Nelíbí se mi chování kamarádky

2379
31.5.13 14:26

Nelíbí se mi chování kamarádky

Věc se má tak. Seznámila sem kamarádku s bejvalím spolužákem ze školy. Ona je vdaná, má dítě, manžel jí jde ve všem maximálně na ruku. Ona je vysoce nespokojená. Než jsem kamarádku seznámila, bavili jsme se s kamarádem normálně, na úrovni. Dnes se sotva pozdravíme. O to ani nejde, ale nevím proč, štve mě její chování. Nic mi do toho není, ale ona pořád za ním jezdí, manželovi říká, že je se mnou, volá si sním píše a zamlouvá to mnou. Prej se do něj asi zamilovala. Nevím proč, mě to štve!!! Vyrůstala jsem asi v jiných poměrech, nevěra se mi hnusí- táta měl milenku, všemu jsme přihlíželi jako děti- jsem věřící, ona se k manželovi chová podle mého dost nehezky. Štve mě to všechno, už jen to, že jsem je seznámila. Zamilovali se do sebe, ale ona si neumí představit, že by odešla od manžela, že je to její jistota- zřejmě jen finanční. Svůj názor jsem jí řekla, sklopí hlavu mlčí, za pár dní začne zas. Co dělat? Asi nic, co? :( :nevim: :,(

Příspěvek upraven 12.08.13 v 17:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12980
31.5.13 14:29

Nic s tím dělat nemůžeš a ani to nekomentuj - nejsi její nic - nemáš právo jí soudit..Ty jim doma u toho nesvítíš.
Proč tě to tak štve? Co vlastní život? Nebylo by lepší řešit spíš sebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
31.5.13 14:34

@Lizbeth To je to co nevim, proč mě to štve! Jí mam ráda, jeho kamarádsky. Možná proto, že mě má jako zástěrku před svým mužem? No třeba. Občas o tom ani nevim a než příjde domů, řekne mi že tam zase byla a abych jí kryla. Pak se objeví on a já si mám rychle vymyslet co se dělo- on se totiž ptá. Naposledy jsme byli na Kabátech :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
31.5.13 14:35

No mě by se teda taky nelíbilo, kdyby někdo odváděl manžela a maskoval to tím, že byl se mnou. To teda v žádným případě! Neuznávám nevěru a ještě abych ji kryla záááda? No to tak určitě! Zakladatelko já tě plně chápu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
31.5.13 14:38

@Elen.Lenka Jak to v sobě udusit? Říct jí, že už nebudu zástěrka? Nebo naznačit jejímu manželovi? Zase nechci bejt bonzák, ale aby pak na mě řvala, že jsem jí seznámila sním a rozpadlo se jí manželství, taky poslouchat nechci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230
31.5.13 14:39

To že jsi je seznámila, nemá smysl si vyčítat. Mě by taky štvalo, že mě používá jako zástěrku, aniž by se se mnou domluvila. Řekla jsi jí, že ti to vadí, že si to nepřeješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
colafit
31.5.13 14:40
@kissi píše:
@Lizbeth To je to co nevim, proč mě to štve! Jí mam ráda, jeho kamarádsky. Možná proto, že mě má jako zástěrku před svým mužem? No třeba. Občas o tom ani nevim a než příjde domů, řekne mi že tam zase byla a abych jí kryla. Pak se objeví on a já si mám rychle vymyslet co se dělo- on se totiž ptá. Naposledy jsme byli na Kabátech :-(

Docela důrazně bych jí řekla, ať mě z toho vynechá. Tím, že ji kryješ, jsi v tom s ní. Jestli chce být nevěrná, je to její věc, ale ať tě do toho netahá. Až se to její manžel dozví, bude na tebe dost naštvanej, že jsi jí kryla, podporovala a z něho dělala blbce.

• Citovat
  • Nahlásit
2379
31.5.13 14:44

@Ukulina @colafit Ví, že si to nepřeju, ale pak se dozvídam, že jsme zase byli někde a nemm o tom ani páru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3281
31.5.13 14:49

No já bych se do toho moc nepletla…ale vysvětlila bych jí, že to neschvalluju, že se mi to nelíbí, neni to fér a tak. a že si nepřeju, abych byla alibi…a že kdyby přišlo na lámání chleba - náhodou se ptal její manžel, jako že jste spolu, tak bych jí řekla že ji krejt nebudu:(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230
31.5.13 14:51
@kissi píše:
@Ukulina @colafit Ví, že si to nepřeju, ale pak se dozvídam, že jsme zase byli někde a nemm o tom ani páru

Tak to je blbý. To by mě pěkně štvalo. Ovšem napráskat ji manželovi, to bych taky nemohla udělat. Blbá situace! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
colafit
31.5.13 14:52

@kissi tak není nic lehčího jí říct, že příště řekneš, že to není pravda. Když to udělá, tak při dotazu na to, kde jste byly, řekni, že nevíš, protože jsi s ní nebyla.

• Citovat
  • Nahlásit
1000
31.5.13 14:54

Řekni jí, že už jí krýt nebudeš. Když se její manžel na něco zeptá, řekneš mu popravdě, co jsi dělala a že nevíš, kde byla ona. Neštvala bych se s tím. Akorát tě to ničí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
31.5.13 14:56

Taky bych jí řekla, že si nepřeju, aby mě používala jako zástěrku, že se taky může stát, až se bude příště manžel ptát, že nebudu o ničem vědět. Hlavně jí to neříkej, jako že ji vyhrožuješ, ale že se to může doopravdy stát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5462
31.5.13 14:57

Já bych měla svým způsobem výčitky svědomí, že jsem je seznámila. Ovšem, jak to pokračuje už je jen na kamarádovi a kamarádce. Jenže, tím, že ji kryješ v tom jedeš taky. Důrazně bych kamarádce řekla, že příště už ji krýt nebudu, a při dalším dotazu jejího muže, jaká byla akce, bych řekla, že já tam nebyla a dotyčnou už jsem pár dní neviděla…
Kamarádka z toho bude mít asi průšvih, její mužíček ztratí iluze a ty pravděpodobně kamarádku, ale jelikož vím, že nevěra šílený hnus, tak bych nedělala nevěrnici alibi ani za zlaté prase…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2379
31.5.13 14:59

Dneska si tam jede opět a vyprávěla, že se nemůže dočkat, až ho uvidí.. Mě se oškliví i to, co dělá manželovi, podvádí ho a to se mi prostě hnusí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat