Nemůžu dosáhnout orgasmu při sexu

Anonymní
28.7.20 08:53

Nemůžu dosáhnout orgasmu při sexu

Dobrý den, nemohu dosáhnout orgasmu při sexu. jenom sama a jenom ve sprše nikde jinde ani jinak mi to nejde. Už mi to začíná celkem vadit přítele miluju všechno ale při sexu nemůžu dosáhnout vyvrcholení měla jsem 2 sexuální partnery a i u nich mi to nešlo, partnerova bývalá přítelkyně s tím problém neměla, jemu to nevadí že nemohu dosáhnout orgasmu ale mě ano protože vidím že se snaží a pak ho to trápí, nemyslím si že bych měla nějakou psychickou poruchu. Sex se mi velice líbí zkoušeli jsme různé věci jako líbání při sexu romantický večer atd… Ale vyvrcholení nikde. sexuální pomůcky jsme ještě nezkoušeli ale nemyslím si že by mi to nějak pomohlo. Závidím ženám které s tím problém nemají chtěla bych zažít jaké to je. Jestli to nemůže být třeba lékařský problém. setkal se někdo z vás s tím?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24570
28.7.20 09:00

To se naučíš časem, navíc opravdu ne každá ženská má orgasmus. Není potřeba s tím nikam chodit, jen líp pochopit vlastní tělo. Rozhodně to není žádná povinnost :roll: nebo že by jsi byla nějak vadná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
31.7.20 14:14

Hlavne u toho nesmis celou dobu premyslet kdy to bude a kde je orgasmus… a trapit se tim ze nejaka predchozi partnerka ho mela ( vubec ho mit nemusela) Zacni si to uzivat i bez orgasmu a prestan premyslet, pokud se absolutne neuvolnis tak se ho stoprocentne nedockas…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.7.20 15:30

Chce to asi hlavně zkoušet a poznávat se.. pokud toho orgasmu docílíš ve sprše, tak si myslím, že určitými praktikami to půjde i v posteli.. pokud by jazyk, prsty a ruce nestačily, tak si pořiď hračku. Určitě tu bude téma na nějakého dámského pomocníka jako womanizer apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
326
31.7.20 17:49

No tak ono líbání a romantický večer Ti orgasmus zrovna nepřivodí. Je potřeba zkoušet, zkoušet a zkoušet, poznávat se, dráždit se, masturbovat… Sama i s partnerem. A je bezva, že máš k tomu chlapa, kterej je v tomhle zdá se otevřenej a můžete zkoušet různé věci. Je to o uvolnění a o tom si to užít. Držím palec :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
31.7.20 18:02

Kolik ti je? Ženské tělo se vyvíjí. Já měla první orgasmus až v 25ti a první s mužem až o 2 roky dýl, až jsem si konečně uměla říct, co potřebuji. Jo a ještě stále ho nemám při sexu pokaždé, záleží to na spoustě faktorů.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.8.20 21:32

Děkuji moc za rady určitě to vyzkoušíme snad to nějak pomůže :sweat_smile:. Podle mého názoru je sex velice důležitý ve vztahu a v tom je ten můj problém nejspíš. Třeba věkem s eto podaří

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama