Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@MyMelody píše: Více
A to by mě zajímalo, jestli sebe hodnotíš jako podprůměr, průměr anebo nadprůměr?! A jestli jsi anebo aspoň bylas vdaná anebo ne?
![]()
@Venetia píše: Více
Ne, znamená to, že jsi Penny a on Sheldon!
![]()
@Centropen píše: VíceŠvédsko, Finsko, Norsko, Dánsko podle pravděpodobnosti!
@MyMelody píše: Více
Mluv za sebe! Já tu šílenost z toho vidím čím dál, tím víc!
![]()
@Centropen píše: Více
Takže nesympatický princ Karlson Krasoň?
![]()
@sirikit píše: Více
Teda švagrová píchá nalevo napravo, dokonce i při mně a kdysi to nabízela i mě, ale neslyšel jsem, že by se jí někdo na tohle stěžoval. Ale i v tom Tvém odkazu se mluví o nekvalifikované aplikace aneb méně je někdy více.
![]()
Samozřejmě píšu o botoxu!
![]()
Když vidím toho prince..
Pzor, důležité hlášení:
Jestli znáte nějakého Jana, nebo Honzu, mate posledních pár vteřin na to mu popřát!
Konec hlášení… Já jich znám asi desítku…a teď mi brní hlava
![]()
@Ephemeral píše: Více
A co používáš za krémy? Já cítím pnutí i několikrát za den, hlavně když jsem sám a mám víc času.
![]()