Nemám ráda Silvestr

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
31.12.21 09:19

Nemám ráda Silvestr

Tak je to tady zase. Silvestr. A náš rozpor v manželství. On chce slavit, já ne. On chce pít, já ne. Nemám Silvestr ráda. Je mi spíš smutno, než veselo, že přichází další rok. Zkoušela jsem všechny varianty. Být doma, dát hlídat děti a někam jít, jeho poslat na oslavu a já být doma. Prostě ne, pokaždé je mi všelijak. Nemáme žádné společné známé, abychom je pozvali. S rodinou se nestýká. Normálně se bojím co bude. Letos chce zůstat doma s námi. Jenže nechce hrát hry, nechce koukat na filmy, nechce nic. Bude vzdychat jak je to hrozná oslava a popíjet, budu se snažit nevyvolávat konflikt, ale co já vím co mu přeletí.
Moje představa ideálního Silvestra je někde na horách, přes den se vyblbnout na sněhu, večer zalézt, zahrát hry, malinko popít, jen do vesela, pár normálních kamarádů na pokec by byl příjemný bonus. Jeho ideální oslava je zlít se pod obraz někde na diskotéce jako ve dvaceti. Naprosto odlišné.
Máte všichni rádi Silvestr? A oslavy? Jsem jediná divná?:)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
53
31.12.21 09:26

A proč ti vadí ho pustit ven samotného? At si jde pařit a ty bys měla klid. ;)
Já taky nemusím velké oslavy, budeme sami doma, ale přítelovi to nevadí. Kdyby chtěl někam jít, tak by klidně šel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4533
31.12.21 09:37

My neslavime Silvester odkedy mame deti. Asi 2× sme boli u tchanov. To bolo skor za trest. Teraz chodime podvecer s detmi postet rachejtle, pak ich kolem 22 uspime, dane si chlebicky, pustime TV a o polnoci si tujneme a ideme spat :mrgreen: Jak duchodci. Ale asi by som niekedy rada bola napr. u kamosov s detmi. Tento rok som to naznacovala kamoske, ake bude mat na navsteve brachu, tak som sa nevtirala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29302
31.12.21 09:38

Ja nevím co s tím Silvestrem všichni mají :D pro mě prostě den jako každý jiný :D co máme deti, tak se nikam opíjet nechodíme, sedíme s nima doma, pustíme telku, dáme si něco dobrého na zub, prostě normální večer. Jediné co je navíc je, že si teda o půlnoci tukneme na zdraví a jdeme koukat na ohňostroj :nevim: na hory bych jela klidně i jindy, hry hrajeme často jen tak, s přáteli se taky setkáváme často jen tak ( i se většinou zahraje nějaká hra a něco popije). Tak ať si jde sam na diskotéku no, když ho nebaví sedět doma, mě to taky přijde jak pubertální výmysl a nechápu tu potřebu zrovna tenhle jeden den někde lézt a opijet se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
266
31.12.21 09:38

To jsou strašný problémy. Nechceš radši zkusit anál s tím retardem o pár diskuzí dál, ať máš v životě aspoň něco zajímavého. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 09:41
@Luthien1556 píše:
A proč ti vadí ho pustit ven samotného? At si jde pařit a ty bys měla klid. ;)
Já taky nemusím velké oslavy, budeme sami doma, ale přítelovi to nevadí. Kdyby chtěl někam jít, tak by klidně šel.

Já mu to říkala, ať jede zase pryč jako už někdy, ale nechce. A aby šel někde tady, tak to nemá s kým a hlavně by přišel domů na šrot a to se opravdu neumí chovat.

• Citovat
  • Nahlásit
35218
31.12.21 09:44
@Anonymní píše:
Tak je to tady zase. Silvestr. A náš rozpor v manželství. On chce slavit, já ne. On chce pít, já ne. Nemám Silvestr ráda. Je mi spíš smutno, než veselo, že přichází další rok. Zkoušela jsem všechny varianty. Být doma, dát hlídat děti a někam jít, jeho poslat na oslavu a já být doma. Prostě ne, pokaždé je mi všelijak. Nemáme žádné společné známé, abychom je pozvali. S rodinou se nestýká. Normálně se bojím co bude. Letos chce zůstat doma s námi. Jenže nechce hrát hry, nechce koukat na filmy, nechce nic. Bude vzdychat jak je to hrozná oslava a popíjet, budu se snažit nevyvolávat konflikt, ale co já vím co mu přeletí.
Moje představa ideálního Silvestra je někde na horách, přes den se vyblbnout na sněhu, večer zalézt, zahrát hry, malinko popít, jen do vesela, pár normálních kamarádů na pokec by byl příjemný bonus. Jeho ideální oslava je zlít se pod obraz někde na diskotéce jako ve dvaceti. Naprosto odlišné.

Já oslavy na povel taky nemusím.

Na Silvestra jsme nejraději doma, do vinotéky atd. můžeme kdykoliv, mně vadí ti ožralové všude a petardy atd.

Moc přeju, at to přežijete, nejlepší by bylo, aby chlap usnul a byl klid… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1452
31.12.21 09:48

Pryc jsou ty doby, kdy jsem za každou cenu chtela na Silvestra vypadnout a jít pařit. jen at nesedim doma s rodiči, prostě trapas kdyby náhodou seděla dona :mrgreen: :lol: :lol: A ted? Mam chlapa, dítě a jedine co, tak si spolu otevrem flašku a budu rada, ze jsem rada. Ono co si budeme…ten Silvestr je spis fakt taková depka. Clovek bilancuje a hlavně leden je celkově takový depresivní. Ale brzy bude jaro, teplo a lip;) :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2184
31.12.21 09:48

Podle nadpisu jsem čekala, že chováš k Silvestru fakt nějakou nevraživost, ale Tvoje představa Silvestra mi přijde úplně normální, hezká…Takže jako podstatu problému já nevnímam to, že nemáš ráda Silvestra, ale že Tvůj muž ho chce trávit jako puberťák na tahu. Jasně, někomu to nevadí, ale myslim, že pro většinu lidí s dětma to optimální neni. My většinou během dne absolvujem nějakou procházku, návštěvu příbuzných (tam se zdržíme cca do 22hod.) a pak domů s nějakym zobánim, hrou a televizí počkat na půlnoc. Loni už to daly i obě děti a jak si připadalo to mladší důležitě. A přijde mi to fajn. A vždycky jsem myslela, že slavíme ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1043
31.12.21 10:01
@e-Surfařka píše:
Podle nadpisu jsem čekala, že chováš k Silvestru fakt nějakou nevraživost, ale Tvoje představa Silvestra mi přijde úplně normální, hezká…Takže jako podstatu problému já nevnímam to, že nemáš ráda Silvestra, ale že Tvůj muž ho chce trávit jako puberťák na tahu. Jasně, někomu to nevadí, ale myslim, že pro většinu lidí s dětma to optimální neni. My většinou během dne absolvujem nějakou procházku, návštěvu příbuzných (tam se zdržíme cca do 22hod.) a pak domů s nějakym zobánim, hrou a televizí počkat na půlnoc. Loni už to daly i obě děti a jak si připadalo to mladší důležitě. A přijde mi to fajn. A vždycky jsem myslela, že slavíme ;)

Jenomže manžel chce letos zůstat s nimi doma a zase je to špatně.
Ať si každý slaví Silvestr, jak chce, ale zakladatelce vadí, jakákoli forma „oslavy“.
Manžel se jí nezvděčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4458
31.12.21 10:04
@Anonymní píše:

A v čem je problém na ty hory s dětmi odjet? On ať se jde klidně někam zlít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.12.21 10:16

Díky všem za normální příspěvky, jsem ráda, že nejsem sama, kdo prostě sedí doma a úplně se nebaví. Nemám ráda slavení na povel. Přesně jak tu někdo psal, tak popít, posedět, odjet, zahrát atd. můžu kdykoli jindy. I ten anál můžu kdykoli jindy :lol: Ale ten Silvestr mě vytáčí. A ano samozřejmě ho tady nikdo nedrží, naopak jsem ho ještě posílala pryč, ale nechce. A není to tak, že by se mi nezavděčil, že zůstane doma, jak tu někdo do mě ihned rýpe (ostatně to je tady zvykem), ale nechci, aby se tu ožral a došlo k nějakému konfliktu a upřímně, ani se koukat na nabubřelého chlapa, který se nudí, znám ho. Nesnáším ožralý. Jo a na ty hory jsem měla s dětmi odjet (konečně po letech jiný Silvestr než doma), jenže bohužel do toho padla nemoc. Ale což, ono to zase nějak dopadne a zase bude další rok.

• Citovat
  • Nahlásit
66
31.12.21 10:20

Môj by nešiel ani keby ho vyhaňam :D tento rok sme spolu doma ja tehotná a on skoro vôbec nepije Max raz za čas keď ide ku sestre do Viedne spolu si dáme Max nealko šampanské pustíme ohňostroj vonku a toť vse už nemame 18 ako kedysi není ani chuť niekam chodiť on aj ja sme si svoje uz odzili oddiscotekovali :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1422
31.12.21 10:25

Zkus to brát jako narozeniny, při oslavě se taky bavíš na povel, prostě se čeká, že se budeš bavit. Nic víc to není.

Horší je to, že se vám absolutně rozchází představy a nenaplněním jeho představy ničí večer všem bručením. Co s těmito lidmi dělat, to zatím ještě nevím. Jestli to zjistíš, zveřejni návod. Spousta lidí ti bude vděčná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35218
31.12.21 10:29
@Anonymní píše:
Díky všem za normální příspěvky, jsem ráda, že nejsem sama, kdo prostě sedí doma a úplně se nebaví. Nemám ráda slavení na povel. Přesně jak tu někdo psal, tak popít, posedět, odjet, zahrát atd. můžu kdykoli jindy. I ten anál můžu kdykoli jindy :lol: Ale ten Silvestr mě vytáčí. A ano samozřejmě ho tady nikdo nedrží, naopak jsem ho ještě posílala pryč, ale nechce. A není to tak, že by se mi nezavděčil, že zůstane doma, jak tu někdo do mě ihned rýpe (ostatně to je tady zvykem), ale nechci, aby se tu ožral a došlo k nějakému konfliktu a upřímně, ani se koukat na nabubřelého chlapa, který se nudí, znám ho. Nesnáším ožralý. Jo a na ty hory jsem měla s dětmi odjet (konečně po letech jiný Silvestr než doma), jenže bohužel do toho padla nemoc. Ale což, ono to zase nějak dopadne a zase bude další rok.

A přes rok je chlap v pohodě anebo má taky problémy s chlastem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat