Něco na zklidnění pro 2leté dítě ?

Anonymní
18.5.20 20:58

Něco na zklidnění pro 2lete dítě ?

Dobrý den, ráda bych se optala, jestli je vůbec reálné od lékaře žádat nějaký preparát na uklidnění pro takřka 2lete dítě. U nás to už není normální, protože uspávat na etapy 3h není normální a většinou už to nedávám, takže padne i přes zadek a vyrvání v cestovní postýlce. Zkusila jsem kde co, ale bohužel mám hrozně živé dítě. Chodím s ním ven každý den, snažím se ho unavit, ale nic. Omezila jsem sacharidy a také nic, večer je stejný scénář. Zítra ho už nenechám spát ani hodinu přes den, max 30minut, ale nevím, jestli to bude mít efekt. Fakt nevím. Měla jsem i nějaká homeopatika, ale byli to vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1521
18.5.20 21:01

Metodu uspavani jsem nikdy nepochopila. U novorozence budiž ale u takto velkého dítěte fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
18.5.20 21:02

Byvaly na to homeopatika, tusim ze Sedalia se to jmenovalo. U kamaradky to fungovalo, ale jestli se to jeste vyrábí fakt nevim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20737
18.5.20 21:02

Ne, spis doporucuju preparaty na posileni nervove soustavy pro rodice. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
18.5.20 21:04
@-Sára píše:
Metodu uspavani jsem nikdy nepochopila. U novorozence budiž ale u takto velkého dítěte fakt ne.

Take jsem neuspavala, odstrašujícím pripade byla dcera zname, kterou museli rodice na stridacku uspavat jeste v prvni tride… :roll:

Příspěvek upraven 18.05.20 v 21:04

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1375
18.5.20 21:04

To nemůžeš myslet vážně :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20737
18.5.20 21:06
@-Sára píše:
Metodu uspavani jsem nikdy nepochopila. U novorozence budiž ale u takto velkého dítěte fakt ne.

Pokud mas bezne deti, tak nepochopis.
Ony totiz existuji deti, ktere jsou sice unavene az hruza, ale v posteli lezet nebudou. Neumi odpocivat. Misto toho ruzne skakaji, utikaji a tim se jeste vic pretahuji a tak tu unavu prebiji jeste zvysenejsi aktivitou. Takze potrebuji pomoct uklidnit, zrelaxovat, aby mohli usnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5307
18.5.20 21:07

Také nechápu uspávání… Také nepotrebuji od někoho uspat a spíš mě ruší, když je někdo se mnou v místnosti a to samé i naše děcko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 21:09

@Hanka1 to právě nepomohlo, tak nevím co víc udělat. Dítě skáče po posteli a je úplně mimo. Odpadne až když už mu dám na zadek a položím do postýlky a on se vyrve. Zkoušela jsem vše. Pouštěla pohádky, četla, nechala ticho a ležela vedle něj, když sám přišel a bylo znát, že se chce spát, jenže to je vždy taková faleš. Ležím s ním, on je v úplném klidu tak 15 minut a pak konec a začne skákat na posteli atd…

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13331
18.5.20 21:10

Ne - něco na uklidnění ber pro sebe a najdi takový režim, abys nešla proti potřebám dítěte, ale abyste spolu dobře fungovaly

Pokud se ti to hodně nedaří, tak zkus pár setkání nad videotréninkem interakcí.

http://www.spin-vti.cz/…-vti-trenera

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 21:11

@janickaIII on spát sám nepůjde, prostě ne. Samozřejmě bych byla šťastná, kdyby usínala jako většina dětí, ale bohužel.

• Nahlásit
  • Citovat
Ou
13331
18.5.20 21:12
@Anonymní píše:
@Hanka1 to právě nepomohlo, tak nevím co víc udělat. Dítě skáče po posteli a je úplně mimo. Odpadne až když už mu dám na zadek a položím do postýlky a on se vyrve. Zkoušela jsem vše. Pouštěla pohádky, četla, nechala ticho a ležela vedle něj, když sám přišel a bylo znát, že se chce spát, jenže to je vždy taková faleš. Ležím s ním, on je v úplném klidu tak 15 minut a pak konec a začne skákat na posteli atd…

No je přetaženej, potřebuješ ho nechat odpočívat daleko dřív. Je možné že by mohl mít poruchu pozornosti s hyperaktivitou, ale to se neléčí sedativy, ale naopak stimulanty - ale samozřejmě že objednat se k psychologovi udělá taky dost - leč pořád primárně potřebuješ trošku projít a srovnat systém jakým se synem fungujete, ne „opravovat“ dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
K92
576

A jak u vás tedy pro zajímavost vypadá váš den? V kolik ráno vstáváte, v kolik ho dáváš spát po obědě a v kolik večer. Jaký režim si představuješ? A co znamená chodím s ním ven? Na jak dlouho a co podnikáte? A proč uspáváš tři hodiny? Není lepší ten čas strávit jinak než stresovaním se? Co třeba lehnout si spolu do postele a číst si…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199

Ahoj, co zkusit dávat magnesium? My dáváme dvouleté dceři kvůli záchvatům pláče a od té doby je to jen výjimečně. A jinak nevím, jak uspavas, ale takhle velké dítě bych teda nenechala urvat řevem v postýlce (já teda v žádném věku). Naše když nespí přes den, usíná okolo půl 9, když spí, chodí do postele tak v půl 10.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.5.20 21:14

@Ou jsem těhotná, tak toho moc brát nemohu, přemýšlím, že poprosím o nějaké psychologické vyšetření.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama