Muž štír - má cenu se snažit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 20:22
Muž štír - má cenu se snažit?

Zdravím Vás a předem se omlouvám, jestli tady je už nějaký podobná dotaz.
Před nedávnem jsem poznala muže, je to skvělý muž, pozorný apod. Hned další den mě pozval na večeři, skvěle jsme si rozuměli a scházeli se. Sex proběhl samozřejmě už taky :zed: Jenže už jsou to 4 dny co jsme se naposledy viděli a on nereaguje, nepíše. Když jsem mu dnes napsala, jen stroze odpověděl na to, na co jsem se ptala. Vím, že psaní není všechno a taky vím, že on psaní nemá rád. Ale on ani nezavolá. Ze začátku psal pořád, proto je tohle „novinka“ a bojím se, co se děje. Naposledy když jsme spolu byli jsem se zase cítila jako princezna :kytka:. Dělali jsme blbosti, tancovali ploužák apod. blbosti. Vím, že bych se měla zeptat jeho a mám to v plánu, ale osobně..doufám, že nějaký osobně ještě proběhne.

Co jsem četla jinde v diskuzích, tak někdo psal že měl štíra a taky si nebyl jistý, že je štír takový nepřehledný a na tohle si úplně nehraje..Proto se ptám, má cenu se snažit? Vím, jsou to jen 4 dny ale nejistoty a smutku z mé strany. Chybí mi :nevim: Nechtěla bych o něj přijít a proto nevím, jestli se mu „vnucovat“ a nebo prostě nechat být.. :pocitac:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
svapi
Ukecaná baba ;) 1892 příspěvků 25.02.19 20:25

At je stir nebo ne, urcite se nevnucuj :kytka: preji ti, abys byla brzy stastna :)

Malike
Extra třída :D 14234 příspěvků 25.02.19 20:26

Je fuk jaký je znamení..( a to jsem štír taky) kdyby o tebe stál,tak tito dá vědět.Ciz se nestalo..nech to být.

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 25.02.19 20:28
@Anonymní píše:
Zdravím Vás a předem se omlouvám, jestli tady je už nějaký podobná dotaz.
Před nedávnem jsem poznala muže, je to skvělý muž, pozorný apod. Hned další den mě pozval na večeři, skvěle jsme si rozuměli a scházeli se. Sex proběhl samozřejmě už taky :zed: Jenže už jsou to 4 dny co jsme se naposledy viděli a on nereaguje, nepíše. Když jsem mu dnes napsala, jen stroze odpověděl na to, na co jsem se ptala. Vím, že psaní není všechno a taky vím, že on psaní nemá rád. Ale on ani nezavolá. Ze začátku psal pořád, proto je tohle „novinka“ a bojím se, co se děje. Naposledy když jsme spolu byli jsem se zase cítila jako princezna :kytka:. Dělali jsme blbosti, tancovali ploužák apod. blbosti. Vím, že bych se měla zeptat jeho a mám to v plánu, ale osobně..doufám, že nějaký osobně ještě proběhne.Co jsem četla jinde v diskuzích, tak někdo psal že měl štíra a taky si nebyl jistý, že je štír takový nepřehledný a na tohle si úplně nehraje..Proto se ptám, má cenu se snažit? Vím, jsou to jen 4 dny ale nejistoty a smutku z mé strany. Chybí mi :nevim: Nechtěla bych o něj přijít a proto nevím, jestli se mu „vnucovat“ a nebo prostě nechat být.. :pocitac:

Znamení bych do toho netahala. Postě tě nežere, sorry.Vůbec bych se mu nevnucovala.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 20:29

@Malike ach, to mě teda upřímně moc nepotěšilo.. :?

Lenka_Hal
Echt Kelišová 8257 příspěvků 25.02.19 20:46

Taky jsem stir. :) Nech to byt, zadne vnucovani. Ale to opravdu plati o kazdem muzi, bez ohledu na znameni…

mrs.starbucks
Povídálka 37 příspěvků 25.02.19 20:56

Taky jsem štírka a taky bych do toho znamení netahala :slight_smile: Mozna má nějaký problém, něco důležitého řeší a nemá proste čas nebo náladu na nic jinyho… Proste to neřeš a vyčkej :wink:

Westie777
Povídálka 17 příspěvků 25.02.19 21:01

Muj muz je stir, i ja jsem stir. A ciste podle znameni, pokud te miluje, bude se o tebe snazit. Pokud se nesnazi, nevnucovala bych se, mozna to z jeho strany tak horke nebude. Ale to soudim jen podle znameni, u nej konkretne to muze byt jinak.
Kdyz jsme spolu zacali chodit s manzelem, bylo to neuveritelne, stiry jsou vetsinou velci milovnici a radi to davaji druhym najevo, napr. svou pozornosti.
Ale na druhou stranu si nemyslim, ze kazdy stir musi byt stejny…

Lama Lama
Hvězda diskuse 51822 příspěvků 25.02.19 21:17

Se skoro bojím zeptat přítele, jaké je znamení, abych ho nemusela po tříletém vztahu opustit v případě, že by byl štír. Nedej Bože, kdyby to byl blíženec, to by bylo horší, než odhalení nevěry.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.19 21:28

@Lama Lama tak to samozřejmě není myšleno, jen se snažím najít příčinu a nic jiného mě už upřímně nenapadlo. Jsem z toho dost nesvá, hrozně rychle jsem se upnula a udělala chybu.
@mrs.starbucks Je pravda, že teď má nějaké starosti..konkrétně mu umřel děda, kterého ale 13 let neviděl..a taky proto bych tady pro něj chtěla být, ale on asi nechce. Ovšem s kamarády tráví čas jakoby nic. Tak bude chyba spíš asi v tom, že už zájem opadl…

mary.27
Ukecaná baba ;) 1178 příspěvků 25.02.19 21:32
@Anonymní píše:
@Lama Lama tak to samozřejmě není myšleno, jen se snažím najít příčinu a nic jiného mě už upřímně nenapadlo. Jsem z toho dost nesvá, hrozně rychle jsem se upnula a udělala chybu.
@mrs.starbucks Je pravda, že teď má nějaké starosti..konkrétně mu umřel děda, kterého ale 13 let neviděl..a taky proto bych tady pro něj chtěla být, ale on asi nechce. Ovšem s kamarády tráví čas jakoby nic. Tak bude chyba spíš asi v tom, že už zájem opadl…

Říká se, že když muž ženu chce, tak si jí vyhrabe i 30 metrů pod zemí…
A hrabat umí muži ve všech znameních… ;)

nostress
Extra třída :D 14680 příspěvků 25.02.19 21:47
@mary.27 píše: Říká se, že když muž ženu chce, tak si jí vyhrabe i 30 metrů pod zemí…
A hrabat umí muži ve všech znameních… ;)

Jj, o tom bych tady mohla dlouho psát. ;)

hanullllka
Kecalka 214 příspěvků 25.02.19 22:23

Mám podobnou zkušenost s mužem. Psal každý den, vykládal jak si mě odveze na víkend někam na výlet, představil mě kamarádovi, tahal mě pořád ven, ale to vše jen do doby dokud jsem si nebyla jistá, jestli ho chci nebo ne. Když jsem ho chtít začala a šla mu na ruku, tak ztratil zájem. Přestal se ozývat a jak píšeš, na moje zprávy pouze stroze odpovídal. Po chvíli mě to přestalo bavit a přestala mu psát. Kamarád mi pak řekl, že je známý tím, že ho baví lovit a když dostane co chce, tak ztratí zájem. Nicméně po dvou týdnech tento lovec zjistil, že mě asi tak jistou nemá a začal to zase zkoušet, ale již neuspěl. Není to třeba podobný případ?

Mutlice
Kecalka 302 příspěvků 25.02.19 22:50
@Lama Lama píše:
Se skoro bojím zeptat přítele, jaké je znamení, abych ho nemusela po tříletém vztahu opustit v případě, že by byl štír. Nedej Bože, kdyby to byl blíženec, to by bylo horší, než odhalení nevěry.
:mrgreen: my jsme s partnerem oba blíženci, a docela nás to rozdvojení na druhou baví! ale vážně: řešit vztahy podle znamení, to asi fakt nikdy nepochopím, že někdo dělá. Zamilovaný chlap dává najevo zájem, ať je vodnář nebo beran, a pokud na ženskou kálí, tak na ní kálí stejně zvysoka střelec jako kozoroh… Tenhle zakladatelku nežere a to, že se přestal ozývat místo, aby to řekl narovinu, tak to je nejvíc ze všeho vůl…
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.02.19 02:45

Manžel se o mě snažil několik měsíců, kdy jsem ho neustále odmítala. Nevzdal to. Jak se dlouho znáte? Za mě dosáhl toho, čeho chtěl (sexu s tebou) a teď už ho nezajímáš. Promiň. Ale chlap, co má opravdu zájem se chová jinak.

Anonym kvůli manželovi. :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama