Mladej a zamilovanej? Cože?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
49159
8.1.17 00:02
@LuciaP píše:
@jdukolem no protože sem se bála, že se pohadame. Ale už mě tady tak vytocili, že jsem do toho šla a už vím co a jak

a jak tedy?
vidíš jak je vytočení v diskuzi k něčemu dobrý?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
147
8.1.17 00:04

@jdukolem bo nevim jestli zo sem psát, když si mám. dat bacha na intimity. Ale chtěl mě požádat, až budeme s celou rodinou dělat Aničky 1 narozeniny, kde se sejde i má část rodiny, z Moravy

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11052
8.1.17 00:05

@Martina D. Tak když není zamilovaný, tak to se těžko požene do svatby. Myslím, že to takto zdůvodnil jak nejlépe uměl. A to, že mají dítě není záruka ani zamilovanosti ani svatby. Bohužel.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
147
8.1.17 00:06

On mě má rád, ale včera to hodně špatně řekl.

Příspěvek upraven 08.01.17 v 00:09

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Klopotkova
8.1.17 00:08
@Trojlístek píše:
@Martina D. Tak když není zamilovaný, tak to se těžko požene do svatby. Myslím, že to takto zdůvodnil jak nejlépe uměl. A to, že mají dítě není záruka ani zamilovanosti ani svatby. Bohužel.

A jak víš, že do ní není zamilovaný? Jsi jasnovidec?

  • Citovat
  • Upravit
11052
8.1.17 00:09
@LuciaP píše:
@jdukolem bo nevim jestli zo sem psát, když si mám. dat bacha na intimity. Ale chtěl mě požádat, až budeme s celou rodinou dělat Aničky 1 narozeniny, kde se sejde i má část rodiny, z Moravy

Tak co teda řešíš? Když svatba sand bude?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
147
8.1.17 00:09

@Trojlístek .Jo ale dozvěděla jsem se to před hodinou a diskuze tu jede už přez 3 hodiny

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
8.1.17 00:10
@LuciaP píše:
@jdukolem bo nevim jestli zo sem psát, když si mám. dat bacha na intimity. Ale chtěl mě požádat, až budeme s celou rodinou dělat Aničky 1 narozeniny, kde se sejde i má část rodiny, z Moravy

no tak sláva…dobře to dopadlo.. mám radost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5710
8.1.17 00:12

@LuciaP Tak to vypadá docela nadějně. I když rok je docela dlouhá doba, ale aspoň že se zavázal k nějakému datu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
147
8.1.17 00:12

@jdukolem měl to říct hned. A taky jsem mu to řekla, že si připadám jak Nana

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11052
8.1.17 00:12

@LuciaP Ztrácím se. Tak blbě to řekl, důležité je, že jste se nakonec pochopili, svatba asi bude, tak co se vlastně řeší?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
147
8.1.17 00:13

@Martina D. já hlavně ziram, že o tom ubec přemýšlel

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
147
8.1.17 00:14

@Trojlístek NN no teď už nic.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11052
8.1.17 00:16

@LuciaP Tak to je taky potřeba zmínit, že jste se mezi tím pobavili. No, tak nakonec bude to, co si přejete, tak sláva.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
76158
8.1.17 11:43

@LuciaP Ta nová ikonka mimochodem nádhera! :hug: :hug: :hug:
Jestli jsi to Ty - což asi ano - mám radost ještě o tu včerejší Trojlistkovu „módní policii“ větší.
Vypadas jak madonka. :kytka:
Hodně štěstí ve vztahu a až zas něco nepůjde, jak by sis přála, přijď se sem účinně vytočit. :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová