Nastřelení náušnic do chrupavky

7
13.6.21 12:40

Nastřelení náušnic chrupavky

Dobrý den, mám dotaz ohledně nastřelení náušnic do chrupavky. Už jsem jednu dírku měla a měla jsem problémy a nakonec mi zarostly :oops: teď jsem četla něco o tom že nenatirat framimoin (nevím jak se to píše :lol: )a potom někde zase že natírat tak už nevím poraďte prosím. A jinak asi trošku priblbla otázka když mám tu dírku úplně zarostlou můžu tam tu dírku prostřelit znova nebo jak to je. :think:
Děkuji za odpověď

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11022
13.6.21 12:54

Z mojí zkušenosti už bych do chrupavky nikdy nenastřelovala. Ani po roce a půl nebyla dírka zahojená, na začátku to minimálně měsíc hodně bolelo při jakémkoliv dotyku. Klasické propíchnutí bylo daleko míň bolestové a ta dirka se chová daleko líp.
jinak ničím nemazat, čistit solným roztokem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18078
13.6.21 13:28

Framimoin ma byt framykoin 😁?
Tak to rozhodně nemazat.
Za mne nastreleni ok, v dolní části ucha, vrchní vzdy jen piercing jehlou. Nemazala jsem nikdy, používala jsem na péči pouze solny roztok. @Adel_-_H

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
122
13.6.21 13:55

Zbytečně to nemaž, když to nebude hnisat. Používej jen solný roztok na kosmetickém polštářku a pokud to zhnisá, tak Betadine. Mám industrial (dvě dírky tím pádem) a hojilo se to cca půl roku, takže to chce trpělivost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat