Napsat co cítím nebo ne?

Anonymní
28.1.21 21:03

Napsat co cítím nebo ne?

Ahoj,

potřebovala bych se poradit. Miluju jednoho chlapa ale není to celé jednoduché, já si myslím, že je to oboustranné, ale prostě nějak moc nevím, co tedy chce a jak to bere. Často mám dojem, že je vše ok, miluje mě a pak se chová zase zvláště atd.

A já potřebuji vědět, na čem jsem. Rozhodla jsem se, že mu napíšu dopis a dám mu to přečíst, až bude u mě.

Píšu mu v něm, co k němu cítím, co si přeju - v budoucnosti, jaký jsou moje sny, at už co se rodiny týče nebo nějakých mých osobních přání, píšu mu, jak si přeju, abych mohla dělat všechno, co mě napadá, abych se nemusela zastavit kdykoliv chci jít a napsat mu vzkaz do diáře, že ho miluju, protože nevím jestli je to vhodný nebo ne, že si přeju s ním plánovat budoucnost, nejen blízkou ale i dalekou, že nevím zda to vyjde, ale že bych udělala cokoliv, aby byl šťastný a abych i já jemu mohla plnit zase jeho sny.

Zároveň ale píšu, že v aktuálním vztahu nechci pokračovat, protože mi chybí jak nic neplánujeme, že vidím, že to je 2 týdny skvělý, ale další týden je to úplně divný a že mě to trápí a že jsem se rozhodla to vzdát. Že je to ted na něm, moje přání a sny zná, co k němu cítím taky, a pokud bude chtít pokračovat, ví, kde jsem a že se na mých citech nic nějaký čas nezmění, ale samozřejmě nebudu čekat věčně a jednoho dne mu ty dveře už zavřu.

Je to teda zatraceně dlouhý, protože se rozepisuju do detailu, ale to je jedno. Jedna část je o mně, druhá o něm, která ho asi potěší, protože je to fakt od srdce a konec je o tom, že ho nechávám jít a ať se rozhodne tak, jak to cítí.

No a pořád přemýšlím, jestli mu to dát nebo ne. Nebo jestli říct „hele, rozhodni se, jestli mě chceš, jsem tu, za měsíc třeba už nebudu chtít čekat“.

Díky moc.

Jo a kdyby si z toho chtěl někdo dělat jako vždy srandu, tak opravdu ho miluju, myslím si, že i on mě, jen mu možná ještě leží v hlavě ex a chtěla bych docílit toho, že bude vědět, že ted pokračovat nechci/nemůzu, protože mě ten vztah trápí a nenaplňuje mě tak, jako kdybych věděla, že to se mnou myslí vážně. Ale že má prostor nad vším přemýšlet a když o mě nebude chtít přijít, tak ví kde jsem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
215
28.1.21 21:05

Ne. Fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1539
28.1.21 21:07

Ne, akorát ho vyděsíš a zdrhne ti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:08

@cascades a proč ne?
navíc píšu co z toho, takže nic a mám pokračovat jo?

to je zase rada :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
1539
28.1.21 21:10

Jak dlouho jste spolu a kolik je vám let?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3402
28.1.21 21:12

Podle mě je „zatraceně dlouhý dopis, protože se rozepisuju do detailu“ špatný nápad skoro v jakékoliv situaci, ale v téhle mi přijde mimořádně špatný.

Příspěvek upraven 28.01.21 v 21:12

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
28.1.21 21:12
@Anonymní píše:
@cascades a proč ne?
Protože
@Lil Kitkatt píše:
akorát ho vyděsíš a zdrhne ti.
@Anonymní píše:
to je zase rada :roll:

A není to jen rada, ale hlavně odpověď na tvou otázku. Je to šílené a nevypadá to dobře ani ve filmu/seriálu, natož ce skutečnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:13

@Lil Kitkatt krátce, 3 měsíce. Jemu je 35, mně 28.

• Citovat
  • Nahlásit
319
28.1.21 21:13

Já bych dopis teda nepsala. Prostě s ním hoď řeč když tě váš vztah trápí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:14

A tak jak mu mám říct, že takhle pokračovat nechci a že končím, miluju ho a pokud začne chtít mít plnohodnotný vztah, ví kde mě najde?

proč je tak blbý mu říct co k němu cítím a zároveň mu napsat, co bych si přála já, protože jestli si přeje jiný věci, tak to fakt nemá smysl.

• Citovat
  • Nahlásit
1539
28.1.21 21:17
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt krátce, 3 měsíce. Jemu je 35, mně 28.

Tak to mu opravdu v žádném případě takový dopis nedávej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
215
28.1.21 21:21
@Anonymní píše:
proč je tak blbý mu říct co k němu cítím a zároveň mu napsat, co bych si přála já

To blbé není, ale je blbé mu o tom napsat dopis a ještě mu ho dát přečíst, zatímco se na něj budeš dívat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:21

Hmm :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
28.1.21 21:22

@cascades tak můžu mu to poslat mailem :lol: ale jako to co tam píšu osobně fakt neřeknu. Navíc chci aby měl čas to zpracovat a pak se rozhodnout, jestli do toho se mnou jde nebo ne.

• Citovat
  • Nahlásit
478
28.1.21 21:23

Nedělej to. Neocení to a tvoje očekávání to nesplní. Dopis si dej do šuplíku. Chlapi nemají rádi komplikované věci a ani komplikované ženy. Buď jasná a stručná, nikoliv rozvláčná a patetická.

Příspěvek upraven 28.01.21 v 21:23

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat