Nemám žádné kamarádky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 16:18
Nemám žádné kamarádky

Dobrý den, je to pro mě citlivé tak prosím anonym. Nemám žádné kamarádky, v novém bydlišti jsem cca 3 roky, mám dvě děti. Co jsem tady nemám žádné kamarádky, každá maminka už nějakou parťačku k sobě má, nevím jak se seznámit, nejhorší ale je, že nemám ani kamarádky s kterýma bych si psala, facebook nemám, žádnou jinou aplikaci také né, nestojím o to, raději jsem v přímém kontaktu, jen není ským a stějně to psaní by nebylo ono.Je tu nějaká maminka co také nemá kamarádky žádné, ani přes psaní? jediná komunikce je manžel, když přijde z práce, celý den jsem jen s dětmi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Pocahonta
Kecalka 284 příspěvků 31.12.18 16:22

Pokud chceš přímý kontakt, tak si měla hlavně napsat, kde teď bydlíš…

arinecka
Kelišová 5517 příspěvků 31.12.18 16:24

Tak chodˇs dětmi na hřiště, do dětských center atd :think: Facebook není žádná strašná aplikace, být tebou tak si ho založím, je tam x skupin o všem možným co tě může zajímat, inspirovat, podle svého města najdeš jistě i někoho kdo je na tom podobně jako ty. S někým se seznámíš a pak se můžete sejít, takže přímý kontakt mít budeš :mrgreen:

Aduš8
Závislačka 3049 příspěvků 31.12.18 16:27

Jsem na tom podobně, odstěhovala jsem se do ciziny, sice jen několik desítek kilometrů od původního bydliště, ale stejně tam na návštěvy tak často nejezdím :nevim: všechny jsem nechala tam. Tady jsem si našla spoustu známých, ale je to takové, sejít se jednou za pár měsíců, zdvořile popovídat. Opravdová přátelství se v dospělosti a navíc s dětmi hledají daleko hůř. Ale osobní kontakt vypisování na sociálních sítích stejně nenahradí. Já si kvůli tomu FB udělala, mám tam spoustu starých přátel, ale už to není ono :kytka: jsme každý někde jinde, s někým jiným. Udržuji kontakt s bývalými kolegyněmi, mám mezi nimi jednu velice dobrou kamarádku, ale vídáme se tak jednou do měsíce :nevim:

mrav
Generální žvanilka 21698 příspěvků 31.12.18 16:27

Přesně tak. Založ téma "Hledám kamarádku z… a doplň svoje bydliště. Uvidíš, že se řada maminek ozve. Můžete si psát SZ. :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 16:33

prosím anonym nebo smazat
já jsem přestěhovaná 10 let a kamarádky tu nemám a ani mít nebudu, zábava místních holek je poslední dobou chlast a to myslím naprosto bez toho abych byla předpojatá i holky s malými dětmi, děcka sami doma a oni chlastají o tohle nestojím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 16:35

Anonymní a jak zvládáte tu samotu? také si snikým ani nepíšete?Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 16:44
@Anonymní píše:
Anonymní a jak zvládáte tu samotu? také si snikým ani nepíšete?Zakl.

nic moc je mi občas smutno, ale vím že nezapadnu
píšu si s jednou holkou o svém koníčku

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33726 příspěvků 1 inzerát 31.12.18 16:45

Pokud hledáš kamarádku na psaní, tak zkus jednoduše založit diskuzi tady, že by sis ráda dopisovala. Taky nevím, proč fb tak odmítáš, můžeš psát do různých skupin na různá témata s různými lidmi. Pokud bys hledala nějakou kamarádku v okolí, podívej se sem na skupiny podle místa a domluv se s někým na kafe. Je jasné, že v okolí bude mít většina nějaké známé, ale to přece neznamená, že se s tebou někdo nebude taky kamarádit a že spřízněnou duši nenajdeš. S kamarádkami to není tak, jako s manželem, že už je někdo zadaný, u kamarádek to neznamená, že když mají jednu kamarádku, že už se s nikým jiným kamarádit nemohou. ;)

veria
Generální žvanilka 24035 příspěvků 1 inzerát 31.12.18 16:51

Tak nejlíp se seznamis přes deti, ve školce nebo při nějaké místní aktivitě, my se taky přestěhovali na vesnici neznala jsem tady vůbec nikoho ale časem jsem se přes dítě seznámila, zjistila jsem napr ze se matky s detma scházejí jednou za 14 dnů v místní knihovne, tak jsem tam začala chodit a postupně se seznámila. Ne ze bych našla nakou vyloženě kámosku, ale mám teď spoustu znamych se kterýma se potkáváme na místních akcích atd.

Micaella22
Zasloužilá kecalka 737 příspěvků 31.12.18 16:59

Ja se seznamila tady nebo na konikovi, dala jsem si s holkama z meho okoli prubezne sraz a kamaradky se nasly…

Lulina999
Kecalka 196 příspěvků 31.12.18 17:45

Já. Jenže já je nechci, nepotřebuju…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 17:48

@Lulina999 Nechcete? a proč? a ani si snikým nepíšete? děti máte? Zakl.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.18 17:50

Jinak holky ono je to tak,já ten fb nechci se přiznám s toho důvodu,protože si myslím,že bere hodně času,že není žádné soukromí,ja fb měla,ale zrušila.Dřív také nebyl a chci aby mé děti viděli,že to jde i bez něj(až vyrostou) a trošku mám výčitky,že jako matka sedím na mobilu :oops:

Káťa19
Echt Kelišová 8291 příspěvků 19 inzerátů 31.12.18 18:12

Tak tu holky napište odkud jste, spousta z nás tu našla kamarádky ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >