Necitlivý horní ret po plastice nosu

23.5.17 15:54

Necitlivý horní ret po plastice nosu

Ve ctvrtek jsem byla na plastice nosu, tvrda i mekka cast, mela jsem hrbol, bral asi 8mm. V sobotu vyndani tamponady z nosu.za 14 dni sundani sadry.Je to 5dni po operaci, modriny pod ocima se mi hoji, ale vec co me vydesila je, ze mam znecitliveny horni ret, pri mluveni a pokusu o usmani se, mi nejdou videt horni zuby.Jen minimalni kousicek. Vypada to fakt divne, retardovane, jak magor. (zevnitr mi ten ret prijde trochu"napuchly".Pamatuji si ze po probuzeni z narkozy, jsem ho citila uplne umrtveny.Jak to je mozny? Cim to muze byt? Vzdyt to s nosem nema nic spolecnyho ne? Zacinam panikarit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2721
23.5.17 15:55

Tak asi bys mela kontaktovat lekare, protoze s timhle ti asi tady na emiminu moc neporadime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17044
23.5.17 15:58

Zeptej se na to dr., ale podle mě jsi ještě brzy po operaci a všechno teprve k sobě přijde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 16:01

K doktorovi jdu pristi tyden.Na netu jsem nasla nejakou diskuzi o tom, ze to par lidi taky tak melo a ze se to pak vratilo do normalu, desi me to, ale stejne mi to nejde do hlavy, jak to je mozny, moc casty to asi nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3713
23.5.17 16:04

@burberbo Já myslím, že až ti to všechno odpuchne, bude to dobré :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17044
23.5.17 16:16

@burberbo nepřijde mi to tak zvláštní, je to blízko u sebe, byl operační zákrok - necitlivost takhle brzy po operaci je běžná. Hoď se do klidu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 16:46

Ten ret zevnitr je takovej objemejsi..,celkove mi prijde ten horni ret a ta cast nad nim, takova omamena, ztuhla…prekryva mi to ty horni zuby a je to priserny.
Tak doufam ze se to da do normalu, jinak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
274
23.5.17 17:23

Nam za sebou mnoho operaci nosu, rtu a patra diky rozstepu. Necitlivost rtu po operaci ciste nosu mi prijde zvlastni, ale dala bych tomu jeste cas, az to splaskne, je to jeste brzy po operaci. Kazdopadne u dr bych se zeptala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 17:41

Hmmm…mam ho zevnitr jakoby nateklej, ztuhlejsi mi prijde..tak se mi ty horni zuby neodkryji…a celkove ta cast nad rtem je takova…tuzsi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 17:44

Opravdu by me zajimalo cim to je

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 18:08

Přidávám foto..prvni ted..a to je max, vic to proste nejde, pri mluveni nejsou videt skoro vubec. druha pred, treti Jak je ten ret zevnitr „napuchlej“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35296
24.5.17 06:42

Je to normalni, prakticky vzdy se to uplne zlepsi v radu mesicu a i kldyby ti omylem prerizli pri operaci nejaky nerv, stejne uz ho nedokazu napojit, takze to neres :-) Kup si vitaminy B

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama