Necítím se dobře a mám strach, že odrazuji přátele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 14:28
Necitim se dobre a mam strach, ze odrazuji přátelé

Nejsem typ, co by si lehce hledal kamaradky, ani maminky na materske. Proto si hodne vazim tech, ktere se semnou bavi a chodi se mnou a malou ven nebo do hernicek.
Jde o to, ze se v posledni dobe citim bez nalady. S partnetem mame problemy, ktere uz ale neresim. Uz jen cekame na rozvod. Sem rada, ze jdem od sebe. Jen mam dojem, ze muj zivot je nudna cesta a nikdy se mi nedari to, co bych chtela.

Reakce:

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19833 příspěvků 18.01.17 14:38

A co se soustředit na to, co bys chtěla a začala na tom pracovat? Začít něčím menším a to větší pak půjde lépe… ;)
Jinak kamarádům snad není potřeba vysvětlovat, že na tom seš bídně a že se v tom prostě budeš chvíli plácat, ne?

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 18.01.17 14:46

Zakladatelko, a víš, co by tě udělalo šťastnou?
Ber to tak, že procházíš vypořádáváním svého dosaadního života. A máš před sebou tu úžasnou krásu hledání nových cest, po kterých se vydáš. je to jako dobrodružství, jako když dítě rozbaluje dárky od ježíška.
Bude dobře. Stačí chtít.

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 18.01.17 14:58

Něco podobného jsem měla taky, byly to rozhozené hormony :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 15:00
@Kač23 píše:
Něco podobného jsem měla taky, byly to rozhozené hormony :nevim:

A co se s temu rozhozenymi hormny da delat?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.01.17 15:00
@Kač23 píše:
Něco podobného jsem měla taky, byly to rozhozené hormony :nevim:

Kočičí duše
Zasloužilá kecalka 963 příspěvků 18.01.17 15:07

Zkus si najít nový koníček, něco co tě bude opravdu bavit. Oživíš tím každodenní stereotyp, poznáš nové lidi se stejným zájmem a třeba i získáš nové přátelé, novou lásku.. :kytka:

Kač23
Kecalka 119 příspěvků 18.01.17 22:38
@Anonymní píše:

Zkus třeba nejdřív bylinky a tak podobně… a když nepomůže pak k doktorovi s hormony souvisí např. stítná žláza.. :kytka:

lili355
Kecalka 144 příspěvků 19.01.17 13:24

Anebo zkus psychologa, pomuze to srovnat si hlavu a myslenky a ziskat nadhled.

Billwalk
Povídálka 32 příspěvků 20.01.17 10:59

Mě například na tohle pomáhal sport. Jít se někam vybít do fitka, na box nebo zaběhat, popř jít si někam sednout, pěkně se naparádit a neřešit žádné problém a děti. Být znovu po delší době takovou jako to bylo dřív. Jsou to sice povrchní rady, ale mě vždy ulevili :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >