Muži zkusili porodní bolesti

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5533
13.11.14 11:57
@Knihomyš píše:
@Maculinka levná alternativa simulátoru je narvat mu meloun do zadku a dát pokyn, aby ho vytlačil… ale jako narozeninový dárek teda nevim :think:

Myslím, že chlapovi by bohatě stačil grep, nebo pomeranč. Jsou to bábovky, nic nevydrží :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2997
13.11.14 12:14

Můj muž je empatický, co se jakékoliv mé bolesti týká, tak mu nemůžu nic vyčíst. Ale když mi tuhle tvrdil, že ON RODIL, protože byl na tom sále taky, tak jsem nevěděla, jestli se smát nebo plakat. Tudíž seženeš-li poukaz, dej mi vědět, kde se kupují. Ráda bych, aby manžel skutečně porodil, když už to o sobě tvrdí :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
13.11.14 12:16

@Maculinka neseženeš a je to škoda.. přála bych mu můj porod.. tuším, že byl dal tak třetinu max :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2997
13.11.14 12:16
@Knihomyš píše:
@Maculinka levná alternativa simulátoru je narvat mu meloun do zadku a dát pokyn, aby ho vytlačil… ale jako narozeninový dárek teda nevim :think:

jak to bylo v Kdopak to mluví? Zkus vytlačit něco velkého jako meloun, dírkou velkou jako citrón? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1110
13.11.14 13:08

@Maculinka většina chlapů, co znám taky háže machry, že jsem hysterky. ale můj přítel u porodu byl a je to taková citlivá duše :mrgreen:. uznal, že by to nevydržel, že jsem fakt dobrá a řekl to i svým kamarádům, kteří čuměli jak na drát…a pak teda ještě můj nejlepší kamarád vždycky říká, že by nebyl těhotnej a nerodil ani za nic a že si celkově myslí, že ženy to mají v tomhle směru těžký a mrzí ho, že to ti chlapi nedocení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12067
13.11.14 13:33
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16501
13.11.14 20:49

Prvni se zacal klubat na svet presne v den terminu a manzel si to tak asi predstavoval i u druheho. A kdyz jsem 14. ve 23:45 porodila, tak mi asi deset minut po porodu (kdyz si chlapecka za mnou prinesl uz v perince), rekl, ze je skoda, ze jsem nevydrzela jeste 15 minut! Meli jsme totiz termin az 15. To jsem taky nevedela jestli se mam smat nebo plakat, ze se mi tam manzel zblaznil.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
69235
13.11.14 20:55
@tulipán píše:
Prvni se zacal klubat na svet presne v den terminu a manzel si to tak asi predstavoval i u druheho. A kdyz jsem 14. ve 23:45 porodila, tak mi asi deset minut po porodu (kdyz si chlapecka za mnou prinesl uz v perince), rekl, ze je skoda, ze jsem nevydrzela jeste 15 minut! Meli jsme totiz termin az 15. To jsem taky nevedela jestli se mam smat nebo plakat, ze se mi tam manzel zblaznil.

měla jsi zkřížit nohy :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16501
13.11.14 21:09

@terinka4444 No, ono to tak i vypadalo. PA me nejak nesikovne vysetrila a rekla, ze jsem na sest, tak se doktor otocil a sel pryc. Me prepadla panika, ze uz to horsi nedam. Doktorovi se ale nastesti nezdalo, ze pry nejak funim, vratil se, vysetril a uz to litalo a malem nestacil chytat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1134
31.1.21 00:33

Ahoj, nevíte zda je to už dostupné v ČR? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1938
4.2.21 21:09

Ahoj,
já teda neznám osobně nikoho, kdo by to koupil, takže nemůžu nijak hodnotit, ale na amazonu se to dá sehnat celkem snadno, stačí zadat ‚labor simulator‘ a chvíli si počkat než to doručí a pak si můžete ‚hrát‘. :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová