Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ta generace Z…
se ho normalne zeptej, zadne mysteriozni zahady tam nemusis hledat ![]()
@Anonymní píše:
Ahoj,
jeho sice blbost, ale trochu mi to vrtá hlavou. Mám nového přítele, chodíme spolu měsíc. Všimla jsem si, kolik na instagramu sleduje cizích holek a lajkuje jim každou fotku, kde jsiu vidět. Což bych brala v pohodě, prostě to tak má… ale moje fotky zřídka kdy olajkuje. Což mi přijde zvláštní, když jsem jeho holka. Řeším to vzhledem k tomu, že jsme spolu opravdu krátce a nijak mi to nepřidává na pocitu jistoty. Nechci to nikterak řešit přímo s nim, je mi to trapne, ale nevím, jak se k tomu postavit. Díky za názory
Asi ho zase tak moc nebereš
a ten vztah se ti zatím jeví jak? Myslím v ostatních věcech, ne teď to lajkování.
@Semtex píše:
Asi ho zase tak moc nebereša ten vztah se ti zatím jeví jak? Myslím v ostatních věcech, ne teď to lajkování.
Někdy takový nijaký, jindy zase super…těžko říct
je pravda ale, že já jsem občas asi taky docela uzavřená
Už jsi sbalená, takže není nutné vůči tobě vyvíjet lajkovací iniciativu.
@pohledzdruhestrany píše:
Už jsi sbalená, takže není nutné vůči tobě vyvíjet lajkovací iniciativu.
navic zeny si vice ceni, kdyz jim neznamy svihak rekne jak jim to slusi, nez kdyz jim to same rekne jejich starej ![]()
Tak taky někoho sleduj a lajkuj jejich fotky, a přítelovo ne. ![]()
Ja svemu milenci Instagram zakazala
Ne, delam si srandu, jen jsem mu rekla, co si o tom myslim, ze tam jsou same de.vky, co se akorat vystavujou, coz mi potvrdil
Ja Instagram teda nemam, takze nastesti nevim, co komu lajkuje a nelajkuje…myslim, ze se bez toho obejdu
Nemam ho ani na facebooku a jsem happy
Ty vymozenosti dnesni doby, mi obcas prijdou ponekud hloupe a jako zbytecne zlo vztahu.
@Anonymní píše:
Někdy takový nijaký, jindy zase super…těžko říctje pravda ale, že já jsem občas asi taky docela uzavřená
No ale tak to neznamená, že by neměl lajkovat tvoje fotky. Není to takový ten typ, co měl hodně holek a má spoustu kamarádek? Ale tam si asi nikdy nemuzes byt zcela jistá
![]()
@Anonymní píše:
Ahoj,
jeho sice blbost, ale trochu mi to vrtá hlavou. Mám nového přítele, chodíme spolu měsíc. Všimla jsem si, kolik na instagramu sleduje cizích holek a lajkuje jim každou fotku, kde jsiu vidět. Což bych brala v pohodě, prostě to tak má… ale moje fotky zřídka kdy olajkuje. Což mi přijde zvláštní, když jsem jeho holka. Řeším to vzhledem k tomu, že jsme spolu opravdu krátce a nijak mi to nepřidává na pocitu jistoty. Nechci to nikterak řešit přímo s nim, je mi to trapne, ale nevím, jak se k tomu postavit. Díky za názory
Ještě že tyhle srajdy nemám a přítele nesleduju. Fotky, které mu posílám přes WA olajkuje vždy. A že kouká na fcb a insta, mě nechává v klidu.
@Sonarka píše:
Ja svemu milenci Instagram zakazala![]()
Ne, delam si srandu, jen jsem mu rekla, co si o tom myslim, ze tam jsou same de.vky, co se akorat vystavujou, coz mi potvrdil
Ja Instagram teda nemam, takze nastesti nevim, co komu lajkuje a nelajkuje…myslim, ze se bez toho obejdu
Nemam ho ani na facebooku a jsem happy
![]()
Ty vymozenosti dnesni doby, mi obcas prijdou ponekud hloupe a jako zbytecne zlo vztahu.
Inst. nemam, ale devky co se vystavuji?, co kdyby byly hezci a milejsi nez ty, co?
Mam Instagram a davam tak fotky z cest. Sleduje mne asi 15 pratel, kdyz mne nahodou najde nekdo jiny a lajkuje mi fotku, uprimne se vydesim, co je to za stalkera. Tak jo, potvrzeno, jsem fosil. ![]()
@Fukitol píše:
navic zeny si vice ceni, kdyz jim neznamy svihak rekne jak jim to slusi, nez kdyz jim to same rekne jejich starej
Až budeš chtít někomu rozbít vztah, tak mu tohle poraď ![]()
Ne, váhu to má stejnou. Navíc když starej mlčí, tak to víc zamrzí ![]()
Ahoj,
jeho sice blbost, ale trochu mi to vrtá hlavou. Mám nového přítele, chodíme spolu měsíc. Všimla jsem si, kolik na instagramu sleduje cizích holek a lajkuje jim každou fotku, kde jsiu vidět. Což bych brala v pohodě, prostě to tak má… ale moje fotky zřídka kdy olajkuje. Což mi přijde zvláštní, když jsem jeho holka. Řeším to vzhledem k tomu, že jsme spolu opravdu krátce a nijak mi to nepřidává na pocitu jistoty. Nechci to nikterak řešit přímo s nim, je mi to trapne, ale nevím, jak se k tomu postavit. Díky za názory