Můj malý osobní průzkum - dvojčátka

1328
11.12.11 16:18

Můj malý osobní průzkum-dvojčátka

Ahoj všem a hlavně těm, které máte doma dvojčátka, chtěla bych si udělat takovou malou anketu o dvojčatech na tomto serveru.
1. Máte dvojčátka přirozeně, nebo „uměle“?
2. Máte holčičky, chlapečky, nebo páreček?
3. Jak se děti jmenují?
4. Rodila jste přirozeně, nebo císařem?
Předem všem moc děkuji za odpovědi.

Jak je to u mě:
1. Mám dvojčátka po IVF+ICSI
2. Mám holčičky
3. Lucie a Vendula
4. Rodila jsem akutním císařem ve spinální anestézii

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Aty
7700
11.12.11 16:34

janinka81 píše:
Ahoj všem a hlavně těm, které máte doma dvojčátka, chtěla bych si udělat takovou malou anketu o dvojčatech na tomto serveru.
1. Máte dvojčátka přirozeně, nebo „uměle“?
PŘIROZENĚ

2. Máte holčičky, chlapečky, nebo páreček?
PÁREČEK

3. Jak se děti jmenují?
ROBIN TEODOR, IZABELA

4. Rodila jste přirozeně, nebo císařem?
CÍSAŘ 38+0tt, SPINÁLKA

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1111
11.12.11 16:57

Ahoj

1.Dvojčátka mám jednovaječná přirozeně

2.Máme holčičky

3.Barborka a Kateřinka

4.Rodila jsem plánovaným císařským řezem 37+2(+-)
spinální anestezie
:mavam: Lucka

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13674
11.12.11 17:12

ahoj,

1. máme je po IUI
2. kluci
3. Matyáš a Tobiáš
4. plánovaný císař (spinál,36+3tt)

:mavam:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5278
11.12.11 18:04

1. máme je po IVF…ale!!! vloženo jen jedno embryo v rámci jakési studie, která chtěla vyloučit vícečetné tehotenství a jsou z toho jednovajky :mrgreen:

2. holčičky

3. Johanka a Libuška

4. plánovaný císař v 36tt, spinál

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.11 18:11

Napíšu jako anonym, jména dětí jsem tu nezveřejnila a zveřejňovat je v souvislosti s přezdívkou nehodlám.
Díky za pochopení.
1, přirozeně
2, páreček
3, Linda a Vít
4, plánovaný císař(36tt)
 Bára

  • Citovat
  • Upravit
5732
11.12.11 18:29

Přirozeně

Jednovaječní kluci Lukášek a Daneček

porod císařem ve 35+6 tt

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.12.11 19:17

Ahoj,
1. Po hormonální stimulaci přirozeně
2. Holčička a chlapeček
3. Hanička a Honzík
4. CŘ ve 26.TT

  • Citovat
  • Upravit
118
11.12.11 19:28

ahoj

1. máme přirozeně
2. jednovaječní kluci
3. Tomášek, Tadeášek
4. akutní císař (36+6)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Rozárková
11.12.11 19:36

Ahoj
1.)po hormonální stimulaci přirozeně

2.)páreček

3.)Jakub,Nikola

4.)plánovaná SC, 37tt

Dana

  • Citovat
  • Upravit
648
11.12.11 22:11
janinka81 píše:
Ahoj všem a hlavně těm, které máte doma dvojčátka, chtěla bych si udělat takovou malou anketu o dvojčatech na tomto serveru.
1. Máte dvojčátka přirozeně, nebo „uměle“?
2. Máte holčičky, chlapečky, nebo páreček?
3. Jak se děti jmenují?
4. Rodila jste přirozeně, nebo císařem?
Předem všem moc děkuji za odpově

1.IVF´-ICSI
2.HOLČIČKU A CHLAPEČKA
3.ANIČKA,PAVLÍČEK
4.AKUTNÍ CÍSAŘ35TT,CELKOVÁ ANESTEZIE
promin mi mou zvědavost ,ale k čemu ti to je?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1967
11.12.11 22:36

Ahoj,
tak já

  • po IVF + ISCI,
  • kluci
  • Martin a Vojtěch
  • přirozeně 35+6 (koukám, že jsem s přirozeným porodem zatím první… 8o )
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1328
11.12.11 22:36

Marti, de facto k ničemu, jen pro mou zvědavost. Mimochodem, na konci roku anketu uzavřu a začátkem příštího dodám výsledky :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10872
20.12.11 22:29

Tak ti taky Jani přidám:

  1. po IVF+ICSI
  2. holky
  3. Anna a Bára
  4. přirozeně 37+2 :-D
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová