Nechaly byste se zamrazit? A své blízké?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3604
13.3.17 15:17

Vždyť je to jen dlouhý spánek, dá se říct. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 15:17
@Mar__tanka1983 píše:
dají se tak nas-rat dědicové nějakýho prachatýho hajzlíka?? :D Jakože se nechám zmrazit, nezemřel jsem, děti, trhněte si, já si své miliardy beru do mrazáku? :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3395
13.3.17 15:18

Brala bych to pouze za předpokladu, že by se k tomu rozhodl i partner a případně i děti. Jinak to pro mě nemá smysl :nevim: Na druhou stranu představa, že je život nekonečný, je trochu děsivá. Život, který člověk zná a žije je ten konečný. Nekonečný bude vypadat podstatně jinak. Jestli lépe, to nevím :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 15:21
@afghani píše:
@EmmaAnna Oni právě v Alcoru dělají služby pro celé rodiny,.to je jejich motto. Osobně je mi to odpudivé, ale otevřela jsem toto téma, abych slyšela názory

Proč odpudivý? Je to známka pokroku a nových možností. Samozřejmě pracuju s tím, že to bude fungovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 15:23

Taky by se toho dalo dobře zneužívat. Někoho nepohodlnýho nechat zamrazit proti jeho vůli s tím, že to tak chtěl…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 15:27
@afghani píše:
@Pavlos-Grey Nechci mít vykuchané orgány, odsátou krev a viset hlavou dolů v nádrži s dalšími těly. Chci běžný pohřeb. Ale neříkám, že je to špatně, proto jsem tuto diskusi založila

No zní to hnusně, ale na druhou stranu, pokud je támhle za 50 let dokáží nahradit umělýma, tak co s těma starejma zanešenejma?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 15:28
@zudina píše:
Ja myslim ze jakmile telo odejde tak duse jde uplne jinam, a pak se prevteli do jineho tela.. takze tohle je uplny nesmysl. Proc zmrazovat nejakou schranku kdyz bude mit duse za nekolik let nebo driv nebo pozdeji schranku jinou?

Nojo, ale to je vírá, ne fakt. Vůbec to tak nemusí být, a žádná duše nemusí existovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 15:33
@afghani píše:
ano, souhlasím

Podle jedný teze bychom do 500 let vůbec neměli fyzicky existovat, respektive nebude nutný, abychom existovali a dosáhneme nesmrtelnosti v elektronickým stavu, pokud se potvrdí, že duše je jen chemie. Sice zůstane spousta otázek zdali je to opravdu ta duše, ale i tak je to jakási alterntiva ke zmražování teoreticky proveditelná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 15:36
@zudina píše:
Tak verit tomu nemusis, ale ja jsem o tom presvedcena. Mam s dusema zemrelych spojeni (napr s otcem atd.). A mam taky jine zazitky ktere to podporuji. Co se tyce dukazu, tak si muzes precist knizku od Moodyho „Zivot po zivote“, a tam ty fakta o posmrtnem zivote jsou (pribehy lidi probuzenych po klinicke smrti atd).

Já to přece nevyvracím, jen poukazuju na další alternativy. Duchovní spojení se dá vysvětlit i jinak než esotericky. Ale neber to tak že se Ti vysmívám, jen hledám jinej pohled na věc, to je celý. A Moddyho jsem četl asi dvě možná tři knížky, s tím že jsem tu poslední nedočetl, protože je to slátanina opakující to předchozí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 16:04
@zudina píše:
Aha, ok dobre. Ja jen ze ten Moody je pusobivy a verim tomu. A taky tem dalsim vecem co jsem videla. Ale je pravda ze je to jen ma vira

Je to hodně působivý a hlavně je to důvěryhodný, opravdu je to fenomén. Nicméně věda to vysvětluje nedostatkem kyslíku v mozku a podmíněnou halucinací. Podmíněnou zkušeností, náboženstvím, klidně i jedinou informací, čímkoli zanedbatelným během života.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 16:06
@zudina píše:
Aha, ok dobre. Ja jen ze ten Moody je pusobivy a verim tomu. A taky tem dalsim vecem co jsem videla. Ale je pravda ze je to jen ma vira

Abych to vysvětlil tak se dá říct, že pokud člověka izoluješ od společnosti, a budeš mu tvrdit jako fakt, že když bude umírat, uvidí obrovskou křížovku, jak ji luští dinosaurus v kvádru, tak ji až k tomu jednou dojde opravdu uvidí. No a teď si vyber :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
13.3.17 16:11

Nenechala. Příroda (Bůh) ví, co a proč dělá. Nemám příliš ve zvyku protivit se jejímu řádu a kecat jí do řemesla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 16:13
@pe-terka píše:
Nenechala. Příroda (Bůh) ví, co a proč dělá. Nemám příliš ve zvyku protivit se jejímu řádu a kecat jí do řemesla.

A antibiotika bereš? Letadlem lítáš? Na operaci bys šla?… :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3604
13.3.17 16:16
@zudina píše:
No jo ale ty lidi v ty knizce byli casto predtim neverici a o nicem takovem neslyseli, takze je zajimave ze vsichni posmrtne videli podobne veci

Právě že vědomě neslyšeli. Podvědomí si žije svůj život. Stačilo to zaslechnout, vidět obrázek,… To je právě to co mě na Moddym mrzí, že si u mě podkopal autoritu tím, že tohle nezmínil. A vědět to musel že jo…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25179
13.3.17 16:17
@Pavlos-Grey píše:
A antibiotika bereš? Letadlem lítáš? Na operaci bys šla?… :mrgreen:

ne, ne, v krajním případě. Však píšu „příliš“, takže připouštím výjimky. Ale tahle opravdu není nezbytná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová