Můj partner, Váš názor? Odsuzuje moji výchovu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 10:22
Můj partner, Váš názor? Odsuzuje moji výchovu

Dobrý den, chtěla bych znát váš názor na moji situaci. Mám syna, 6 let. Mám nového přítele rok. Zdálo se být vše v pořádku, miluje mě, tvrdil, že jsem jeho životní láska, planovali jsme společné bydlení, rodinu, o syna se také zajímal a má ho rád. Včera se připil a ráno vstával do práce brzy. Šli jsme spát, syn se ale vzbudil a přišel z pokojíčku za námi. Syn mi vykládal, co ve škole a nechtělo se mu spát. Výměnili jsme si pár vět, do čehož přítel začal bouchat do zdi a řekl mi, že jsem sobec, že kdybych byla normální, vezmu děcko do pokojíčku a ho nechám vyspat. A že se cítí jak ve školce, že mám malýho hned poslat zpět a nemluvit s ním o pi*ovinach. A že se chovám k malýmu, jak k miminu, že ho beru v noci k sobě, že to není normální, že on se nemůže ani vyspat. Řekl jsem mu pak, proč je tak zlej. Řekla jsem raději malýmu, at spí a popřála mu dobrou noc. To ho zas vytocilo, že jsem mluvila, vzal polštář a hazel s ním po mistnosti, malého jsem vzala a šla do pokojíčku, syn se lekl a plakal, což bylo slyšet i z toho pokoje, tak přítel zas busil do zdi, šla jsem tam, řekla jsem mu, at se sbali a vypadne. Poslal mě někam, tak jsem mu dala facku, už jsem se nemohla udržet. Přepsal di rána a šel do práce. Mně vyčetl, že nespal kvůli mně. Sbalila jsem mu věci. Nevím, co dál. To, kde se to v něm vzalo, nechápu. :,(

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
PetrDOA
Kecalka 161 příspěvků 13.09.19 10:27

A driv se k tobe choval normalne? Je to jeho prvni vybuch na malyho a na tebe nebo uz nekolikatej a ty to jen mlcky prechazis?

Cenarius
Ukecaná baba ;) 1264 příspěvků 13.09.19 10:29

Tak jste mu sbalila a poslala ho do obehu, vyreseno.

mamule42
Zasloužilá kecalka 956 příspěvků 13.09.19 10:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych znát váš názor na moji situaci. Mám syna, 6 let. Mám nového přítele rok. Zdálo se být vše v pořádku, miluje mě, tvrdil, že jsem jeho životní láska, planovali jsme společné bydlení, rodinu, o syna se také zajímal a má ho rád. Včera se připil a ráno vstával do práce brzy. Šli jsme spát, syn se ale vzbudil a přišel z pokojíčku za námi. Syn mi vykládal, co ve škole a nechtělo se mu spát. Výměnili jsme si pár vět, do čehož přítel začal bouchat do zdi a řekl mi, že jsem sobec, že kdybych byla normální, vezmu děcko do pokojíčku a ho nechám vyspat. A že se cítí jak ve školce, že mám malýho hned poslat zpět a nemluvit s ním o pi*ovinach. A že se chovám k malýmu, jak k miminu, že ho beru v noci k sobě, že to není normální, že on se nemůže ani vyspat. Řekl jsem mu pak, proč je tak zlej. Řekla jsem raději malýmu, at spí a popřála mu dobrou noc. To ho zas vytocilo, že jsem mluvila, vzal polštář a hazel s ním po mistnosti, malého jsem vzala a šla do pokojíčku, syn se lekl a plakal, což bylo slyšet i z toho pokoje, tak přítel zas busil do zdi, šla jsem tam, řekla jsem mu, at se sbali a vypadne. Poslal mě někam, tak jsem mu dala facku, už jsem se nemohla udržet. Přepsal di rána a šel do práce. Mně vyčetl, že nespal kvůli mně. Sbalila jsem mu věci. Nevím, co dál. To, kde se to v něm vzalo, nechápu. :,(

No nic, bud ráda že se projevil v čas dřív než by sis ho vzala nebo se spolu sestěhovali, dát chlapovi facku to chce odvahu.Asi bych ho vyhodila, protože se takové chování bude stupňovat.

35ja
Zasloužilá kecalka 771 příspěvků 13.09.19 10:31

Nelíbí se mě chování vašeho přítele, přehnaně reagoval..No facku bych mu asi nedala ale být s ním nechtěla, to raději být sama a žít v klidu. jinak svoje dítě bych taky bránila.. záleží jestli se tak chová častěji, lidí se nezmění radeji ho poslat o dům dál a najít si pohodoveho partaka pro život.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.19 10:32
@PetrDOA píše:
A driv se k tobe choval normalne? Je to jeho prvni vybuch na malyho a na tebe nebo uz nekolikatej a ty to jen mlcky prechazis?

Na malého první výbuch, na mě druhý. Pokaždé po alkoholu. Střízlivý je k nám úplně normální, hodný.

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 797 příspěvků 13.09.19 10:32

Jako je to magor, ale ty jsi taky teda vzor. Mě by taky vadilo, kdyby jeden přišel unavený a druhy si chtěl povidat. Tak by asi fakt nebyl problém byt trochu ohleduplna a jít si povidat vedle. Navíc někoho fackovat, to je taky chování úplně mimo. Tolerance je potřeba z obou stran.

Kazimíra Olejovka
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 13.09.19 10:37

Když pominu, že se partner vztekal jak malé dítě…

Já svého manžela nechávám vyspat, když vím, že brzo vstává. Synovi je 7 a občas se k nám přijde přitulit, když vím, že muž chce spát, jdeme do pokojíčku, nebo mu řeknu, ať je tiše, šeptá…

Vztah je taky trochu o úctě k druhému a o toleranci a respektu. Byl unavený, opitý, ujeli mu nervy. Spíš nechápu tvé chování, když jsi věděla, jak na tom partner je…jinak píšeš, že byl fajn.

Ženský v opilosti kolikrát otěhotní, chlapům ujíždí nervy, no…

Pokud je jinak opravdu fajn, máš ho ráda, on tebe…syna má rád, on jeho… :nevim:

PetrDOA
Kecalka 161 příspěvků 13.09.19 10:38
@Anonymní píše:
Na malého první výbuch, na mě druhý. Pokaždé po alkoholu. Střízlivý je k nám úplně normální, hodný.

Pokud ho mas rada, odrizni ho od chlastu a pokud bude popijet dal, jeho chovani se tezko zmeni, vykaslal bych se na nej a hlavne chranil dite. Pokud ma takovyhle alkovybuchy je otazkou casu kdy vam treba nalitej fyzicky ublizi.

Uživatel je onlineOu
Echt Kelišová 9007 příspěvků 13.09.19 10:47

Chlap co tě chce bez dítěte a po chlastu je agresivní, zatím jen slovně. A vsadím se že chlastá spíš víc, než míň.

Vyhodit ho je dobrý nápad.

Návrat jedině pokud se začne léčit a pokud si sám v sobě srovná jak to má s cizími dětmi, za které by měl zodpovědnost.

Ale jednodušší je spíš se na něj úplně vykašlat.

AnnaNuvoletta07
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 2 inzeráty 13.09.19 10:53

Nevím ale běžně lidi nepijou ve všední den když mají jít další den do práce. Nemluvím o jednom pivu po večeři, tohle asi bylo víc, než jen pivo předpokládám. Spíš bych se bála, aby to nebyl alkáč, ti se chovají takhle agresivně. Ale vesměs to naštvání chápu. Já se pořádně nevyspala už 10 měsíců a mám chuť něco rozmlátit každý den. Jestli všeobecně málo spí, tak to může být i tím. Ono je i celkem ohleduplný přesunout veškerý rušivý elementy z dosahu spícího. A taky to není jeho dítě ani ho nevychovává od miminka, to je taky celkem jiná situace. No prostě ho buď vystěhuj nebo si promluvte a zjisti kde je zakopaný pes. Easy. :nevim:

Lama Lama
Hvězda diskuse 54888 příspěvků 13.09.19 11:02
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych znát váš názor na moji situaci. Mám syna, 6 let. Mám nového přítele rok. Zdálo se být vše v pořádku, miluje mě, tvrdil, že jsem jeho životní láska, planovali jsme společné bydlení, rodinu, o syna se také zajímal a má ho rád. Včera se připil a ráno vstával do práce brzy. Šli jsme spát, syn se ale vzbudil a přišel z pokojíčku za námi. Syn mi vykládal, co ve škole a nechtělo se mu spát. Výměnili jsme si pár vět, do čehož přítel začal bouchat do zdi a řekl mi, že jsem sobec, že kdybych byla normální, vezmu děcko do pokojíčku a ho nechám vyspat. A že se cítí jak ve školce, že mám malýho hned poslat zpět a nemluvit s ním o pi*ovinach. A že se chovám k malýmu, jak k miminu, že ho beru v noci k sobě, že to není normální, že on se nemůže ani vyspat. Řekl jsem mu pak, proč je tak zlej. Řekla jsem raději malýmu, at spí a popřála mu dobrou noc. To ho zas vytocilo, že jsem mluvila, vzal polštář a hazel s ním po mistnosti, malého jsem vzala a šla do pokojíčku, syn se lekl a plakal, což bylo slyšet i z toho pokoje, tak přítel zas busil do zdi, šla jsem tam, řekla jsem mu, at se sbali a vypadne. Poslal mě někam, tak jsem mu dala facku, už jsem se nemohla udržet. Přepsal di rána a šel do práce. Mně vyčetl, že nespal kvůli mně. Sbalila jsem mu věci. Nevím, co dál. To, kde se to v něm vzalo, nechápu. :,(

mě přijde, že je problém na obou stranách. On to přehání, ty mu dáš fakcku.
K samotné výchově - mě taky přijde ujeté, že se dítě probudí, tak si s ním povídáš a nenecháte partnera spát.
Přišlo by mi fajn vzít dítě k sobě a prostě dál spát. Ale povídat si? Jako proč? V noci? V noci se spí, tak jaké povídání.

Elzaaa
Kecalka 371 příspěvků 13.09.19 11:03

Otazkou je jak casto takhle pije?

kvaček
Extra třída :D 14196 příspěvků 13.09.19 11:08

Jako toto je síla co chlap udělal, ale pormiň jako já třeba vstávám někdy po 3 protože, jsem jezdila na 4 a kdyby mi moje,,, vlastní dítě přišlo a začalo si s mužem vyprávět o věcech, so si mohli říct, den předtím večer, tak bych byla taky hodně naštvaná a hlavně i na manžela, protože to orpavdu sobecké!!! je..
Když se spí tak se spí a nebo si ho měla vzít do pokojíčku a jít si tam vyprávět s ním..
Já bych řekla, chlap to přehnal, ale má pravdu.. promiň i s tou fackou teda co si mu dala.. Kluk neni batole.. Opravdu, když za tebou přišel, tak si se měla zvednotu a jít s ním do pokojíčku..

nakreslenypanacek
Kecalka 184 příspěvků 13.09.19 11:18

A jeho chování je příkladem „normality“? Že začne bouchat do zdi a házet polštářem, místo toho aby ti klidně řekl, že mu není dobře a potřebuje se vyspat? :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama