Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@LuciaP píše:
@jdukolem no protože sem se bála, že se pohadame. Ale už mě tady tak vytocili, že jsem do toho šla a už vím co a jak
a jak tedy?
vidíš jak je vytočení v diskuzi k něčemu dobrý?
@jdukolem bo nevim jestli zo sem psát, když si mám. dat bacha na intimity. Ale chtěl mě požádat, až budeme s celou rodinou dělat Aničky 1 narozeniny, kde se sejde i má část rodiny, z Moravy
@Martina D. Tak když není zamilovaný, tak to se těžko požene do svatby. Myslím, že to takto zdůvodnil jak nejlépe uměl. A to, že mají dítě není záruka ani zamilovanosti ani svatby. Bohužel.
On mě má rád, ale včera to hodně špatně řekl.
Příspěvek upraven 08.01.17 v 00:09
@Trojlístek píše:
@Martina D. Tak když není zamilovaný, tak to se těžko požene do svatby. Myslím, že to takto zdůvodnil jak nejlépe uměl. A to, že mají dítě není záruka ani zamilovanosti ani svatby. Bohužel.
A jak víš, že do ní není zamilovaný? Jsi jasnovidec?
@LuciaP píše:
@jdukolem bo nevim jestli zo sem psát, když si mám. dat bacha na intimity. Ale chtěl mě požádat, až budeme s celou rodinou dělat Aničky 1 narozeniny, kde se sejde i má část rodiny, z Moravy
Tak co teda řešíš? Když svatba sand bude?
@Trojlístek .Jo ale dozvěděla jsem se to před hodinou a diskuze tu jede už přez 3 hodiny
@LuciaP píše:
@jdukolem bo nevim jestli zo sem psát, když si mám. dat bacha na intimity. Ale chtěl mě požádat, až budeme s celou rodinou dělat Aničky 1 narozeniny, kde se sejde i má část rodiny, z Moravy
no tak sláva…dobře to dopadlo.. mám radost
@LuciaP Tak to vypadá docela nadějně. I když rok je docela dlouhá doba, ale aspoň že se zavázal k nějakému datu.
@jdukolem měl to říct hned. A taky jsem mu to řekla, že si připadám jak Nana
@LuciaP Ztrácím se. Tak blbě to řekl, důležité je, že jste se nakonec pochopili, svatba asi bude, tak co se vlastně řeší?
@LuciaP Tak to je taky potřeba zmínit, že jste se mezi tím pobavili. No, tak nakonec bude to, co si přejete, tak sláva.
@LuciaP Ta nová ikonka mimochodem nádhera!
![]()
Jestli jsi to Ty - což asi ano - mám radost ještě o tu včerejší Trojlistkovu „módní policii“ větší.
Vypadas jak madonka. ![]()
Hodně štěstí ve vztahu a až zas něco nepůjde, jak by sis přála, přijď se sem účinně vytočit. ![]()