Nechráněny první sex

Anonymní
21.10.20 10:43

Nechráněny první sex

Zdravím, omlouvám se za tak blbý dotaz ale mám strach. včera jsem měla poprvé s přítelem sex. Byl nechráněný ale byl ve mě asi 5 minut a před ním se neudělal a dokonce ani po něm. Zítra mám dostat menstruaci. Jak vysoká je šance že bych otěhotněla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17513
21.10.20 10:45

Teď skoro žádná, ale pokud budeš takhle dál pokračovat, tak jsi žhavý kandidát na mateřství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5251
21.10.20 10:45

Minimální, nicméně jsi pěkně nezodpovědná. Obstarejte si antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9332
21.10.20 10:49

To ti ale nikdo říct nemůže. Nevím, kolik je ti let a od kolika menstruuješ a jestli máš MS pořád pravidelnou. Od toho se odvíjí to, když máš ovulaci a tím pádem možnost otěhotnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
658
21.10.20 10:53
@Anonymní píše:
Zdravím, omlouvám se za tak blbý dotaz ale mám strach. včera jsem měla poprvé s přítelem sex. Byl nechráněný ale byl ve mě asi 5 minut a před ním se neudělal a dokonce ani po něm. Zítra mám dostat menstruaci. Jak vysoká je šance že bych otěhotněla.

A nebo se udělal během těch 5 minut a teď dělá mrtvýho brouka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 10:53

Moc děkuji za odpovědi. zajdu si k lékaři pro antikoncepční náplast co mi doporučila kamarádka.

• Citovat
  • Nahlásit
21.10.20 10:54

@Aduš8 je mi 17,menstruaci mám od 13 pravidelnou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
234
21.10.20 11:00
@olino píše:
A nebo se udělal během těch 5 minut a teď dělá mrtvýho brouka…

tak to by snad poznala, ne :lol: nezažila jsem chlapa, který by to „neprožíval“ a minimálně pak na WC by jí to bylo jasné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
116
21.10.20 11:09

Důležité je, že máš pravidelnou menstruaci. Těsně před menstruací a na jejím začátku je otěhotnění velmi nepravděpodobné, téměř nemožné a řada párů toho pravidelně využívá.
Také přerušovaná soulož je běžný způsob ochrany. Z otěhotnění tedy nemusíš mít strach a můžeš být ráda, že jsi už projetá a připravená na pravidelný intimní život. Dokud nebudeš užívat nějakou antikoncepci sama, dbej na to, aby měl přítel oblečený kondom po celou dobu, co budete spolu. Potom nebudeš muset mít strach a požitek ze sexu si budeš moci naplno užít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
21.10.20 11:18
@Lemrucha píše:
Důležité je, že máš pravidelnou menstruaci. Těsně před menstruací a na jejím začátku je otěhotnění velmi nepravděpodobné, téměř nemožné a řada párů toho pravidelně využívá.
Také přerušovaná soulož je běžný způsob ochrany. Z otěhotnění tedy nemusíš mít strach a můžeš být ráda, že jsi už projetáa připravená na pravidelný intimní život. Dokud nebudeš užívat nějakou antikoncepci sama, dbej na to, aby měl přítel oblečený kondom po celou dobu, co budete spolu. Potom nebudeš muset mít strach a požitek ze sexu si budeš moci naplno užít.

Pardón ale teď jsem se faaakt pobavila :lol:

Zakladatelko, pokud nedošlo ke zpoždění ovulace (ano i to se stává), tak těhotná nebudeš. Ale ber to jako poučení pro příště - bez kondomu NE! Nejde jen o potencionální otěhotnění, ale jsou tu i další věci - pohlavní choroby. Takže s klukem/chlapem, o kterém bych nevěděla, že je zdravý, bych bez kondomu určitě nespala, ať už v 17 tak třeba v pětatřiceti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1976
21.10.20 11:32

Obleceny kondom :palec: :lol: Jinak souhlasim se vsim, co uz tu psaly holky. Ted bys mela byt OK vzhledem k ovulaci a „prerusovane soulozi“, ale byt tebou pro tu naplast nebo cosi pro jistotu zajdu. A priste vic zodpovednosti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
21.10.20 13:44

Jo, to takhle taky známe pár, který přerušuje a nechtěli děti. Mají na to systém. Je perfektní, akorát ty děti mají dvě. :potlesk:

Vyřešte si antikoncepci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
4.11.20 10:00

Když jsem byla mladá (15), tak jsem tímto stylem sex praktikovala asi 6 měsíců. Naštěstí se nikdy nic nestalo, ale teď odstupem času to vidím jako hodně nezodpovědné a určitě to tak raději nedělejte, ale chraňte se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama