Nákup na Slevozona

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 27.11.17 12:17
nakup na slevozona

Jak probiha nakup na portale slevozona? Poslou mi objednane zbozi, nobo jen slevove kupony a ty se musi uplatnit nekde jinde? To bych moc nechtela, shanet vybrane zbozi po vsech certech.Asi vypadam jako mimon, ale z jejich stranek jsem to nepochopila, ani na nich nevycetla.Diky.

Reklama

Reakce:

laetti
Kecalka 493 příspěvků 27.11.17 12:27

Kupony nemusíš uplatňovat, taky jsem tam nakupovala a poslali zboží.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 27.11.17 13:07
@laetti píše:
Kupony nemusíš uplatňovat, taky jsem tam nakupovala a poslali zboží.

A co teda poslou za kupony? Lakadlo na dalsi zvyhodnene zbozi?
To co obejdnam, tedy fyzicky prijde? Diky moc.

laetti
Kecalka 493 příspěvků 27.11.17 14:38

Já se tam zaregistrovala, nakoupila hračky a v tom profilu se mi pakukázaly ty kupony na to zboží co jsem koupila-nikde se to neuplatňuje. Zboží mi přišlo cca týden po platbě.

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 27.11.17 14:56

Ok.diky. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

„Černoši a buzny,“ zuří veřejnost: Rakouské dráhy si novou reklamou dost naběhly

Chtěly jít naproti různorodosti a pestrosti, ve finále to za novou reklamní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama