Nechodím teď s 8měsíčním ven - jsem špatná?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 13:41
Nechodím teď s 8m ven - jsem špatná?

Malý se narodil v dubnu a to jsme byli venku každý den, nicméně cca od konce listopadu chodíme velmi zřídka, jelikož u nás bývá přes den -10 a já do toho pracuji z domu, tak je pro mě,,pohodlnější" když spí malý doma a nezdržuji se tím venku :-( mám teď z toho docela výčitky. Jsem tak špatná máma nebo je na tom někdo podobně?

Prosím o zachování anonymu.

Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 10.01.17 13:43

Tak když z toho máš výčitky tak s tím něco udělej :nevim: zpětně to už nenachodíš.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 13:44

Já chodila dřív taky s malým denně. Pak měl rýmu chodily jsme obden a teď když mrzne jdeme třeba jen jednou týdně. Nevím proč bys měla být špatná máma, přece nebudeš tahat malého ven do těch velkých mrazů. Já jsem taky raději když spinká doma. A jen co opadnou mrazy zase vyrazíme na chvilkovou prochajdu..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 13:46

Já to mám podobně, jen s tím rozdílem, ze muj syn je starší. Pracuji také z domu a mám toho opravdu hodně. Také mě to trápí… :?

Uživatel je onlineCuddy
Neúnavná pisatelka 15472 příspěvků 10.01.17 13:46

A tobe to nechybi, jit se projit?

Aspera
Generální žvanilka 20753 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 13:47

Mě tohle netrápí. Venku je zima a jsem sama ráda, když přeběhnu kam musím a zalezu. Chodit tam hodinu jen tak mě ani nehne.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 10.01.17 13:47
@Anonymní píše:
Malý se narodil v dubnu a to jsme byli venku každý den, nicméně cca od konce listopadu chodíme velmi zřídka, jelikož u nás bývá přes den -10 a já do toho pracuji z domu, tak je pro mě,,pohodlnější" když spí malý doma a nezdržuji se tím venku :-( mám teď z toho docela výčitky. Jsem tak špatná máma nebo je na tom někdo podobně?

Děkuji

no mě doktorka řekla, že s miminkem chodit ven ano, a to za poledne kdy je nejtepleji a max do -6 pokud nefouká max na 45 minut… myslím že v -10 dítě tak malé být venku nepotřebuje zase ale bys to neměla brát tak, že máš alibi do konce dubna nevytáhnout paty ;)

Temaho
Kelišová 5230 příspěvků 10.01.17 13:48

A nemůžeš s ním jít když je vzhůru?
Jako asi to neni žádná tragedie, ale trochu čerstvýho vzduchu by prospělo vám oběma

Eemii
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 10.01.17 13:50

Jiste ti tu dost lidi napise, ze je to v pohode a dost zas naopak.Je na tobe, jak se s tim popasujes.
Pobyt venku na vzduchu za kazdeho pocasi, vyjma opravdu extremnich mrazu, je velmi prospesny na imunitu. A jo, za me je to divny, nejit s ditetem cele dny ven.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 13:50

@Cuddy chybí, ale mám spoustu práce. To maminky, které jsou pouze na MD asi nepochopí :think:

alenka84
Neúnavná pisatelka 19040 příspěvků 10.01.17 13:50

V těhle mrazech taky nechodíme, ale když je kolem nuly (a nad nulou), tak jo (ale přiznám se, že pro mě je to s ležícím miminem v kočárku spíš nepříjemná povinnost než nějaké potěšení).

Uživatel je onlinevejilka
Závislačka 4573 příspěvků 10.01.17 13:51

Já teda taky v mrazech nerada chodím ven. Mám 16měsíčního. Ted je teda marod ale když není jdem max.1×týdně jsem ráda když jsem zalezlá doma zimu nesnáším, výčitky nemám. Už se těším na jaro to jsme na zahradě celý den :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 13:51

@jdukolem nepotřebuji alibi. Když nebyla taková zima, tak jsem s ním ven chodila alespoň párkrát do týdne, ze začátku denně. Jen co se oteplí jdu zase, ale teď je to pro mě i dobré, že mi spí mimi doma já stihnu něco udělat.

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 36421 příspěvků 10.01.17 13:51
@Anonymní píše:

Děkuji

Tak s ním nechoď ven v době, kdy má jít spát :nevim: Já jsme chodila v tomhle věku vždycky po vyspání, najedl se, upíchla jsem ho do kočáru a vyrazili jsme. Když jsme přišli domů, byl už dost unaven na to, aby to zapíchl nebo to netrvalo dlouho, studený vzduch ho unavil. Pak se můžeš věnovat práci
Jako ven s ním chodit nemusíš, on to přežije, na druhou stranu přes poledne bys na hodinku klidně mohla.. ono ho nejen vyvětráš, ale buduje si tím nějakou imunitu, což není k zahození.. nebo ho prostě do postýlky obleč a otevři na něj okno :mrgreen:

Eemii
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 10.01.17 13:52
@Anonymní píše:
@Cuddy chybí, ale mám spoustu práce. To maminky, které jsou pouze na MD asi nepochopí :think:

Nelzi si do kapsy ;),kdybys chtela, pulhodinka se jiste najde.Tak jako se nasla na jare a v lete. ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mýty o alkoholismu: závislý patří do léčebny a poznáte ho na první pohled

Češi patří mezi největší pijáky alkoholu nejen v Evropě, ale i ve světě.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >