Stavy po sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 20:46
Stavy po sexu

Zdravím, zajímalo by mě, jestli se tu najdou ženy, které prožívají či prožily po orgasmu to, co já.
Stalo se mi párkrát, že jsem po orgasmu začala hrozně brečet, pak jsem zase měla neovladatelný záchvat smíchu a pak zase hrozně brečela, taky to bylo tak skvělý, že jsem měla výpadek paměti. Partner samozřejmě vyděšený, co se děje, prostě to bylo tak úžasný a spadlo ze mě tolik pocitů. Tak jsem si o tom něco přečetla na internetu, že je to celkem normální a že to prožívá každá 5. žena, ale nikdy jsem o tom s nikým nemluvila ani o tom neslyšela, tak by mě zajímalo, jestli to fakt tak je a jak to třeba prožíváte vy a co na to váš partner? :lol:
Jinak všem přeji krásný Nový rok! :kytka: :mavam: :dance:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
mau-mau
Závislačka 3320 příspěvků 30.12.18 20:50

Ja to nezažila, ale slyšela jsem o tom. Tedy o tom pláči. Nějaký záchvat smíchu jsem možná měla, ale pláče nikdy. A o výpadcích paměti jsem tedy ani neslyšela :nevim: Ale tak hlavně, že to bylo dobrý a výsledný pocity jsou fajn :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 20:52
@Anonymní píše:
Zdravím, zajímalo by mě, jestli se tu najdou ženy, které prožívají či prožily po orgasmu to, co já.
Stalo se mi párkrát, že jsem po orgasmu začala hrozně brečet, pak jsem zase měla neovladatelný záchvat smíchu a pak zase hrozně brečela, taky to bylo tak skvělý, že jsem měla výpadek paměti. Partner samozřejmě vyděšený, co se děje, prostě to bylo tak úžasný a spadlo ze mě tolik pocitů. Tak jsem si o tom něco přečetla na internetu, že je to celkem normální a že to prožívá každá 5. žena, ale nikdy jsem o tom s nikým nemluvila ani o tom neslyšela, tak by mě zajímalo, jestli to fakt tak je a jak to třeba prožíváte vy a co na to váš partner? :lol:
Jinak všem přeji krásný Nový rok! :kytka: :mavam: :dance:

Jj, mám to podobné. Nejčastěji brečím. Poprvé byl vyděšený. Teď už to bere jako známku kvality :D A taky po dobrém sexu a orgasmu většinou nemůžu usnout, protože ě to dost nabije, což s malým mimčem v zádech zrovna nepotřebuju :D

Waterfall
Kecalka 481 příspěvků 30.12.18 20:54

V klidu, já to mám běžně, promítá se mi do toho psychické vypětí a takto se to filtruje pryč. Hlavně, pokud je hraní intenzivnější a hrabe se mi v hlavě, tak u orgasmu klidně regulérně brečím.
Pokud máš v sobě nějaké silné zážitky nebo třeba máš na hrbu hodně zodpovědnosti, tak to odplavuješ.

trybitka
Závislačka 3170 příspěvků 30.12.18 21:10

Taky si mi občas stává, že po intenzivním sexu brečím. :-)

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1315 příspěvků 30.12.18 21:15

Nikdy se mi to nestalo :D A to se vám stane jak, prostě máte nějakej špatnej pocit nebo začnete brečet nekontrolovane a ani nevíte proč :D

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3946 příspěvků 30.12.18 21:15

Take obcas po kvalitnim sexu mivam zavhvat place. Chlap to bere jako jednicku s hvezdickou za vykon :oops: Proste se vyplavuji endorfiny se vsim vsudy

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3946 příspěvků 30.12.18 21:16
@yasmine5 píše:
Nikdy se mi to nestalo :D A to se vám stane jak, prostě máte nějakej špatnej pocit nebo začnete brečet nekontrolovane a ani nevíte proč :D

Vubec zadny spatny pocit, proste samo :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 21:18
@Anonymní píše:
Jinak všem přeji krásný Nový rok! :kytka: :mavam: :dance:

Ano, občas se mi stává, že se začnu neovladatelně smát. Manžel už si zvykl.

TeSudička
Kecalka 338 příspěvků 30.12.18 21:24

Jsem na tom stejne, kdyz je to fakt sexualnu smrst, tak temer vzdy po tom propuknu v nezastavitelny plac :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 21:26

Tiše závidím. Nemívám orgasmus, ani s chlapem a bohužel ani sama..tak nějak nevím, co s tím dělat. A to už nejsem mladá holka.

Waterfall
Kecalka 481 příspěvků 30.12.18 21:40
@Anonymní píše:
Tiše závidím. Nemívám orgasmus, ani s chlapem a bohužel ani sama..tak nějak nevím, co s tím dělat. A to už nejsem mladá holka.

Mas nejake fantazie, ktere jsi nikdy nerealizovala? (Staci ano ne) Tim smerem bych sla asi jako prvni.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 21:56
@Waterfall píše:
Mas nejake fantazie, ktere jsi nikdy nerealizovala? (Staci ano ne) Tim smerem bych sla asi jako prvni.

Ale jo, jenže jsem se z těch fantazií párkrát udělala, ale jen když jsem na ně myslela, třeba i ve snu. Jenže když je začnu realizovat fyzicky, tak prostě nevím proč, ale nedojdu zdárného konce :roll: Asi jsem divná :roll: Nicméně i tak si sex umím užít :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.18 22:01

Ahoj, mě se to občas stává, po extra super krásném sexuálním intenzivním zážitku/ orgasmu , že se rozbrečím. Jsem pak ještě chvíli emocionálně naměko, musím počkat až to odezní. Muž na mě vyjeveně kouká " co bulíš ..? " a já mu říkám že nevím, že to samo.. Ale fakt jen občas.. To můj muž se těsně po vyvrcholení strašně směje, ale vždycky pokaždé. Jako když ho někdo lechtá, to je teprv zážitek !

Uživatel je onlinehistep
Závislačka 3946 příspěvků 30.12.18 22:10
@Anonymní píše:
Ale jo, jenže jsem se z těch fantazií párkrát udělala, ale jen když jsem na ně myslela, třeba i ve snu. Jenže když je začnu realizovat fyzicky, tak prostě nevím proč, ale nedojdu zdárného konce :roll: Asi jsem divná :roll: Nicméně i tak si sex umím užít :palec:

Jsou fantazie, ktere maji zustat pouze fantaziemi a nemaji se realizovat, nekdy to nezafunguje. A neni vubec nic spatneho fantazirovat i pri partnerskem sexu ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová v problému, alkohol ji připravil nejen o prestiž, ale hlavně o práci

Bývala výbornou herečkou, muži ji milovali, pak svým zpěvem dělala radost... číst dále >

Příběh lásky „Luďana a Ilony“: Dohodil Hofmann Jitce roli na usmířenou za nevěry?

V seriálu Most! hrají Martin Hofmann (40) a Jitka Čvančarová (40) bývalé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >