Milenky sem nová diskuze

Napsat příspěvek
Velikost písma:
37322
24.6.26 23:20
@MyMelody píše: Více

A to by mě zajímalo, jestli sebe hodnotíš jako podprůměr, průměr anebo nadprůměr?! A jestli jsi anebo aspoň bylas vdaná anebo ne? :think: :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
24.6.26 23:25
@Venetia píše: Více

Ne, znamená to, že jsi Penny a on Sheldon! ;) :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
24.6.26 23:27
@Centropen píše: Více
Švédsko, Finsko, Norsko, Dánsko podle pravděpodobnosti! ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
24.6.26 23:28
@Centropen píše: Více

Zemplínská Šírava! :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37801
24.6.26 23:30
@Adull píše: Více

8o Snad to není… :think: :lol:

Příspěvek upraven 24.06.26 v 23:38

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37801
24.6.26 23:37
@jege píše: Více
:mrgreen:
Chtěl bych být aspoň tak štíhlej. :think: A doktorát by stačil jen jeden. :P
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
24.6.26 23:40
@MyMelody píše: Více

Mluv za sebe! Já tu šílenost z toho vidím čím dál, tím víc! :zed: :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
24.6.26 23:43
@Centropen píše: Více

Takže nesympatický princ Karlson Krasoň? ;) :mrgreen:  ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
24.6.26 23:48
@sirikit píše: Více

Teda švagrová píchá nalevo napravo, dokonce i při mně a kdysi to nabízela i mě, ale neslyšel jsem, že by se jí někdo na tohle stěžoval. Ale i v tom Tvém odkazu se mluví o nekvalifikované aplikace aneb méně je někdy více. 8o :think:

Samozřejmě píšu o botoxu! :jazyk: :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37801
24.6.26 23:50

Když vidím toho prince..
Pzor, důležité hlášení:
Jestli znáte nějakého Jana, nebo Honzu, mate posledních pár vteřin na to mu popřát!
Konec hlášení… Já jich znám asi desítku…a teď mi brní hlava :zed: :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107112
25.6.26 00:06
@jege píše: Více

S tou máme v rodine špatné zkušenosti

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107112
25.6.26 00:07
@M_Vladim píše: Více

Už jsem dávno poprala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
25.6.26 00:20
@Ephemeral píše: Více

A co používáš za krémy? Já cítím pnutí i několikrát za den, hlavně když jsem sám a mám víc času. :think: :nevim: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
25.6.26 00:20
@Venetia píše: Více

Jaké? :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37322
25.6.26 00:21
@Venetia píše: Více
Úplně všem? ;)
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová