Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Máme to do Polského Těšína taky kousek a určitě budeme kupovat kočárek tam. Nejen, že výjdou o hodně levněji než v ČR a dokonce ty samé značky a modely, ale i ta kvalita se vyrovná těm drahým, někdy by se hodilo říct předraženým kočárkům ![]()
Jsi uplně blbá, v polsku levnější a kvalitnější, u nás jen šunty z číny i polska
Ahoj holky chtěla bych se podívat do Polska na oblečení na mimi, potřebuji nakoupit pro známou. Jsem z Ostravy takže asi někde blízko, v Těšíně polským? Máte zkušenost nebo můžete mi doporučit nějaké obchůdky?
@Sisi666 na staré Karolíne je obchod PEPCO…polske pěkné a velmi levne věcicky pro miminka…není potreba jezdit do Polska.
@laurela píše:
@Sisi666 na staré Karolíne je obchod PEPCO…polske pěkné a velmi levne věcicky pro miminka…není potreba jezdit do Polska.
Ja to videla na vice mistech uz misto kiku, myslela jsem, ze se kik prejmenoval. Takze to je obchod s kojeneckym zbozim jo? Do jakeho veku asi?
V Pepco mají oblečení od miminek až po dospělý. A spoustu dalších věcí.
V tom PEPCU jsem byla takže myslíte, že v Polsku by to bylo cenově podobné?
@Sisi666 já osobne si myslím, že jo…ale nemuzu soudi v polsku jsem koupila akorát kočárek.
Právě v tom PEPCU jsem nic koupila, že se radši podívám ještě do Polska
jen nevím kde tam na začátku, jestli to projít asi nejspíš na začátku hned.
Holky pepco v Polsku ma stejne ceny, ale veci MNOHEM hezci
. Celkove se da v Polsku obleceni na mimi dobre koupit. U nas nekupuju NIC, potraviny, obleceni…proste jen Polsko, ale hodne dela to, ze manzel je cistokrevny Polak
a nejak me oducil od naseho Tesca, Kaufu…
No právě mě přijde docela malý výběr v tom Ostravském pepcu na mimi, jen ve předu pár bodíček a dupaček. A můžu se zeptat kde nakupujete, já se dostanu max do Polského těšína na začátek někde.
Pepco v Pl nejbliz je jen w Jastrzembie zdroj je tam velky carrefour, o 2km dale je dalsi velke nakupni centrum, tam je pepco take. Kouknete na www.pepco.pl a vyhledejte k vam nejblizsi, jinak od karvinske hranice, kdyz se jede pres zebrzydowice atd, tak je to do 20km