Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@smilestrawberry děkuji
také bych si to moc přála a tobě přeji to samé
@fifinkaa ahoj, jasně, že můžeš. Nevěs hlavu 5 měsíců není ještě tak dlouho. ![]()
@MishulkaS Pak hlavně dej vědět jak jsi dopadla, držim pěsti ![]()
@smilestrawberry Ahoj,tak menstruace zatím nikde,už to bude skoro 8týdnů a poslední test těhotenský dělaný před týdnem negativní
když menstruace do čtvrtka nedorazí tak v pátek na gyndu a vyvolávačka či potvrzení těhotenství.Tak uvidím…Jinak mi začaly bolet prsa jako před menstruací,tak nevím ![]()
Zdravííím ![]()
Přidávám se k vám
my se snažíme teprve první měsíc o naše první miminko
vysadila jsem po roce a něco HA Jeanine a teď čekám, jestli přijde MS nebo ne, po vysazení jsem měla MS normální a až skončila, tak jsem měla slabé krvácení 3 dny, ale gynekolog řekl, že je to normální po vysazen ía jinak vše ok, ale nerada bych na miminko čekala delší dobu
Plánujem si jarní miminko
Beru něco přes 2 týdny kyselinu listovou, ale chci začít brát nějaké jiné vitamíny pro můj osobní klid aby se zadařilo s miminkem co nejlíp, nevíte o něčem co je volně dostupné a hlavně dobré v lékárnách ? Slyšela jsem o Fremibionu či jak to přesně je, ale nevim jestli to neberou jen těhulky ![]()
@MishulkaS ahojky, mě bohužel ms přišla
jedeme nové kolo, tak snad už bude uspěšné. No to už je dost dlouho, pak tedy písni jak jsi dopadla jo.Budu držet pěsti ať je to mimi ![]()
Takže holky Femibion 800 koupený, ale jako ta cena 330,– je hrozná !! Ten Dr.Max je pěkně drahý !! ![]()
@Monika192 já jsem teda vždy říkala že Dr. Max je levná lékárna. ![]()
@smilestrawberry Ahoj tak dneska jsem si dělala těhotenský test a dálnice jako blázen
jsem celá rozklepaná ale bojím se…bolí mě hodně podbříšek a mám i křeče.Dneska jdu k lékaři v půl 3.Hned se objevily dvě čárky.Měla jsem test GS mamatest…
MishulkaS: Gratuluji
Jak dlouho vám to trvalo ? Já mám měsíc vysazenou HA a ještě se nezadařilo ![]()
@Monika192 Ahoj,hned napoprvé,ale bylo to těžké.MS nikde a testy negativní,u Dr. jsem byla a ten taky nic neviděl ale měla jsem zvýšenou dělohou.Tak jsem nedoufala..a test minulý týden negativní.Tak jsem řekl že než půjdu na vyvolávačku tak si udělám test a během 5s. tak byly dvě čárky
a byla jsem celá rozklepená a nevěřila jsem tomu.Dnes jdu k DR. a jsem ráda.Jen mám trošku náročnou práci tak se bojím…ale věřím ![]()
MishulkaS: Jej tak to ti závidím
jakm áš dlouho už vysazenou HA ? Já se bojím že se budem snažit dlouho, i přesto, že mě za 5 měsíců bude 20 ![]()
@Monika192 píše:
MishulkaS: Jej tak to ti závidímjakm áš dlouho už vysazenou HA ? Já se bojím že se budem snažit dlouho, i přesto, že mě za 5 měsíců bude 20
Já ji neberu asi 3 roky,měla jsme MS hodně rozházenou a poslední rok se to srovnalo.Ale nevěš hlavu.Nevím zda nám k miminku pomohla i prstíková metoda ale zkusila jsem jí.A klid až do rána na posteli.Aby nic nevyteklo.A taky jsem krvácela silně uprostřed cyklu.Tak jsem to vzdala…a přítel první miminko s bývalou měl až po úmělém oplodnění a nám to vyšlo hned…tak jsem moc ráda a nemůžu tomu uvěřit.Ale ted už vím proč mi tak není dobře.Ale nezvracím.
MishulkaS: Ahaaa. No hrozně se bojím že budu čekat dlouho a kolik že ti je jestli se můžu zeptat ? To já ji mám vysazenou teprve měsíc tak jsem zvědavá jak to bude s MS, ale už od včerejška cítím, že se to blíží :/ tak snad nebudou problémy a nebudu muset na vyvolávačku, i když jsem po měsíčkách za 4 dny 3 dny krvácela, ne moc ale krev tam byla a pak nic už, ono to dělá po vysazení, buď to mám hned nebo to pak nedostanu, ale gyndař říkal, že je lepší to radši dostat po vysazení znovu než vůbec ale kdoví jestli to teď dostanu a nebudou problémy no