Nechci mít rodinu ani děti

Anonymní
5.3.21 15:27

Nechci nikdy rodinu

Ahoj, prosim o zachování anonymu, je mi 28, už od 18 jsem si rikala, ze nechci nikdy deti a ani manzela..zůstalo to tak do teď..jsem normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2043
5.3.21 15:28

Ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2104
5.3.21 15:28

Ano, mit rodinu neni nici povinnost. Delej to, co te ucini stastnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7613
5.3.21 15:35

Jo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3512
5.3.21 15:37

Ne, normální ne.
Ale nic špatného na tom taky není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36663

Samozrejme Tva vec a jsi normalni, jenom se mi zda, ze lide, kteri si neporidili rodinu ani deti ke staru nevedou moc stastny zivot. V urcite fazi zivota se ti jnejspis odcizi soucasni pratele, protoze oni si rodinu poridi a nebudete mit spolecna temata. To se pak zase napravi, ale ke staru, kdyz uz potrebujes treba i pomoci a jsi rada, ze nekdo vyhleda tebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52941

Tvuj zivot, tvoje vec. Je dobre, ze to mas v sobe srovnane. Jen nevodit pripadneho partnera za nos a rekni to na ferovku.
Nechtela bych zit s clovekem, ktery nestoji o rodinu, ktery nechce deti. V mem pripade by to byl zbytecny vztah, ztrata casu pro oba. Vadilo by mi, kdyby mi lhal, vodil za nos, tvrdil opak.
Pokud hrajes fer, tak nevidim problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2987
5.3.21 15:39

Jaky máš vztah s svou mámou, tátou, sourozenci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4008
5.3.21 15:42

Je to tvůj život, zarid si ho tak, abys byla ty šťastná… Umíš si představit, jak bude vypadat tvůj život třeba v 50, 60…? Osobně asi neznám nikoho, kdo by byl takhle starší svobodný a byl šťastný… Ale je to tvoje věc ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30994
5.3.21 15:47
@Anonymní píše:
Ahoj, prosim o zachování anonymu, je mi 28, už od 18 jsem si rikala, ze nechci nikdy deti a ani manzela..zůstalo to tak do teď..jsem normální?

Proč ne :nevim: Já jsem dítě nechtěla, maximálně jsem nechávala prostor pro jedno.
A mám jedno.

Předpovědi, jak budu chtít víc dětí, se nanaplnily. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2072
5.3.21 15:51

Ano ono odpoved na ten zasadni dotaz je, co to znamena „byt normalni“.
Ja to chapu dle definice, ze normalni je, to, co dela vetsina nejake spolecnosti (mesta, republiky, celeho sveta).

Takze dle toho normalni nejsi. No ale a co? Vzdyt o nic az tak zasadniho nejde, jsou mnohem horsi veci.

Jedine, co je blbe, ze tohle rozhodnuti/zivotni postoj nelze jednoduse zmenit, v jistem veku je to pak uz nemozne.
Jako treba v porovnani s rozhodnutim nebyt normalni a nemit doma televizi… coz se ale da kdykoliv jednoduse zmenit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48970
5.3.21 16:15

Normální to není, ale někdo to tak má. Jenom to řekni případnému partnerovi narovinu, aby neměl zbytečná očekávání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
281
5.3.21 16:16

Nemít děti není v nepořádku. Jen pak za dvacet, třicet let nesmíš mlátit hlavou do zdi, že ses tenkrát rozhodla špatně. Protože to už zpátky nevrátíš.

Jsi ale mladá a ještě se Ti klidně může stát, že potkáš někoho, kdo v Tobě tohle rozhodnutí změní a nakonec budeš mít dětí jako smetí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
929
5.3.21 16:17

Normální to není, ale nikomu tím neublizujes, a jestli to mas opravdu dobře promyšlené, tak proč ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
5.3.21 16:23

@Pudloslava šťastný život? co to je? já zase neznám moc párů, kteří vedou šťastný život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat