Nakupování z USA (e-shopy)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3
17.10.19 10:22

@eva1404 paráda, vyzkouším! :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
29
1.10.21 11:14

Nákup z USA

Ahoj, chtěla bych poslat z USA mikinu, máte někdo, prosím, aktuální zkušenost s někým, kdo zprostředkovává nákupy z USA? Děkuji za info.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15946
1.10.21 12:22
@svetlík14 píše:
Ahoj, chtěla bych poslat z USA mikinu, máte někdo, prosím, aktuální zkušenost s někým, kdo zprostředkovává nákupy z USA? Děkuji za info.

Normálně jsem si shodou okolností nedávno mikinu pro dítě objednal, normálně vyclil, vše v pohodě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák