Nakupuje někdo na Shein?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
7.7.22 12:35

Nákupuje někdo na Shein?

Ahoj holky, poprvé bych ráda něco koupila na Shein. Míry u zboží vidím, ale prosím zkušenější o raDU - jsou míry hodnověrné? Jak vel, odpovídají evropským? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12449
7.7.22 12:47

Jak co… Moje evropská velikost je 42 a tričko XL mi jedno sedělo a jedno bylo úzké. Plavky spodek ok, ale vršek byl na prsa tak velikosti A, já mám D. Jinak jsou to ale strašné hadry ze strašných materiálů. Za mě vyhozené peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
315
7.7.22 13:05

Čtu recenze.. většinou ok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
263
7.7.22 19:09

Koukám na recenze a hlavně na fotky. Občas je něco větší, jen jednou se mi stalo že jsem se nevešla do podprsenky. Materiál je většinou docela pružný. Zase jako za tu cenu dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
7.7.22 21:24

Nakupuju tam docela často… Je nutné číst recenze a hlavně se koukat na fotky ostatních lidí v recenzích. Někdy mi přijde nádherný kousek, někdy zase nic moc. Dost oblíbené mám šaty, košile a džínové bundy, zpravidla dražší kousek bude ušitý z lepšího materiálu a bude vypadat lépe, i když je rozdíl třeba jen 50Kč. Jinak tam ráda nakupuju věci do domácnosti a různé blbosti jako sponky do vlasů atd., ty mě nikdy nezklamaly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
15.7.22 21:37
@sabrinafromprague píše:
Ahoj holky, poprvé bych ráda něco koupila na Shein. Míry u zboží vidím, ale prosím zkušenější o raDU - jsou míry hodnověrné? Jak vel, odpovídají evropským? Děkuji

Ahojky, já tam někdy nakupuju a zatím mi vždycky všechno sedlo. Ale je pravda, že fakt pečlivě studuju ty jejich tabulky s mírami a pak ty komentáře dole od toho, kdo si je koupil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat