Mléčná dieta, jde do toho někdo se mnou? :-)

105
18.7.13 19:43

Mléčná dieta, jde do toho někdo se mnou :-) ?

Zdravim od zítra se vrhám na mléčnou dietu, není tady nějaká mamča, která by do toho šla se mnou??? Zkusím a doufám, že bude fungovat, potřebuji dolů, co nejvíc, tak snad se zadaří zrovna těch 8kg.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7590
18.7.13 19:48

Pěkná blbost…
jdi do toho jako já, za 3 měsíce 10kg změnou stravy a vypracováním jídelníčku www.kgdolu.estranky.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
18.7.13 19:53

Já vím, že je to blbost, ale potřebuju zhubnout rychle, už se nemůžu ani vidět, já už se kolikrát snažila o upravení jídelníčku, ale nemám nějak čas pravidelně jíst a navíc se mi nechce nějak cvičit…v práci se hodně naběhám a tedˇ mi od zítra začíná dovolená, tak to chci zkusit a ten týden doma budu, pár dnů to v práci vydržím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58704
18.7.13 20:08

@mallenka touhle dietou to rychle spadne a pak zase velmi rychle nabereš, nejspíš i s přídavkem.. je to dobré akorát na rozhození metabolismu a pozdější ještě těžší hubnutí :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6787
18.7.13 20:15
@mallenka píše:
Já vím, že je to blbost, ale potřebuju zhubnout rychle, už se nemůžu ani vidět, já už se kolikrát snažila o upravení jídelníčku, ale nemám nějak čas pravidelně jíst a navíc se mi nechce nějak cvičit…v práci se hodně naběhám a tedˇ mi od zítra začíná dovolená, tak to chci zkusit a ten týden doma budu, pár dnů to v práci vydržím.

Nebudu rýpat, jen mě napadlo jo-jo efekt jak vyšitý :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Poison Ivy
18.7.13 20:22

Ahoj, vykašli se na to a začni rozumně jíst a začni cvičit. Takhle možná shodíš, ale pokud nemáš čas pravidelně jíst a cvičit se ti nechce, máš to za chvíli i s bonusem pár kil navíc zpátky a metabolismus rozházený. Je to hloupost :)

• Nahlásit
  • Citovat
4109
18.7.13 20:27

Já jí držela několikrát a efekt to má..sice jsme zhubla jen 4 kg, ale já všeobecně hubnu pomaleji.Po ukončení mi šlo kilo hned nahoru a zbytek se mi vždy udržel ;) Hlavně má fakt viditelný efekt na těle..takže za mě pokud vydržíš jdi do toho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5406
18.7.13 20:33

Já mám ted super dietu :D má asi zánět v dásni mám tam dren půlka obličeje nateklá, jíst mě nejde takže za celý den jsem měla kousíček malej pizzy a banánky v čokoládě to je vše a to takhle mám už 3 den.. docela se bojím až začnu normálně jíst :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
18.7.13 20:37

Bože!!! Čím se musej tyhle lidi praštit do kebule, aby si uvědomili, že mléčná a jiná debilní dieta není k trvalému úbytku váhy!

• Nahlásit
  • Citovat
26946
18.7.13 20:46

@mallenka Tuto dietu jsem kdysi držela a shodila 6kilo a světe div se… jojo efekt se skutečně nedostavil. Váhu jsem si udržela až do otěhotnění :palec:
Za mě ano…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
18.7.13 20:48

Já vím, že tohle je debilní dieta, ale prostě to chci zkusit, chtěla bych dát dolů pár kil a pak se začít omezovat, hlavně vypustit sladký a jíst častěji a menší porce, tohle by mě mohlo tak trochu nakopnout a motivovat. Jo-jo efekt, to mě taky napadlo, jako první, ale i přes to jdu do toho, budˇ budu v pohodě a nebo budu sama na sebe naštvaná a budu litovat, ale za zkoušku nedám nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26946
18.7.13 20:50
@Kies píše:
Bože!!! Čím se musej tyhle lidi praštit do kebule, aby si uvědomili, že mléčná a jiná debilní dieta není k trvalému úbytku váhy!

Chápu tvůj postoj… ale záleží na přístupu. Já bojuju s váhou celý život, hubnu a přibýrám a zase hubnu a přibýrám… jediná mléčná dieta mě udržela dva roky na slušné váze. Nastartovala jsem se mléčnou a jak šla kila krásně a rychle dolů tak mi to nahodilo sebevědomí a radost z pochval, že už jsem se pak udržovala.
Myslím že to tohle hlavně jde…

Když někdo váží opravdu hodně a nestačí mu shodit 2-3 kila aby po zimě zase zapnul letní kalhoty, ale potřebuje shodit více jak 10kilo tak pro psychiku je dobrý tento rychlejší úbytek váhy pro začátek (dodá sebevědomí a důkaz, že efekt se dostavil) a pak už se udržovat, změnit stravu trvale, životní režim a tak…

Můj názor a zkušenost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kies
18.7.13 21:03

@Cmochy a neni jednodušší změnit stravu a životní styl rovnou?! 8o zeptej se kohokoliv hubeného, zda je to z celoživotního ‚zdravého režimu‘ (když pomineme geny a jedince hubené od přírody), nebo zda je to mléčnou dietou! Ty kila nadváhy nabírala zakladatelka třeba rok, dva, i více a chce to shodit nejlépe za tejden, co?! Mno… Přeju jí hodně zdaru…

• Nahlásit
  • Citovat
9092
18.7.13 21:07

Souhlasím s ostatníma. A výmluva na málo času je velmi častá ale je to hloupost. Pokud se sebou člověk opravdu chce něco dělat, tak si ten čas najde a ono to jde udělat i tak, aby to zas tolik času nebralo. A ty asi nebudeš mít nějakou extra nadváhu, když chceš shodit jen 8 kg, takže ani není potřeba držet nějaký extra striktní jídelníček.
Já jsem sice na mateřské ale s velmi aktivním dítětem, mám na starost rodinný barák, obrovskou zahradu, zvířata, do toho pomáhám kamarádce s eshopem a snažím se rozjet vlastní podnikání a i tak jsem si čas na změnu stravy našla a nijak to nebolelo. Pokud nemáš čas na to, přemýšlet nad jídlem, najdi si nějakého šikovného výživového poradce, který ti sestaví jídelníček na míru a můžeš začít. První týden se ti to bude zdát náročné a nezvyklé ale pak si na to tělo zvykne a samo si bude o jídlo „říkat“. A jako bonus se určitě budeš cítit líp, jak fyzicky, tak psychicky, protože strava dělá hodně. Já takto hubnu bez nějakého extra cvičení, mám jen pohyb kolem domu a jde to. Nějak nechápu, jaký má tohle smysl, asi rychle zhubneš ale jakmile začneš normálně jíst, tak se ti ty kila zase vrátí a beztak ještě s „bonusem“ k tomu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
398
18.7.13 21:19

Osobně mám nejlepší zkušenost s veganskou stravou, kde přes 70% tvoří syrová strava. Hlavně klíčky a aby váha nespadla rychle tak ořechy a semínka. Ty zajistí optimální hladinu HDL cholesterolu a celkového tuku. Akorát ty bílkoviny si člověk musí pohlídat a papat luštěniny, klíčky (mungo, čočka..), soju, tofu.. Hodně ovocných šťáv (nekupovaných! Odšťavňovačem doma!). A pokud si myslíte že si už člověk nezamlsá, tak je to blbost - mlsáte od rána do večera, není problém si udělat čokoládu z banánu a karobu případně kakaa atd. Akorát to maso může někomu chuťově chybět, ale dá se to doplnit třeba takovými ďobáčky (pikantní sojové nudličky). A je fakt že bez pohybu nejde nikdy, nikdy zhubnout (pokud teda človíček nedrží hladovku a nehuntuje si tím tělo). Ať se rozhodnete tak či tak, držím palce aby se to podařilo :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama