Reklama

Nakupování oblečení v eshopech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Stálice 63 příspěvků 09.05.18 20:51
Nakupovani obleceni v eshopech

Ja jsem si parkrat koupila neco ores wish (nekdy pohoda, nekdy divny, nekdy to neprislo vubec:D ) a ted se mi zacalo libit obleceni na feshein.com
Jaky internetove obchody se libi vam?

Reklama

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 656 příspěvků 09.05.18 21:22

Občas nakupuju na Wayfarer, ale to spíš jen ponožky. Ulítávám na těch vzorech :oops: :lol: oblečení kupuju v kamenných musím si je vždycky zkusit :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56921 příspěvků 10.05.18 09:28

@Mawajka00 wish a spol jsou fakt shity.. tedy minimálně pro mne.. párkrát jsem to zkusila a fakt fuj.. osobně nakupuju přes e-shop max ponožky a spodky :lol:

Boeing737
Stálice 72 příspěvků 10.05.18 09:46

Preferuju ZOOT. Nedaleko práce mám pobočku, kde vyzkouším a vezmu jenom to, co mi sedí.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 10.05.18 10:04
@Mawajka00 píše:
Ja jsem si parkrat koupila neco ores wish (nekdy pohoda, nekdy divny, nekdy to neprislo vubec:D ) a ted se mi zacalo libit obleceni na feshein.com
Jaky internetove obchody se libi vam?

Oblečení jen v obchodech musím si to vyzkoušet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama