Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
My máme doma hromadu DVD večerníčků, ale když chce malá dlouhou pohádku (teď byla hodně nemocná) tak ujíždí na pinceznách. Teď vede Růženka (Jak se budí princezny) a Princezna se zlatou hvězdou. Ráda bych pořídila Tři oříšky pro Popelku, myslím, že to by se jí taky líbilo ![]()
christy píše:
Ahojky,jen tak ze zvědavosti…![]()
Jaké jsou ty nej ..dvd pohádky vašich dětí??Mojí malý budou tři roky a těžce ujíždí na dvd Rumcajse a Madagaskar,kdyby to šlo pojedou od rána do večera pořád dokolečka na jiný nechce koukat,už to znám nazpamět a mám ztoho pomalu kopřivku když zaslechnu znělku,sice se dívá jen když potřebuju chvíli klidu-moc ho nemám
Takže jaký mají vaše ty nej…???ale stejně…
tak já mám dvě dcerky a starší, 4 letá se zbláznila do Lociky.. tak ta u nás hraje kdykoli je venku ošklivo… Dcerka se všem představuje jako „princezna Locika“ a chce mít vlasy až na zem.. a díky ní už má všechno oblečení fialové a její nejoblíbenější barva je fialová, páč Locika má fialové šatičky
předtím frčeli Cars a Za plotem…
Tak u nás Pat a Mat–ty jsou nej..
A pak Autobusy,Mickeyho klubík
levmah28 píše:
Teď jsem si vzpoměla na moji.Tip Tap a strýček Fido
Jo na tu jsem se taky ráda koukala ![]()
eMaminka píše:christy píše:tak já mám dvě dcerky a starší, 4 letá se zbláznila do Lociky.. tak ta u nás hraje kdykoli je venku ošklivo… Dcerka se všem představuje jako „princezna Locika“ a chce mít vlasy až na zem.. a díky ní už má všechno oblečení fialové a její nejoblíbenější barva je fialová, páč Locika má fialové šatičky
Ahojky,jen tak ze zvědavosti…![]()
Jaké jsou ty nej ..dvd pohádky vašich dětí??Mojí malý budou tři roky a těžce ujíždí na dvd Rumcajse a Madagaskar,kdyby to šlo pojedou od rána do večera pořád dokolečka na jiný nechce koukat,už to znám nazpamět a mám ztoho pomalu kopřivku když zaslechnu znělku,sice se dívá jen když potřebuju chvíli klidu-moc ho nemám
Takže jaký mají vaše ty nej…???ale stejně…
![]()
![]()
předtím frčeli Cars a Za plotem…
Jo Za plotem jsem jí zkoušela pouštět včera,ale néééé Rumcajs je prostě srdcovka
![]()
A to vypráví aj lidem třeba na zastávce,že pojede do Jičína…
![]()
prasátko Pepina - od 1,5 do 2,5 roku a stále drží
je to mimochodem jedna z mála kreslených pohádek, na kterou koukáme rádi i my rodiče
jinak Mickeyho klubík, Maxipes fík a Toopy a Bino
Prasátko Peppa, Ktrtek, O pejskovi a kočičce, Chuggington(veselé vláčky),Auta 1,2 a Ať žijí duchové(malého osobní název Kuky staší-používal asi před rokem
)