Nakupování oblečení v eshopech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mawajka00
Povídálka 46 příspěvků 09.05.18 20:51
Nakupovani obleceni v eshopech

Ja jsem si parkrat koupila neco ores wish (nekdy pohoda, nekdy divny, nekdy to neprislo vubec:D ) a ted se mi zacalo libit obleceni na feshein.com
Jaky internetove obchody se libi vam?

Reklama

Reakce:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 09.05.18 21:22

Občas nakupuju na Wayfarer, ale to spíš jen ponožky. Ulítávám na těch vzorech :oops: :lol: oblečení kupuju v kamenných musím si je vždycky zkusit :think:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 10.05.18 09:28

@Mawajka00 wish a spol jsou fakt shity.. tedy minimálně pro mne.. párkrát jsem to zkusila a fakt fuj.. osobně nakupuju přes e-shop max ponožky a spodky :lol:

Boeing737
Stálice 60 příspěvků 10.05.18 09:46

Preferuju ZOOT. Nedaleko práce mám pobočku, kde vyzkouším a vezmu jenom to, co mi sedí.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 10.05.18 10:04
@Mawajka00 píše:
Ja jsem si parkrat koupila neco ores wish (nekdy pohoda, nekdy divny, nekdy to neprislo vubec:D ) a ted se mi zacalo libit obleceni na feshein.com
Jaky internetove obchody se libi vam?

Oblečení jen v obchodech musím si to vyzkoušet.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama