MS a přesto těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vlkoška
Závislačka 4132 příspěvků 05.01.10 10:29
MS a přesto těhotenství?

Zajímalo by mě, zda je tu některá z vás, která měla menstruaci i když byla těhotná. Prostě zda je to opravdu možné, ne že se to stalo známé známé, ale přímo vám, nebo vašemu blízkému člověku :wink: .Na jednu stranu se totiž dočítám, jak se to běžně stává a na druhou stranu, že pokud přijde MS tak případné mimi odejde s ní. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 05.01.10 10:39

kvatapko
tak ti dám vlastní zkušenost
první tehu ..sem špinila jen lehce, druhé tehu, sem nevedela že sem tehotná dokonce sem se tenkrát dohadovala s dr, že to není možný aby bylo mimi tak velký že sem normálne menstruovala…třetí tehu ..podařené a špinení jen první cyklus…třetí a čtvtré sem taky krvácela ..ale tak jinak bolestiveji,a to nedopadlo hned v začátcích :nevim:aleto sem cítila opravdu jinak nežu tech prvních

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 05.01.10 10:41

Satlo se to, ne mně, ale mojí kamarádce, netušila o těhotenství nic až do čtvrtého měsíce a už si zoufala, že se jim snad nezadaří :lol:

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 05.01.10 10:43

moje sestřnka melams až do 9mes…o tehu nic nevedela..její váha asi 100-110/180..její máma tvrdí že ms opravdu mela..sestřence bylo 17..otázka zda opravdu vedela a neřekla, nebo nevedela..při bolestechporodních šla nadetský a ta jí poslala žemá slepák :nevim:

Ellanis
Extra třída :D 12565 příspěvků 05.01.10 11:00

Dá se říct, že kamarádka, v té době pevnější, menstruovala celou dobu těhotenství, do nemocnice odjížděla s tím, že jí fakt není dobře a že má slepáka a vrátila se s mimčem…ona byla trošku exot, ve svých osmnácti nikdy před tím nebyla u gyndaře (což teda já osobně nechápu), takže antiko v pobobě prášků žádná. Kdybych to někde četla, tak tomu nevěřím, ale vážně se to tak přihodilo. Jinak holčička byla naprosto v pořádku, bez jediného vyšetření atd… a dneska je to vážně šikovná dvouletá slečna :-D

Simpanova
Kelišová 5044 příspěvků 05.01.10 11:04

Ahoj,

ne přímo já, ale moje sousedka menstruovala při obou těhotenstvích až do 4. měsíce, takže to pro ni bylo vždycky docela překvapení :-)

tamichita
Kecalka 351 příspěvků 05.01.10 11:08
Kvatapka píše:
Zajímalo by mě, zda je tu některá z vás, která měla menstruaci i když byla těhotná. Prostě zda je to opravdu možné, ne že se to stalo známé známé, ale přímo vám, nebo vašemu blízkému člověku :wink: .Na jednu stranu se totiž dočítám, jak se to běžně stává a na druhou stranu, že pokud přijde MS tak případné mimi odejde s ní. :nevim:

Mne se to stalo, mela jsem MS az do druheho mesice, vubec jsem nevedela, ze jsem tehotna, byla jsem sice unavena, par veci bylo jinak, ale diky MS jsem tomu nevenovala pozornost a bohuzel i hodne kourila :(( Az jendou, kdyz jsem si rikala, ze jsem za 14dni zhodila 6kg, ze je to divne, jsem si udelala test, par dni po MS, byly tam // tak jsem sla k doktorovi a ten mi potvrdil konec 2 mesice :)
Jen doufam, ze bude mala zdrava, kdyz jsem tak moc kourila :(((

tamichita
Kecalka 351 příspěvků 05.01.10 11:11
Ellanis píše:
Dá se říct, že kamarádka, v té době pevnější, menstruovala celou dobu těhotenství, do nemocnice odjížděla s tím, že jí fakt není dobře a že má slepáka a vrátila se s mimčem…ona byla trošku exot, ve svých osmnácti nikdy před tím nebyla u gyndaře (což teda já osobně nechápu), takže antiko v pobobě prášků žádná. Kdybych to někde četla, tak tomu nevěřím, ale vážně se to tak přihodilo. Jinak holčička byla naprosto v pořádku, bez jediného vyšetření atd… a dneska je to vážně šikovná dvouletá slečna :-D

A to ji nerostlo bricho? Necitila pohyby? To mi prijde takove… no, jednou o tom bylo neco ve zpravach a ja nikdy nevim co si o takovych lidech mam myslet.. Prijde mi, ze nemuzu prehlednout fakt, ze si pres bricho nevidim na spicky nohou a ze je mi vse male :D

LadyRebeka
Extra třída :D 12739 příspěvků 05.01.10 11:21

Moje třídní učitelka s náma byla na výletě na střední a pila a dělala blbosti a to byl červen no a v září příšla, že je v pátém měsící. Příšla na to když dostala kvasinky. Heh, takže normálně menstruovala, když jí doktor řekl, že je těhotná hleděla na něj jak z jara.

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 05.01.10 11:25

elanis..hehe a nemluvíme o te jedné a te samé ona má taky 2 letou holčičku karolínu

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 05.01.10 11:27
tamichita píše:
Ellanis píše:
Dá se říct, že kamarádka, v té době pevnější, menstruovala celou dobu těhotenství, do nemocnice odjížděla s tím, že jí fakt není dobře a že má slepáka a vrátila se s mimčem…ona byla trošku exot, ve svých osmnácti nikdy před tím nebyla u gyndaře (což teda já osobně nechápu), takže antiko v pobobě prášků žádná. Kdybych to někde četla, tak tomu nevěřím, ale vážně se to tak přihodilo. Jinak holčička byla naprosto v pořádku, bez jediného vyšetření atd… a dneska je to vážně šikovná dvouletá slečna :-D
A to ji nerostlo bricho? Necitila pohyby? To mi prijde takove… no, jednou o tom bylo neco ve zpravach a ja nikdy nevim co si o takovych lidech mam myslet.. Prijde mi, ze nemuzu prehlednout fakt, ze si pres bricho nevidim na spicky nohou a ze je mi vse male :D

ono u tech silných lidí to pozant není..když to nepoznala anijejí máma, nikdo z rodiny, spolužáci

tamichita
Kecalka 351 příspěvků 05.01.10 11:30
petra.lovosice píše:
tamichita píše:
Ellanis píše:
A to ji nerostlo bricho? Necitila pohyby? To mi prijde takove… no, jednou o tom bylo neco ve zpravach a ja nikdy nevim co si o takovych lidech mam myslet.. Prijde mi, ze nemuzu prehlednout fakt, ze si pres bricho nevidim na spicky nohou a ze je mi vse male :D
ono u tech silných lidí to pozant není..když to nepoznala anijejí máma, nikdo z rodiny, spolužáci

zvlastni.. :nevim: kazdopadne asi muzeme byt rady, ze to neni nas pripad.. nedovedu si predstavit jake to muze mit nasledky, kdyz nekdo zije hooodne bujarym zivotem a zjisti to az pri porodu..

petra.lovosice
Extra třída :D 12947 příspěvků 05.01.10 11:34
tamichita píše:
petra.lovosice píše:
tamichita píše:
Ellanis píše:
zvlastni.. :nevim: kazdopadne asi muzeme byt rady, ze to neni nas pripad.. nedovedu si predstavit jake to muze mit nasledky, kdyz nekdo zije hooodne bujarym zivotem a zjisti to az pri porodu..

je to zvláštní a maj zdravé deti, atakových je spousta..a tyco by chtely tak prd

tamichita
Kecalka 351 příspěvků 05.01.10 11:39
petra.lovosice píše:
tamichita píše:
petra.lovosice píše:
tamichita píše:
Ellanis píše:
je to zvláštní a maj zdravé deti, atakových je spousta..a tyco by chtely tak prd

To je pravda, ty, co chteji moc a snazi se, tak to nejde… ale urcite je to i psychikou, snazilky se na to moc soustredi… no, vim, z vlastni zkusenosti, ze jakmile jsem prestala na to myslet a soustredit se, tak se tam mimi objevilo :)

Lizbeth
Extra třída :D 12980 příspěvků 05.01.10 11:43

Po otěhotnění jsem ještě jednou menstruovala, ale jen jeden den ( přesto normálně krev). Pak jsem byla doma těhotná a začala jsem trochu krvácet a byla jsem z toho špatná a brečela jsem. :cry: Jenže doktor se zeptal jestli to krvácení náhodou nevychází jakoby na zaběhnutý cyklus a ono opravdu jooo. Takže se nám ulevilo a věděla jsem že to není nic vážnějšího, jen jakoby ještě menstruace..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >