Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj, mám za sebou mimoděložní těhotenství. Otěhotněla jsem půl roku poté. Jen mimoděložní těhotenství bylo po IVF, pak jsme plánovali KET, jenže jsem nejdřív dostala angínu a antibiotika, další měsíc se bohužel rozmražená embrya nevyvíjela, tak jsme jeli na konzultaci na další IVF. Bylo to pár dnů před svatbou a dva týdny po svatbě jsem zjistila, že jsem těhotná. Přirozeně.
Ahoj holky, je tu některá která prožila mimoděložní těhotenství? Za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět? Já jsem po mimoděložním 7 měsíců a stále se nedaří. Mám za sebou pár cyklů s clostilbegytem a teď mě chce dr. poslat na iui. Jsem z toho taková nesvá, jestli jít nebo nejít. Díky za rady a zkušenosti.