Reklama

Manžel a sociální sítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 14:43
Manžel a sociální sítě

Hezké odpoledne, potřebuji znát váš názor. Včera večer jsem zjistila, že můj manžel navštěvuje různé sociální sítě. Večer mu zablikal mobil, upozornění z Twitteru, že uživatelka"blabla"a uzivatelka"bla­bla2",prostě nějaké přezdívky lajkly něco. Znamená to, že na Twitteru nějaké ženské sleduje? Vubec nevim o tom ze by mel Twitter. Hledala jsem ho ale neni tam pod svým jménem. A dnes rano mu zas přišlo ze nějaká uzivatelka"bla­bla",zas jméno přidala fotku.Do mobilu mu nevlezu, taková nejsem, ale trápí me to. Nedokazu s nim dnes ani mluvit, jsem z toho hotová. Co mám dělat? Jinak vztah mame hezký, nikdy žádný problém, ale toto mě vykolejilo a nevim jestli prehanim nebo co.Diky moc za odpovědi. Pa

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 07.01.17 14:46

Já bych se ho na to normálně zeptala :think: v klidu 8)

Malaga
Generální žvanilka 24414 příspěvků 07.01.17 14:48

Tak asi by bylo fajn s ním hodit řeč…sám nejspíš pozná, že tě asi něco trápí z tvého chování, ne? a co když k tomu fakt nemáš důvod?

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 07.01.17 14:51
@Anonymní píše:
Hezké odpoledne, potřebuji znát váš názor. Včera večer jsem zjistila, že můj manžel navštěvuje různé sociální sítě. Večer mu zablikal mobil, upozornění z Twitteru, že uživatelka"blabla"a uzivatelka"bla­bla2",prostě nějaké přezdívky lajkly něco. Znamená to, že na Twitteru nějaké ženské sleduje? Vubec nevim o tom ze by mel Twitter. Hledala jsem ho ale neni tam pod svým jménem. A dnes rano mu zas přišlo ze nějaká uzivatelka"bla­bla",zas jméno přidala fotku.Do mobilu mu nevlezu, taková nejsem, ale trápí me to. Nedokazu s nim dnes ani mluvit, jsem z toho hotová. Co mám dělat? Jinak vztah mame hezký, nikdy žádný problém, ale toto mě vykolejilo a nevim jestli prehanim nebo co.Diky moc za odpovědi. Pa

no do mobilu mu lezeš… jinak bys nevěděla o uživatelkách blabla.. pak jsi ho začala hledat, čili už cílené šmírování, jsi dotčená že ti neřekl že má twiter z toho seš hotová? proč by ti to mě říkat ty mu říkáš taky kde sis co založila?..
nejvyšší čas si s ním promluvit ne?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 14:53
@Kotatko03 píše:
Já bych se ho na to normálně zeptala :think: v klidu 8)

Já se stydim, že budu zbytečně třeba za hysterku. Nejpodivnější je ze ho nemohu najít pod jeho jménem. To je divné, ne? Máte někdo Twitter? Jak funguje? Tam musite pozadat uzivatele o povolení sledování? Ja mam jen Instagram. Jinak vůbec nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 14:55
@jdukolem píše:
no do mobilu mu lezeš… jinak bys nevěděla o uživatelkách blabla.. pak jsi ho začala hledat, čili už cílené šmírování, jsi dotčená že ti neřekl že má twiter z toho seš hotová? proč by ti to mě říkat ty mu říkáš taky kde sis co založila?..
nejvyšší čas si s ním promluvit ne?

Ne, nelezu.Mel ho na stole, byl pryč a kdyz mu prislo upozornění, rozsvitil se a upozornění se ukazalo na displeji.Tak jsem to zahlédla. Jinak jsem mu mobil neprohledavala. A ano, ja mu to rikam, co si kde zalozim.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 07.01.17 15:03
@Anonymní píše:
Já se stydim, že budu zbytečně třeba za hysterku. Nejpodivnější je ze ho nemohu najít pod jeho jménem. To je divné, ne? Máte někdo Twitter? Jak funguje? Tam musite pozadat uzivatele o povolení sledování? Ja mam jen Instagram. Jinak vůbec nic.

Hele já nevím, ale pro mě je komunikace základem vztahu…
Jinak twitter nemám, takže jak funguje netuším.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 15:05
@Kotatko03 píše:
Hele já nevím, ale pro mě je komunikace základem vztahu…
Jinak twitter nemám, takže jak funguje netuším.

Nechci byt za žárlivku a právě Twitteru nerozumim, treba o nic nejde.Uvidim.Ale hrozně mě to trápí.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 07.01.17 15:08
@Anonymní píše:
Ne, nelezu.Mel ho na stole, byl pryč a kdyz mu prislo upozornění, rozsvitil se a upozornění se ukazalo na displeji.Tak jsem to zahlédla. Jinak jsem mu mobil neprohledavala. A ano, ja mu to rikam, co si kde zalozim.

ale on tu potřebu - říkat ti to kde si co založí nemá, nejspíš potřebuje více soukromí pobavit se s někým na sítích bez dozoru a kontroly? To že mu něco ty sděluješ není automatické že to cítí stejně - měli byste si to nějak vysvětlit..

tlustyhrosik
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 07.01.17 15:08

Na twitteru muzes jako kdekoliv jinde byt pod prezdivkou. Sleduje se tam treba aktualni zpravy, tweety a k tem se muze kdokoliv kdo ma ucet vyjadrit. Nebo muzes do „sveta“ vypustit vlastni tweet. Pokud publikujes verejne, tak se k tomu muze vyjadrit blabla1 aji 2, pokud se jim tvoje tweety zdaji zajimave, tak si te pridaji na sledovani a vse co budes tweetovat uvidi na sve zdi

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 07.01.17 15:10
@Anonymní píše:
Nechci byt za žárlivku a právě Twitteru nerozumim, treba o nic nejde.Uvidim.Ale hrozně mě to trápí.

tak se netrap a mluv s ním!

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 07.01.17 15:12

Můj muž má taky Instagram, Facebook a možná i třeba ten Twitter a možná i další věci…,ale neřeším to, já sama nemám ani jednu sociální síť, pouze chodím sem na mimino, což tedy je asi sociální síť :mrgreen: nicméně stejně jako manžel věří mě, tak já i jemu, a to vím, ze tam má velice zajímavé slečny, označené na sledování :nevim: tak se chce podívat no a? :nevim: stejně kdybych do toho jen rypala a vyzvydala, tak ho naštvu a nebude se mu to líbit, máme úžasné manželství a jsme spokojeni, takže na tomhle nic špatného nevidím…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.17 15:16
@Šťastná.máma­.4 píše:
Můj muž má taky Instagram, Facebook a možná i třeba ten Twitter a možná i další věci…,ale neřeším to, já sama nemám ani jednu sociální síť, pouze chodím sem na mimino, což tedy je asi sociální síť :mrgreen: nicméně stejně jako manžel věří mě, tak já i jemu, a to vím, ze tam má velice zajímavé slečny, označené na sledování :nevim: tak se chce podívat no a? :nevim: stejně kdybych do toho jen rypala a vyzvydala, tak ho naštvu a nebude se mu to líbit, máme úžasné manželství a jsme spokojeni, takže na tomhle nic špatného nevidím…

A Tobě to nevadí? Moc jsi mě teda nepotesila :-(Ze se tam daji sledovat slečny :-( Ano, ja mu věřím, ale mrzí mě to, vůbec by me nenapadlo ze tam bude sledovat nějaký ženský. A tam se mohou sledovat i fotky?

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 603 příspěvků 07.01.17 15:20
@Anonymní píše:
A Tobě to nevadí? Moc jsi mě teda nepotesila :-(Ze se tam daji sledovat slečny :-( Ano, ja mu věřím, ale mrzí mě to, vůbec by me nenapadlo ze tam bude sledovat nějaký ženský. A tam se mohou sledovat i fotky?

Dřív jsem s tím vnitřně dost bojovala, když jsem viděla ze tam je označena fotka nějaké žáby v kalhotkách vedle kufru auta a u toho jak si chlapi pod tou fotkou píšou : luxusní zadek atd, ale co s tím nadelas, :mrgreen: lepší aby si to jen psal, a většinu času, byl s nami doma, skoro nikam nechodí, když chce jít naopak ho podpořím ať jde a užije si a jen mu řeknu ať se k nám domu ve zdraví vrátí a ze ho máme rádi a pak věřím tomu, ze když někde je, ví, ze má doma fajn ženskou a vrátí se k ni rad, než kdybych mu před odchodem dělala scény…naopak doma něco dobrého zatím uvařím a upecu a on se pak vrátí spokojený a kolikrát i s nějakou pozornosti :palec:

Malaga
Generální žvanilka 24414 příspěvků 07.01.17 15:24
@Anonymní píše:

A proč se v tom vrtáš dál a vyzvídáš tady?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Články z Ona Dnes

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama