Nepřitahuje mě můj přítel

Anonymní
25.10.19 17:10

Nepřitahuje mě můj přítel

Jsme spolu teprve chviličku, asi tak čtvrt roku a pořád ho považuju za svou spřízněnou duši. Povahově je to vážně můj vysněnej kluk. Mohla bych ho tu vynachválit a říct jak je ke mně hodnej a jak dobře si osobnostmi sedneme. Ale! Prostě mě asi nepřitahuje… Ještě jsme spolu nespali, zrovna mi bylo 17. Jakože necítím vůbec to vzrušení. Před tím než jsme spolu chodili, tak ještě jo. Ale teď vůbec:(( Nechci o něj kvůli tomu přijít. Nevím co s tím dělat. Hlavně když necítím to vzrušení tak si ty určitý momenty s ním nemůžu tak užít… Přitom ho miluju :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

25.10.19 17:40

Milovat! to je dost silné slovo pro mě.. pokud by jsi ho milovala, tak by jsi neměla toto trápení.. přitahuje tě jeho chování k tvé osobě jak sama píšeš ale milovat znamená po tom člověku toužit ve všech směrech a to i v přitažlivosti, sexu a vášni.. Člověk se dokáže zamilovat jen jednou, ve tvém případě je to ještě dětská láska.. Proč tě ten člověk nepřitahuje? Nelíbí se ti jak vypadá? :think: Hlavně popřemýšlej, zda s ním dokážeš být av budoucnu sním i spát.. Jinak příteli nedělej plané naděje :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1046
25.10.19 18:59
@Anonymní píše:
Jsme spolu teprve chviličku, asi tak čtvrt roku a pořád ho považuju za svou spřízněnou duši. Povahově je to vážně můj vysněnej kluk. Mohla bych ho tu vynachválit a říct jak je ke mně hodnej a jak dobře si osobnostmi sedneme. Ale! Prostě mě asi nepřitahuje… Ještě jsme spolu nespali, zrovna mi bylo 17. Jakože necítím vůbec to vzrušení. Před tím než jsme spolu chodili, tak ještě jo. Ale teď vůbec:(( Nechci o něj kvůli tomu přijít. Nevím co s tím dělat. Hlavně když necítím to vzrušení tak si ty určitý momenty s ním nemůžu tak užít… Přitom ho miluju :(

To je slozity a proc te nepritahuje vis? Jakoze se ti nelibi vzhledem, nevoni ti, nebo o co konkretne jde? Ja bych to nevidela tak cerne. Po par letech vztahu uz taky clovek neciti vzruseni v pritomnsoti partnera. A stejne sex muze byt super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13337
25.10.19 19:12

Nemiluješ, protože jinak by bylo vše v pořádku, prostě hledej jinde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20605
25.10.19 19:44

Nemilujes ho. Muzou ti imponovat jeho vlastnosti, ale milovat, je uplne neco jineho.Je ti 17,ten, pro kteryho budes mokra az na patach, teprve prijde :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 23:09

@wildcherry tak třeba nemiluju, jakože asi to nemám s čím srovnávat no, já nevím. Každopádně už teď brečím z toho všeho. A je menší než já a prostě nevím můj typ kluků vzhledově je asi jinej… :'( Ale tak já nikdy nebyla z nikoho nějak nadrzena

• Nahlásit
  • Citovat
25.10.19 23:21

Jakmile ti v břiše nešimrá a jakmile máš tyhle pochyby, tak do něj nejsi zamilovaná. Žena během dvou sekund je vyhodnotit zda je to ten pravej či ne..Prostě neni to on, dej mu pusu na čelo a pošli ho o dům dál. Ať má on zaky možnost si najít adekvátní púlku k sobě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.10.19 23:30
@růžový achát píše:
Jakmile ti v břiše nešimrá a jakmile máš tyhle pochyby, tak do něj nejsi zamilovaná. Žena během dvou sekund je vyhodnotit zda je to ten pravej či ne..Prostě neni to on, dej mu pusu na čelo a pošli ho o dům dál. Ať má on zaky možnost si najít adekvátní púlku k sobě.

Ale to nejde jen tak. Pro mě je to kluk s kterým bych chtěla být co nejdyl a motýlky v břiše a takovy to když se probudís a myslíš jen na něj jsem měla na začátku vztahu. Teď se ho ráda dotýkám ale není to takové vzrušo:/

• Nahlásit
  • Citovat
25.10.19 23:37

Sbírej zkušenosti a moc to neřeš… jsi hodně mladá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3735
25.10.19 23:40
@růžový achát píše:

Musíš taky počítat s tím, že se do nikoho nezamiluješ a nikdo tě nebude přitahovat. Prostě NIKDY

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.10.19 23:46
@Božislava píše:
Musíš taky počítat s tím, že se do nikoho nezamiluješ a nikdo tě nebude přitahovat. Prostě NIKDY

Tvl a ja myslela, že miluješ Putina. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20605
25.10.19 23:54
@růžový achát píše:
Tvl a ja myslela, že miluješ Putina. :think:

A ja ze rum a prasky :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20605
26.10.19 00:00
@Anonymní píše:
@wildcherry tak třeba nemiluju, jakože asi to nemám s čím srovnávat no, já nevím. Každopádně už teď brečím z toho všeho. A je menší než já a prostě nevím můj typ kluků vzhledově je asi jinej… :'( Ale tak já nikdy nebyla z nikoho nějak nadrzena

Ja nevim, asi bych to obrecela a pustila ho dal. Proste nekdy ta chemie neni a nenadelas nic.Ja jsem s mojim 13let, dve holky a porad (i kdyz ne tak casto uz :mrgreen: ),tam to vruseni a touha je. I ta laska,zamilovanost.Ti prednim byli strasne slaby odvar, nez jsem ho(manzela)poznala a presto jsem ty vztahy, hlavne ten jeden, strasne oplakala, bolelo to jako cert…nez jsem teda zjistila, co milovat opravdu je.Toho predtim jsem si taky myslela, ze ho miluju. K tvemu veku to proste patri. Jednou si na to vzpomenes s usmevem, uvidis.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama