Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj všem a hlavně těm, které máte doma dvojčátka, chtěla bych si udělat takovou malou anketu o dvojčatech na tomto serveru.
1. Máte dvojčátka přirozeně, nebo „uměle“?
2. Máte holčičky, chlapečky, nebo páreček?
3. Jak se děti jmenují?
4. Rodila jste přirozeně, nebo císařem?
Předem všem moc děkuji za odpovědi.
Jak je to u mě:
1. Mám dvojčátka po IVF+ICSI
2. Mám holčičky
3. Lucie a Vendula
4. Rodila jsem akutním císařem ve spinální anestézii
janinka81 píše:
Ahoj všem a hlavně těm, které máte doma dvojčátka, chtěla bych si udělat takovou malou anketu o dvojčatech na tomto serveru.
1. Máte dvojčátka přirozeně, nebo „uměle“?
PŘIROZENĚ
2. Máte holčičky, chlapečky, nebo páreček?
PÁREČEK
3. Jak se děti jmenují?
ROBIN TEODOR, IZABELA
4. Rodila jste přirozeně, nebo císařem?
CÍSAŘ 38+0tt, SPINÁLKA
1.Dvojčátka mám jednovaječná přirozeně
2.Máme holčičky
3.Barborka a Kateřinka
4.Rodila jsem plánovaným císařským řezem 37+2(+-)
spinální anestezie
Lucka
ahoj,
1. máme je po IUI
2. kluci
3. Matyáš a Tobiáš
4. plánovaný císař (spinál,36+3tt)
1. máme je po IVF…ale!!! vloženo jen jedno embryo v rámci jakési studie, která chtěla vyloučit vícečetné tehotenství a jsou z toho jednovajky ![]()
2. holčičky
3. Johanka a Libuška
4. plánovaný císař v 36tt, spinál
Napíšu jako anonym, jména dětí jsem tu nezveřejnila a zveřejňovat je v souvislosti s přezdívkou nehodlám.
Díky za pochopení.
1, přirozeně
2, páreček
3, Linda a Vít
4, plánovaný císař(36tt)
Bára
Přirozeně
Jednovaječní kluci Lukášek a Daneček
porod císařem ve 35+6 tt
Ahoj,
1. Po hormonální stimulaci přirozeně
2. Holčička a chlapeček
3. Hanička a Honzík
4. CŘ ve 26.TT
1. máme přirozeně
2. jednovaječní kluci
3. Tomášek, Tadeášek
4. akutní císař (36+6)
Ahoj
1.)po hormonální stimulaci přirozeně
2.)páreček
3.)Jakub,Nikola
4.)plánovaná SC, 37tt
Dana
janinka81 píše:
Ahoj všem a hlavně těm, které máte doma dvojčátka, chtěla bych si udělat takovou malou anketu o dvojčatech na tomto serveru.
1. Máte dvojčátka přirozeně, nebo „uměle“?
2. Máte holčičky, chlapečky, nebo páreček?
3. Jak se děti jmenují?
4. Rodila jste přirozeně, nebo císařem?
Předem všem moc děkuji za odpově1.IVF´-ICSI
2.HOLČIČKU A CHLAPEČKA
3.ANIČKA,PAVLÍČEK
4.AKUTNÍ CÍSAŘ35TT,CELKOVÁ ANESTEZIE
promin mi mou zvědavost ,ale k čemu ti to je?
Ahoj,
tak já
Marti, de facto k ničemu, jen pro mou zvědavost. Mimochodem, na konci roku anketu uzavřu a začátkem příštího dodám výsledky ![]()
Tak ti taky Jani přidám: