Můžu otěhotnět s jedním vejcovodem?

7
2.6.21 20:14

Můžu otěhotnět s jedním vejcovodem?

Dobrý den maminky jsme s partnerem 6 let a stále se nám nepodařilo miminko, tak jsem se rozhodla to resit, tak jsem 31.5.2021 byla na operaci a bylo mi zjištěno že jsem měla neprůchodny pravý vejcovod tak mi byl laparoskopickou operaci odebrán. Levy mám v pořádku. Nevíte jaká je šance na otěhotnění? Kdy se začít znovu snažit? Děkuji za rady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
357
2.6.21 20:35

Ahoj neboj to víš že je to možné, taky mám jen jeden o jeden jsem přišla při mimoděložním tehu a otěhotněla jsem po operaci asi za 3mesice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 21:11

@mijala kamarádka to měla uplne stejně. Teď má krásnou malou holčičku.

• Citovat
  • Nahlásit
53505
2.6.21 21:14

Čistě statisticky poloviční. Prakticky záleží na tom, jestli nemáš jeden vaječník aktivnější, ale jinak ano, s jedním vejcovodem se samozřejmě otěhotnět dá. I když pokud to nešlo 6 let, skutečná příčina asi bude i jinde než jen v jednom neprůchodném vejcovodu. Co se operace týče, mně doporučovli necht proběhnout „šestinedělí“, ale ověřila bych si, že po takové době neúspěchů máte s partnerem oba všecka vyšetření včetně imunologie, genetiky a hematologie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
2.6.21 21:22

Neboj se, dá, úplně v pohodě … o jeden jsem přišla při prasklém mimoděložním těhotenství…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
2.6.21 23:55

Já měla zamlkle těhotenství, pak asi 6let se nedařilo, když už se zadařilo tak mimodelozni, po operaci se zadařilo brzo a mám krásnýho kluka, druhý se pak povedlo taky celkem rychle no a mám krásnou holku… Dvě děti jeden vejcovod… Zakladatelko neboj to se povede

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
3.6.21 10:20
@mijala píše:
Ahoj neboj to víš že je to možné, taky mám jen jeden o jeden jsem přišla při mimoděložním tehu a otěhotněla jsem po operaci asi za 3mesice

@mijala takže si měla první mimodelozni těhotenství? A pak si. Přišla o jeden vejcovod? Nebo naopak? Já se právě toho strašně bojím že kdybych o těhotenela tak mimodelozne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
3.6.21 10:23
@mijala píše:
@mijala takže si měla první mimodelozni těhotenství? A pak si. Přišla o jeden vejcovod? Nebo naopak? Já se právě toho strašně bojím že kdybych o těhotenela tak mimodelozne.
@lucije28 píše:
Neboj se, dá, úplně v pohodě … o jeden jsem přišla při prasklém mimoděložním těhotenství…
@lucije28 píše:

Takže si měla taky první mimodelozni těhotenství a pak normálni?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
3.6.21 10:32
@ugluk píše: Čistě statisticky poloviční. Prakticky záleží na tom, jestli nemáš jeden vaječník aktivnější, ale jinak ano, s jedním vejcovodem se samozřejmě otěhotnět dá. I když pokud to nešlo 6 let, skutečná příčina asi bude i jinde než jen v jednom neprůchodném vejcovodu. Co se operace týče, mně doporučovli necht proběhnout „šestinedělí“, ale ověřila bych si, že po takové době neúspěchů máte s partnerem oba všecka vyšetření včetně imunologie, genetiky a hematologie.

Mě řekli že vaječníky mám v pořádku a že jsem na tom právem vejcovodu měla srusty a byl neprůchodny že mi Braníl k uchycení sperma jsem stoho všeho mimo moc informaci na mě :) :) :D :D :? :? :oops: :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2023
3.6.21 14:51

@Anna0011 první dítě vše normál, pak zamlklé, pak mimoděložní, kdy mi praskl vejcovod a pak s jedním vejcovodem druhé dítě 👍

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
357
3.6.21 16:43

Nejdřív zamlkle pak 6let nic pak mimodelozni pak syna a pak dceru, taky jsem si myslela ze se dítěte nedočkám… Po tom mimodeloznim jsem byla přesvědčena že mě asi souzeno nebude a hale i s jediným mám děti dve

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat