O co ještě žádat

Anonymní
11.7.21 23:04

Na co ještě žádat

Mám všechny děti ve škole jedno 4 lety se kterym sem doma a jsem ve 5 mesici chlap chodi na brigády ale i tak na co všechno muzu na uradu zadat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8002
11.7.21 23:08

Na to, aby otec uzivil všechny děti, které si udělal, to žádej od něj, ne od úřadu. Pokud na to nemáte, tak si, do zlepšení finanční situace, nepořizujte další děcka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.21 23:18

@mado ale na deti máme vis jenom se tu ptam naco mam narok

• Citovat
  • Nahlásit
8537
11.7.21 23:22
@Anonymní píše:
@mado ale na deti máme vis jenom se tu ptam naco mam narok

Pokud peníze na děti máte, tak proč by si o něco žádala? Každý má děti tolik, kolik jich finančně zvládne. Peníze se žádají při mimořádných událostech - nemoc, ztráta partnera…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12295
11.7.21 23:22
@Anonymní píše:

mas narok jit pracovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1358
11.7.21 23:23
:poblion:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6455

Zadej zploditele, zadny urad s Tebou deticky nezplodil, vis?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1256

:roll: to je doufám jenom provokace..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
812
11.7.21 23:29

Jestli na děti peníze máte, tak od státu nebudete mít nárok na nic. Jestli chcete víc, partner si místo brigád může hledat nějakou stálou slušně placenou práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2201
11.7.21 23:30
@iiiv píše:
mas narok jit pracovat
@Anonymní píše:

Jako ze je bezne zadat nejake davky, kdyz mate deti? No to teda neni. Bezne je chodit do prace. Oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2392
11.7.21 23:34

Chlap má nárok na to si najít práci na HPP.

Ty máš nárok na RP po narození dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.7.21 23:36

Proč se čertite já se slusné ptala? Vim ze se bere dávka nebo nevím co i při chlapovi a dětech já do prace nemuzu když sem tehotna ve škole mame 3 deti a je to nakladny. holka de do skolky a materska mi prijde malo tak se slusne ptam jestli mám nárok na ještě něco

• Citovat
  • Nahlásit
6455
11.7.21 23:38
@Anonymní píše:
Proč se čertite já se slusné ptala? Vim ze se bere dávka nebo nevím co i při chlapovi a dětech já do prace nemuzu když sem tehotna ve škole mame 3 deti a je to nakladny. holka de do skolky a materska mi prijde malo tak se slusne ptam jestli mám nárok na ještě něco

Materska je naopak pomerne fer, vysoky plat, vysoka materska. Nefer je naopak rodicovsky prispevek, kde i damy s minimalni mzdou maji celkovou castku stejnou jako damy manazerky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
948
11.7.21 23:39

Proč chodí partner na brigády, proč normálně nedělá,? Protože je dělá na černo že? A kdy jsi do státní kasy odváděla naposled ty, když máš,,nárok" z ní čerpat? To je pěkná řádka let, jestli vůbec někdy. Uvědomuješ si, že na ty rodičáky, které už tolik let jeden za druhým čerpáš musí někdo dělat? To je neskutečný, jak si někdo dokáže žít.

Příspěvek upraven 11.07.21 v 23:43

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13670
11.7.21 23:40

Jak uz bylo psano, nemas.
Aby vam bylo lepe, je třeba aby si muž našel stále zaměstnání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat