Miluje mě? Neříká mi to.

Anonymní
29.1.21 00:09

Miluje mě? Neříká mi to.

Ahoj holky, říká vám váš partner, že vás miluje? Případně jak často? Myslíte si, že když už to neříká, tak nemiluje?

Děkuju!
Mějte se :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
138
29.1.21 00:17

Vnímej hlavně to, jak se k tobě chová. To hovoří za všechny řeči.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
558
29.1.21 05:17

Proč hledat problém tam kde není :zed:

Když se naučím říkat přesně po 2 hodinách miluji tě budeš se cítit šťastná?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25629
29.1.21 05:20

Neříká a je to skvělý chlap, co dokazuje lásku jinak. Ex mi to říkal pořád, psal v každé zprávě a přitom neustále měl ženské jinde. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
976
29.1.21 06:23

Za člověka mluví činy a ne slova. A nejvíc mluví zpravidla ti, co nic moc nedělají. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
29.1.21 07:01

Nemusí ti to říkat, to přece cítíš :)

Je fajn to i občas slyšet, ale „miluji tě“ se dá vyjádřit i jinak než papouškováním dokola ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3112
29.1.21 07:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, říká vám váš partner, že vás miluje? Případně jak často? Myslíte si, že když už to neříká, tak nemiluje?Děkuju!
Mějte se :)

Ne, nemyslím. Neříká mi to, ale dělá pro mě strašně moc a z toho cítím, že mě miluje. Ale neříkal mi to od začátku. Pokud tobě ano a přestal, taky by mě to zarazilo.
Nicméně exmanžel mě miloval 100× denně, pořád vypisoval, volal, ale nikdy pro mě nic dobrého neudělal. Teda pokud pominu deti :mrgreen:.
Teď si to užívám, ač beze slov. A už jsem to psala v jiné diskusi. Nedávno me požádal o ruku, beze slov a já beze slov přijala. Protože jsem stejná jako on, taky o citech nemluvím, ale radši konám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
29.1.21 07:57

Partner to neříká vůbec. Slova pro něj tolik neznamenají. Vím, že to tak cítí, ale najevo to dává chováním a činy.
;)
Já to mám obráceně a říkám mu to.

A ani jednomu ti nevadí. Kdyby se ale začal chovat jinak, bylo by mi to podezřelé. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2351
29.1.21 08:29

Neříká, nikdy neříkal a ja jemu taky ne. A nevadí nam to ani jednomu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2394
29.1.21 08:38

Neříkáme si to, ale každý má jazyk lásky jiný, takže to o ničem nevypovídá, jak už bylo napsáno, důležité je, jak se chová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5200
29.1.21 10:25

Slova jsou nicneříkající, činy rozhodují

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1878
29.1.21 10:35

Manzel mi rekl kdysi, ze me miluje a dokud to neodvola, tak to furt plati. :mrgreen: Vubec to nepotrebuju, protoze jeho lasku vidim v jeho cinech, jak se o nas stara a co pro nas (nekdy teda s kecama) dela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
535
29.1.21 10:43

Mně to přítel říká a častěji než já jemu.
Ani bych to tak často slyšet nemusela. Celkově je víc takový broučku, zlatíčko ale já na to nejsem.
Už mi kolikrát říkal, že by chtěl, abych mu taky říkala nějak hezky, ale mně to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1114
29.1.21 10:47
@MadGirlNancy píše:
Manzel mi rekl kdysi, ze me miluje a dokud to neodvola, tak to furt plati. :mrgreen: Vubec to nepotrebuju, protoze jeho lasku vidim v jeho cinech, jak se o nas stara a co pro nas (nekdy teda s kecama) dela.

Ano, můj manžel byl podobný model. Že mě miluje, mi řekl asi tak jednou (no, možná dvakrát) a bylo zřejmé, že tím to jako považuje za vyřízené a že mě bude informovat pouze v případě, že se něco změní. :mrgreen:
Někdo má potřebu to říkat pořád, někdo ne. O hloubce citů a kvalitě vztahů to zpravidla nic nevypovídá. Ale neplatí teda ani to, že často to opakovat je divné a dělají to jen nevěrníci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60010
29.1.21 11:01
@D. C. píše:
Za člověka mluví činy a ne slova. A nejvíc mluví zpravidla ti, co nic moc nedělají. :D

ceny jsou ciny, ale lásku citis pravé z těch slov. Když opravdu milujes chces to i vyjádřit, ne uvařit obed nebo vymenit pneumatiky u auta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat