Nechci být bez přátel a kamarádů

171
7.10.19 21:35

Nechci být bez přátel a kamarádů

Zná někdo ten pocit nikomu se nesvěřit, nesdílet radost a další věci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

376
7.10.19 21:40

Ano, nemam vetsinou potrebu sdelovat s jinymi. Zalezi to na cloveku. Nekdo je proste rad sam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
740
7.10.19 21:42

Jakoze nechces nebo nemas s kym? Ja to nekdy mam, ze chci si neco nechat pro sebe. Nekdy to ale zase naopak potrebuju. Jde taky o to, jestli ten prijimac za to stoji…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
7.10.19 21:50

@werika A to bez nich seš a trápí tě to, nebo je to z tvé strany jen konstatování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
7.10.19 21:51

Jsem 9 let po autonehodě a nějak se ke mně otočili zády. Nějak jsem tomu nedávala váhu a neřešila jsem to. Jen teď mi to nějak začíná chybět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
7.10.19 21:54

@KaroliS nemám s kým

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
836
7.10.19 22:01
@werika píše:
Jsem 9 let po autonehodě a nějak se ke mně otočili zády. Nějak jsem tomu nedávala váhu a neřešila jsem to. Jen teď mi to nějak začíná chybět.

Tak to mě mrzí… asi to holt nebyli skuteční přátelé… těch bohužel bývá pomálu :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
7.10.19 22:03

@zu.syk ano tak to bývá, už jsem to poznala a o to více si člověk váží toho druhého.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
740
7.10.19 22:13
@werika píše:

To se stava. Lidi nebavi se divat na to, ze ma nekdo nejaky problem. Ber to jako zacatek noveho zivota. Opravdovy pratele prijdou. Zazila jsem neco podobneho. Oni ti pratele z deivejska odchazeji vlastne roky ( pak kdyz se podivas zpetne, vsimnes si, ze odesli v den, kdy se u tebe zmenil stav bezproblemovosti). Drzim. palec. Bude trochu depka, ale.pak to prejde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
171
7.10.19 22:28

@KaroliS nechápu lidi co si myslí že každý, který se cítí sám tak hned musí ventilovat jen své problémy. td spoustu lidí to tak asi je, ale šanci a by mohli dostat i ti, kterým je prostě fajn jen nemají s kým by to prožili nějakého blízkého kamaráda. Nechápu že to hned každý bere tak že se ten dotyčný musí vyzpovídat ze svých problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.19 23:03
@werika píše:
@KaroliS nechápu lidi co si myslí že každý, který se cítí sám tak hned musí ventilovat jen své problémy. td spoustu lidí to tak asi je, ale šanci a by mohli dostat i ti, kterým je prostě fajn jen nemají s kým by to prožili nějakého blízkého kamaráda. Nechápu že to hned každý bere tak že se ten dotyčný musí vyzpovídat ze svých problémů.

Ja jsem nepochopila, jedtli teda chces ventilovat nebo ne :think:
My s pritelkynemi ventilujeme, ale je tam jedna hodne uzavrena a clovek proste po urcite dobe nema potrebu sdilet a nosit kuzi na yrh, kdyz ten druhy to neopetuje. Mas pak pocit, ze se zbytecne vysvlekas :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
740
7.10.19 23:10
@werika píše:

Vubec nechapu, co tim chcea rict…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5890
8.10.19 10:07

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
916
8.10.19 23:53

Jsem na tom podobne, dva mesice jsme prestehovani na male vesnicce, kde ziji prevazne stara populace..zacinam se citit docela frustrovane, kamosi zustali 70km daleko, s mamcou se kterou sem se driv vidaˇa dvakrat tydne, jsme se videly jednou a asi jen ma dve hodiny. Muzu kecat online ale to proste neni ono…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama