Nákupy na rohlík.cz

9659
11.3.17 09:32

Nákupy na rohlik.cz

Ahoj holky,

kdo nakupujete na „rohlíku“ jaké máte zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

2205
11.3.17 09:46

Ze začátku jsem si nemohla stěžovat… ale poslední 3 nákupy jsme řešili nějaké problémy neustále, takže jsme se na to vybodli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
11.3.17 09:49

Zdravím, nakupuji tam už dlouho a jsem velmi spokojená :palec:
Zajímá tě něco konkrétně?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
895
11.3.17 10:05

@Lady Bee se nedivim, ze byly nejake problémy http://zpravy.idnes.cz/…-/krimi.aspx?…. Nema jim tam asi kdo pracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48824
11.3.17 10:08

My taky občas nakupujeme na Rohlik.cz a jsem s nimi spokojenější než s Tescem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5603
11.3.17 10:11

Ja nakupuji casto a spokojenost. Obcas prijde neco ne uplne ok, tak jim napisi a do dvou dnu mam castku za zbozi na uctu. Dopravu mam skoro vzdy zdarma a vzdy dostanu nejaky darek - pivo, nejake krekry atd. Drive jsem brala od Tesco, ale tady mi prijdou o neco pruznejsi, ze je dodani treba do dvou hodin. Ted me teda nastvalo, ze nemaji v poradku zamestnance, myslela em si, ze takova firma nema podobne akce zapotrebi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 10:39

Drahy. Zkus kosik. cz nakoupim mnohem vic za stejny penize

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
11.3.17 10:40

Spokojenost nejvetsi (Brno). Zajistovali mi pul roku v kuse veskere nakupy, pak narazove. Ted bohuzel bydlim mimo rozvozovou oblast a jsem odkazana na Tesco, ktere s nima nejde srovnat.
Skveli kuryri, siroky sortiment, prehledny web, naprosto super prozakaznicky pristup (zpozdeni doruceni avizuji a znamena vetsinou slevu, darky k objednavce, neni problem s reklamaci), vice zpusobu platby, nedostupnost objednane polozky je vyjimecna a pokud uz, tak volaji a da se resit, maso od nich mi nikdy nesmrdelo.
A ta aktualni kauza je trapne prifouknuta. Proste jak se nekomu az moc dari…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 12:14

Další diskuze o rohlíku? :) já jsem s jejich sližbami spokojená, využívám je pravidelně, občas se stane, že nákup přijede později nebo něco chybí, ale vždy jsem po kontaktování supportu obdržela kompenzaci. Jsem zvědavá, jak dopadne to vyšetřování, podporovat firmu zaměstnávající ilegály se mi dvakrát nechce. Musím ale uznat, ve čtvrtek měli razii a v pátek v 8 ráno dorazil nákup podle plánu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
11.3.17 12:22

@venatrixx to je fajn, že jsi spokojená ;). Také tam ráda nakupuji. Jen mi tu chyběla diskuze na toto téma ;).

@MUFICE také jsem přešla od Teska k rohlíku. A srovnávat se to tedy nedá :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
11.3.17 12:24

@tulipán ta doprava, obvykle zdarma, se mi také líbí :palec:. A je pravda, že jsem zatím vše vyřešila, pokud došlo k nějakému problému…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9659
11.3.17 12:25

Holky, co na rohlíku nejraději nakupujete? Případně, co tam mají lepší než jindy?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.3.17 12:53
@Eveelin píše:
@tulipán ta doprava, obvykle zdarma, se mi také líbí :palec:. A je pravda, že jsem zatím vše vyřešila, pokud došlo k nějakému problému…

Doprava zdarma je až při nákupu nad 1200 Kč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48824
11.3.17 12:57
@Eveelin píše:
Holky, co na rohlíku nejraději nakupujete? Případně, co tam mají lepší než jindy?

Rozhodně maso od farmářů, to v Tescu nekoupím, tam je to z Polska :cert: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
885
11.3.17 13:35

Nakupuji tam neustále. Vse ok. Kdyz je nejaky problem hned vrací bez diskuze peníze/kredity na dalsi nákup. Lepsi pro zákaznický jsem nikde nezažila. Za sebe mohu jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama