Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Emilie píše:
Tak snad na nás holky nezane vřete .....
kdepak
Budeme spřátelené skupiny ![]()
latunka01 píše:Emilie píše:kdepak
Tak snad na nás holky nezane vřete .....Budeme spřátelené skupiny
Máme stejné „nepřátele“, což? A nepřátelé našich nepřátel jsou našimi přáteli
![]()
Emilie píše:latunka01 píše:Máme stejné „nepřátele“, což? A nepřátelé našich nepřátel jsou našimi přáteliEmilie píše:kdepak
Tak snad na nás holky nezane vřete .....Budeme spřátelené skupiny
![]()
no holky výměnné pobyty atak ..
tady bude druhá půlka mimina to je fajn..
doufám ,že tady budou takový ty echt vytočený ,to se budu cítit jak ryba ve vodě,vid latu ..
Vereniko, ty jsi na mě zapomněla??
A to jsem ti psala už včera večer
![]()
Takže kdo mi pošle pozvánku prosíííím
![]()
MonnyDee píše:
Vereniko, ty jsi na mě zapomněla??![]()
![]()
A to jsem ti psala už včera večer
![]()
Takže kdo mi pošle pozvánku prosíííím
![]()
než jsem se k tomu dostala tak byl stop stav.Promiň.Třeba tě vezmou holky do tý další skupiny ![]()
Prosím,naše skupina je už uzavřena.Pište teď Peggy,ona vás přidá ![]()
stačí tady kliknout na ten odkaz od peggy a čekat na přijetí
ok