Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
On se fakt snaží zhubnout, už zhubnoul 7 kg asi za 3 týdny, viděla jsem fota kde měl tak o 20 mín a vypadal fakt hezky tak snad časem mě bude přitahovat
hele to je těžký, osobně být tebou tak se k tomu moc neupínám a radši počítám s tím že nezhubne. Pak když zhubne budeš mile překvapená, ale nepočítej s tím.
@napresdrzku píše:
Ja si na něj třeba taky nevidím, jen tuším a hmatam
a co tušíš a co hmatáš? Piš a přeháněj ![]()
@K-Black píše:
je gay, by tě nechtěl
jo vidíš, já vlastně zapomněla, že má v přátelích svého muže ![]()
@Gladys píše:
zhubni na 90 a vezmu tě zpátky.
Abych tě nevzal za slovo.
Hm, tak pokud te nepritahuje, sex s nim se ti hnusi tak bych to ukoncila.To enma cenu a upinat se na to, ze mi zhubne to je pekne hnusne teda.Bud se ti libi se vsim vsudy nebo ne.
Chudák, nechtela bych byt v jeho kuzi teda.
Fak bych mu zkusila pomoct zhubnout, pokud ho opravdu miluješ. Vařit lehká jídla, společné sportování..
@napresdrzku píše:
Abych tě nevzal za slovo.
no to víš že jo, ty pak nakyneš a zas tě budu muset vyhodit, nic nebude ![]()
Tak já taky miluju chlapa, co má dost kil nad, a má ho malýho.
Dokonce, kdybych ho potkala na ulici nebo kdovíkde, tak si o něj ani kolo neopřu. Není můj typ.
Ale stalo se, láska vznikla skrze jiné věci a kila navíc mi nejen nevadí, ale začala mě za ty roky platonické lásky nesmírně přitahovat, konečně kus chlapa, žádnej kosťa.
A v posteli teda trochu šok, vybaven je nic moc. Ale nahrazuje to jinde a i na toho menšího si lze zvyknout. Vzrušuje mě na duši a to je pak úplně jedno, jak nahatej vypadá, jakýho ho má a tohle kolem. Je pro mě ten nejlepší, nevyměnila bych ho za jakéhokoliv jiného milence, protože mi stačí jen dotyk jeho dlaně na mé a jsme oba v jiným světě.
Pokud ti takhle vadí v posteli, nemá to budoucnost, tohle se málokdy lepší, spíš naopak.
B. F.
Třeba mu ten camprlík vyleze z toho sádla až zhubne, a pak už to bude láska veliká ![]()
Jo, a věř mi, že i chlap s malým umí ženě přivodit multiorgasmus dvě hodiny v kuse. A to tak, že jsem pak tři dny byla jak zpráskanej pes nebo jako po běhu maratonu ![]()
B. F