Nespokojenost v manželství - pokecáme?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
LENKACAR
4.10.11 15:13
peggy.sl píše:
LENKACAR píše:
jojo to přesně myslim ,dala bych ti medaili .. :mrgreen: krásně napsané ..to myslíš fakt s tou diskuzí ? ale uzavřená ..
Dala jsem žádost o uzavřenou diskuzi, až jí schválí dám ti echo.

ok

  • Citovat
  • Upravit
20518
4.10.11 15:16

Tak snad na nás holky nezane vřete ..... :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6980
4.10.11 15:17
Emilie píše:
Tak snad na nás holky nezane vřete ..... :kytka:

kdepak :wink: Budeme spřátelené skupiny :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
LENKACAR
4.10.11 15:19

já bych spíš byla pro,, dlouhodobě nasrané,,

  • Citovat
  • Upravit
20518
4.10.11 15:21
latunka01 píše:
Emilie píše:
Tak snad na nás holky nezane vřete ..... :kytka:
kdepak :wink: Budeme spřátelené skupiny :mrgreen:

Máme stejné „nepřátele“, což? A nepřátelé našich nepřátel jsou našimi přáteli :hug: :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17310
4.10.11 15:22
Emilie píše:
latunka01 píše:
Emilie píše:
Tak snad na nás holky nezane vřete ..... :kytka:
kdepak :wink: Budeme spřátelené skupiny :mrgreen:
Máme stejné „nepřátele“, což? A nepřátelé našich nepřátel jsou našimi přáteli :hug: :think:
:lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
4.10.11 15:25

Já bych se rouhodně přidala, téké jsem to prošvihla… :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
LENKACAR
4.10.11 15:39

no holky výměnné pobyty atak .. :mrgreen: tady bude druhá půlka mimina to je fajn.. :huban:doufám ,že tady budou takový ty echt vytočený ,to se budu cítit jak ryba ve vodě,vid latu ..

  • Citovat
  • Upravit
20557
4.10.11 16:11
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36544
4.10.11 16:58

Vereniko, ty jsi na mě zapomněla?? :cry: :cry: :cry: A to jsem ti psala už včera večer :cert: :mrgreen:

Takže kdo mi pošle pozvánku prosíííím :oops: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
17310
4.10.11 17:03
MonnyDee píše:
Vereniko, ty jsi na mě zapomněla?? :cry: :cry: :cry: A to jsem ti psala už včera večer :cert: :mrgreen:Takže kdo mi pošle pozvánku prosíííím :oops: :kytka:

než jsem se k tomu dostala tak byl stop stav.Promiň.Třeba tě vezmou holky do tý další skupiny :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
muffinka89
4.10.11 17:07

Já jsem hodně nespokojená je možno se připojit prosím? :cry:

  • Citovat
  • Upravit
17310
4.10.11 17:15

Prosím,naše skupina je už uzavřena.Pište teď Peggy,ona vás přidá :wink:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
LENKACAR
4.10.11 17:34

stačí tady kliknout na ten odkaz od peggy a čekat na přijetí

  • Citovat
  • Upravit
7811
4.10.11 18:38

peggy chci taky do skupiny nespokojené manželky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová