Reklama

Mladej a zamilovanej? Cože?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 07.01.17 18:20
Mladej a zamilovanej?!!???? Cože?

Zdravíčko. Potřebuju slyšet názor a když tak radu ostatních. Včera večer jsem se bavila s přítelem. Je rozvedený. Asi po roce si našel přítelkyni, která ho celou dobu vztahu (rok) podváděla. Včera ze sebe z ničeho nic vysypal že stejně ji během toho roku požádal o ruku. Se mnou má rodinu 2 měsíční holčičku. A mě furt říká že se manželství bojí díky zkušenostem z prvního manželství, kde ho manželska podvedla týden po svatbě. A když se ho zeptám jak je možný, že bývalou o ruku požádal a mě ne, proč se u mě bojí a u mě nebál. Tak mě řekl že byl mladej a zamilovanej. Nechápu tohle vysvětlení. Jsem ztoho jelen a mám celkem depresi. :nevim: :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 07.01.17 18:25

Řekla bych, že se mu do ženění 2× nechce.. :nevim:

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 07.01.17 18:26
@WERISKA píše: Řekla bych, že se mu do ženění 2× nechce.. :nevim:

Jo ale s bejvalkou co odjela všechno se zenit chtěl.

Terry1991
Zasloužilá kecalka 802 příspěvků 07.01.17 18:27

A teď není zamilovanej? to to teď ty která s ním máš děti máš odnášet za tu předešlou??? nechápu… :roll:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 07.01.17 18:27
@LuciaP píše:
Jo ale s bejvalkou co odjela všechno se zenit chtěl.

A ty na to nějak tlačíš? Mluvíš o tom stále..? :think:

Iustitia omnibus
Zasloužilá kecalka 783 příspěvků 07.01.17 18:30

A jak jste spolu dlouho? A proč jste neřešili svatbu před dítětem, když ti na ni záleží.

střepina
Neúnavná pisatelka 16553 příspěvků 07.01.17 18:30

@LuciaP chápu to dobře, že do tebe zamilovanej není? jak dlouho jste spolu? mimčo chtěl, ne?

Uživatel je onlinepikola
Neúnavná pisatelka 18937 příspěvků 07.01.17 18:31

Tak hlavne, ze uz mate deti a tohle ujasnene nemate :nevim:

Zuzkka
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 07.01.17 18:31

Já to celkem chápu..prostě byl mladej, naivní, že se neco změní, nevyšlo to a ted si dá sakra pozor..co je na tom k nepochopení? Asi ta formulace jeho odpovědí, ale to je chlap no :mrgreen:

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 07.01.17 18:31

@WERISKA právě že ubec

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33143 příspěvků 07.01.17 18:32
@LuciaP píše:
@WERISKA právě že ubec

jak dlouho jste spolu?

LuciaP
Kecalka 147 příspěvků 07.01.17 18:34

@střepina jsme spolu 3 roky a miminko chtěl strašně moc.

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18099 příspěvků 07.01.17 18:34

@LuciaP Holt není už mladej a zřejmě ani úplně zamilovanej. Teď máte dítě, když jsi chtěla svatbu, nezvolila jsi správné pořadí. K žádosti o ruku muže dožene spíše touha připoutat k sobě někoho, kdo o to až tak okatě nestojí, než dítě, starosti a otázky, proč se nechce oženit.

sirikit
Generální žvanilka 24498 příspěvků 07.01.17 18:34

@LuciaP Klasická chyba v komunikaci.
On Ti zřejmě svatbu nesliboval nikdy, že ne?
Přesto sis s ním pořídila miminko, protože jsi doufala, že změní názor.
Evidentně nezměnil.
Máš dvě moznosti: buď budeš nešťastná, že do Tebe zas až tak moc zamilovaný, aby si Tě vzal, není…anebo se utěšíš tím, že s těmi předchozími si na rozdíl od Tebe nepořídil dítě.
Každopádně - pokud se holka chce někdy vdát, měla by se držet osvědčených konzervativních postupů: nejdřív svatba, pak mimino. Naopak se to ne vždycky povede. :nevim:

Příspěvek upraven 07.01.17 v 18:45

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 07.01.17 18:35

A proč by si tě bral, když si mu jen tak počala dítě? :nevim: Evidentně to není žádný romantik, takže s čisté lásky a pro ten zážitek určitě ne.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama