Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj, chtěla bych poslat z USA mikinu, máte někdo, prosím, aktuální zkušenost s někým, kdo zprostředkovává nákupy z USA? Děkuji za info.
@svetlík14 píše:
Ahoj, chtěla bych poslat z USA mikinu, máte někdo, prosím, aktuální zkušenost s někým, kdo zprostředkovává nákupy z USA? Děkuji za info.
Normálně jsem si shodou okolností nedávno mikinu pro dítě objednal, normálně vyclil, vše v pohodě.