Nechaly byste u vás bydlet kamarádku?

Anonymní
15.6.13 13:03

Nechaly byste u vás bydlet kamarádku?

Zdravím holky.
Píšu anonymně, protože se to až tak netýká mě, ale soukromí někoho jiného. Moje kamarádka je velmi dobrá duše a pomoha by vždy opravdu všem. Jenomže si nejsem teď jistá, jestli nepřestřelila. Její známou (nepracuje), která je poměrně atraktivní, její muž vyhodil na ulici, protože ji podezíral z nevěry a moji kamarádku nenapadlo nic lepšího, než ji nabídnout byt, kde žije spolu se svým přítelem. Mají třípokojový byt, rok už se snaží o miminko a tak známé poskytla zatím dětský pokoj, kde by mělo ono miminko později být. Už u nich ale bydlí tři týdny a zdržuje se tam i tehdy, kdy je kamarádka v práci a její přítel je sám se známou i v noci, když má kamarádka noční (píšu to proto, abyste věděly, že přítel s tou známou tráví celkem hodně času, protože pracuje vesměs z domu a kamarádka pro změnu je mimo domov 9h za den). Nechci samozřejmě vynášet soudy, nebo hodnotit jejich situaci, ale jen chci znát názor ostatních, jestli byste někdo u sebe nechaly bydlet na čas velmi atraktivní kamarádku, která by trávila čas sama s vaším mužem/přítelem. Pozastavovala jsem se nad tím a já bych asi v práci byla celkem nervózní, i když svému příteli věřím a ženě, kterou bych si takto pozvala do bytu, měla věřit taky, ale asi jsem divná, já bych to nezvládla. Jenomže si všímám i kamarádky, že ji to taky začíná trápit a má už divné pocity. Svěřila se mi, že její partner z té známé nespustí oči, hodně si ji prohlíží, ale že se snaží věřit svému partnerovi. Myslím, že si i možná začíná domýšlet něco, co tam ani nemusí být.

Jen chci vědět názory ostatních, podle mě si vzala velké břemeno. Já bych to asi neudělala, byť by to byla sebelepší kamarádka. Možná tak na noc, dvě max a s tím, že bych byla doma :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
385
15.6.13 13:06

V žádným případě bych takovou věc neudělala. Chlapovi můžeš věřit sebevíc, ale taková příležitost dělá zloděje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
801
15.6.13 13:06

Nenechala, ale já jsem dost žárlivá :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
LN
15523
15.6.13 13:08

Včera jsem se dívala na epizodu pořadu Podvádíš mě…bylo to podobné. Rozvádějící se žena neměla kam jít a tak se nabídla kamarádka. Jak to skončilo asi netřeba dodávat.

Tak to ale samozřejmě v tomhle případě být nemusí. Řekla bych, že ta známá naservírovala manželovi pokušení jak se říká na stříbrném podnose.
Pokud z toho i ona začíná mít blbý pocit, ať kamarádce řekne, že už to takhle dál nejde, ať si něco najde. A může doufat, že manžel nebude natolik blbej, že jí bude přemlouvat, ať tam kamarádku ještě nechá :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
anet007
15.6.13 13:08

Nikdy bych to neudělala, leda bych byla naprostý blázen a to nejsem :-)

• Citovat
  • Nahlásit
10638
15.6.13 13:09

Asi tak, jak píšeš. Možná nechat přespat, to jo, ale nic víc. Bydlet ne, zvlášť když se snaží o miminko. Kdyby byla sama s mým chlapem, nesnesla bych to, ale já jsem od přírody holka žárlivá. Obecně myslím, že udělala chybu. A jak dlouho tam hodlá zůstat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.13 13:12

@NikysekR Prý něž si něco najde, ale jak si může něco najít, když nepracuje a neměla by z čeho hradit nájem. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
6381
15.6.13 13:12

Nechala bych ji tam několik dní, ale ne několik týdnů…pokud nepracuje tak se ji jen tak nezbaví, jí to bude vyhovovat, má kde spát, jíst…to nemá rodiče? babičku? řekla bych ji, že do 3 dnů se musí vystěhovat :twisted: taky by se mohlo stát, že by ta tvoje hodná kamarádka mohla přijít o přítele…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10638
15.6.13 13:14
@Anonymní píše:
@NikysekR Prý něž si něco najde, ale jak si může něco najít, když nepracuje a neměla by z čeho hradit nájem. :zed:

Dobře, ale to není problém té tvojí kamarádky. Snaha byla, poskytla jí nocleh, tak bych jí slušně řekla, že takhle to dál nejde, že potřebují svoje soukromí apod. Hele, on si na to člověk hodně rychle zvykne a pak se jí budou těžko zbavovat, to mi věř. Ať není hloupá a něco s tím hodně rychle udělá. Tomu chlapovi to jako nevadí? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.13 13:14

Zakladatelka.

Jak to po sobě tak čtu, tak už mě z toho samotného mrazí, že bych tu takto někoho měla. :oops: Já jsem taky žárlivka :mrgreen: Upřímně jsem kamarádce řekla, že i když je dobrá duše, tak udělala hloupost. Ale zamotala se do toho pěkně, protože cituji její slova „ale přece ji nevyhodím na ulici“. Rodinu ta její známá nemá, údajně jí zbyla jen babička, která ji vychovávala a ta už je několik let po smrti.

• Citovat
  • Nahlásit
11132
15.6.13 13:15

Nejsem zadna zarlivka, ale tohle bych neudelala :nevim:
na akutni vypomoc na 2-3 noci jo (dobrou kamaradku nenecham na ulici), ale vic ne. a to by ani nemusela byt atraktivni… takova momentalne zdeptana zenska, vyhozena partnerem na ulici muze mit docela potrebu si „overit“, ze nekomu atraktivni pripada a zkusit to i na partnera kamaradky. zivotni krize jsou svina :roll:

@NikysekR
off-topic - mame stejny bazenek :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14337
15.6.13 13:16

Nenechala, a řekla bych, že asi neexistuje tak velká kamarádka, abych ji nechala bydlet u nás..
Ono ani nejde o nevěru- i když reálné to je, ale i o to soukromí a hlavně, bych se pak bála, že se to kamarádce zalíbí a prostě se snažit nebude a bude pak u nás nasáčkovaná..
Možná to vyzní nějak drsněj, ale třeba u mě vlasní máma měla problém bez problému jsem ji nechala u nás bydlet - jedno dítě byt, takže spala u malého v pokoji a řeknu vám, že po 14 dnech jsem byla na nerva.. Prostě soukormý pryč, pořád se ohlížet, atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19806
15.6.13 13:16

V situaci, kterou popisujes, tak ne. V prvé řadě bych vždy koukala, aby to neovlivnilo partnerský život. Pokud by měl partner stejnou pracovní dobu jak já a podobně rozložené dopolední aktivity, tak ano. Nejde o kvalitu vztahu ani přátelství, některé věci se dle mého nedělají. Pokud si zvu přátelé či rodinu, tak to také dělám tak, abych neovlivnila tím partnera. Pomohla bych jinou formou nebo ať hledá pomoc v rodině.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.13 13:17

@Purelily Já mám obavy, že už o něj přichází. Rodinu nemá, vychovávala ji babička a ta zemřela.

@NikysekR Ze začátku mu to vadilo, teď už si prý „zvykl“. Já si o tom myslím svoje ale 8) Ale nechci zase mou dedukcí deptat kamarádku.

• Citovat
  • Nahlásit
stazinka09
15.6.13 13:17

Kdybych kamarádku dobře znala a věděla o ní něco víc, než jen že je atraktivní, tak nechala. Mě by spíš vadila ztráta prostoru a soukromí, na to jsem náročná.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat