Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Holky může si mě dát přítel do daní, když nejsme manželé?
Sleva na manželku (jestli jí máš na mysli), je sleva na MANŽELKU. Ještě aby stát podporoval nesezdané páry
![]()
@Digi píše:
Holky může si mě dát přítel do daní, když nejsme manželé?
Sleva na manželku je sleva na manželku. ![]()
Ne… i pro to se hodně lidí bere, ať si tě vezme když chce 25 tisíc ![]()
No to logicky nemůže. Jak chceš úředně dokazovat, že jsi přítelkyně?
@Nabot píše:
No to logicky nemůže. Jak chceš úředně dokazovat, že jsi přítelkyně?
Tak třeba stejně jako to člověk prokazuje kvůli dědění nebo pro osvobození od daně darovací, v tom by zas až takový problém nebyl, ale jednou to zákon definuje jako slevu na manžela/ku, tak to tak je.
Ne nemuze. Na lasku sice papir nepotrebujes, ale na slevu na dani ano ![]()
Ne. A to je dobře. Rizika manželství se Vám podstupovat nechce ale Pomoc státu by se sikla, co? ![]()
Když si vzpomenu jak se nám to hodilo, když jsem končila rodičák a do konce kalendářního roku od pracovala jen málo. To bylo peněz ![]()
@radkka píše:
Sleva na manželku (jestli jí máš na mysli), je sleva na MANŽELKU. Ještě aby stát podporoval nesezdané páry![]()
No taky nestačím zírat. Drzost lidí nezná mezí
prej ten cár papíru nepotřebují, ale výhody by čerpat chtěli ![]()
@araw píše:
No taky nestačím zírat. Drzost lidí nezná mezí![]()
prej ten cár papíru nepotřebují, ale výhody by čerpat chtěli
Tak nějak
někomu unikla podstata ![]()
Tak já jsem vdaná, napsala jsem to blbě, ptala jsem se za někoho. Taky jsem si myslela, že je to blbost ????
@Digi píše:
Tak já jsem vdaná, napsala jsem to blbě, ptala jsem se za někoho. Taky jsem si myslela, že je to blbost