Může si mě dát přítel do daní, když nejsme manželé?

2452
18.4.17 18:17

Může si mě dát přítel do daní, když nejsme manželé?

Holky může si mě dát přítel do daní, když nejsme manželé?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6873
18.4.17 18:18

Jako jak tebe??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
18.4.17 18:19

Sleva na manželku (jestli jí máš na mysli), je sleva na MANŽELKU. Ještě aby stát podporoval nesezdané páry 8o 8o

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
262
18.4.17 18:20

Řekla bych že ne..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12007
18.4.17 18:20

Ne :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3503
18.4.17 18:21
@Digi píše:
Holky může si mě dát přítel do daní, když nejsme manželé?

Sleva na manželku je sleva na manželku. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
18.4.17 18:22

Ne… i pro to se hodně lidí bere, ať si tě vezme když chce 25 tisíc :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
647
18.4.17 18:26

No to logicky nemůže. Jak chceš úředně dokazovat, že jsi přítelkyně?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
101927
18.4.17 18:28
@Nabot píše:
No to logicky nemůže. Jak chceš úředně dokazovat, že jsi přítelkyně?

Tak třeba stejně jako to člověk prokazuje kvůli dědění nebo pro osvobození od daně darovací, v tom by zas až takový problém nebyl, ale jednou to zákon definuje jako slevu na manžela/ku, tak to tak je.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.4.17 18:29

Ne nemuze. Na lasku sice papir nepotrebujes, ale na slevu na dani ano :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8875
18.4.17 18:30

Ne. A to je dobře. Rizika manželství se Vám podstupovat nechce ale Pomoc státu by se sikla, co? :lol:
Když si vzpomenu jak se nám to hodilo, když jsem končila rodičák a do konce kalendářního roku od pracovala jen málo. To bylo peněz :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17014
18.4.17 18:31
@radkka píše:
Sleva na manželku (jestli jí máš na mysli), je sleva na MANŽELKU. Ještě aby stát podporoval nesezdané páry 8o 8o

No taky nestačím zírat. Drzost lidí nezná mezí :mrgreen: :mrgreen: prej ten cár papíru nepotřebují, ale výhody by čerpat chtěli :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20767
18.4.17 18:32
@araw píše:
No taky nestačím zírat. Drzost lidí nezná mezí :mrgreen: :mrgreen: prej ten cár papíru nepotřebují, ale výhody by čerpat chtěli :pocitac:

Tak nějak 8o 8o někomu unikla podstata :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2452
18.4.17 18:49

Tak já jsem vdaná, napsala jsem to blbě, ptala jsem se za někoho. Taky jsem si myslela, že je to blbost ????

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2452
18.4.17 18:50
@Digi píše:
Tak já jsem vdaná, napsala jsem to blbě, ptala jsem se za někoho. Taky jsem si myslela, že je to blbost :D
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák