Neštěstí v Egyptě - co tomu říkáte?

2528
6.8.13 22:09

Neštěstí v Egyptě

Sledujete někdo tuhle nešťastnou událost? A co si myslíte o otci, udělal to nebo je nevinný?(otrava manželky a dcery). Na mě teda působí dosti nevěrohodně, ale zase se mi nechce věřit, že by dokázal zabít vlastní dítě a ještě takovým způsobem. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11595
6.8.13 22:11

Možná jsem naivní, ale pořád si myslím, že otec to nebyl.
Nevěřím egyptské policii, myslím, že jednají účelově.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2262
6.8.13 22:11

Tuhle diskuzi jsem přesně čekala… Že to ale trvalo :roll: :roll:

Viděla jsem jen první reportáž, jelikož jsem musela odjet mimo rep a ano myslím si, že to udělal ten fotřík :poblion: :poblion: :poblion: :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2638
6.8.13 22:13

Ja kdyz ho dnes videla na Nove tak bych verila tomu ze to udelal. Kdybych prisla o rodinu tak se z toho sesypu a rozhodne nebudu detailne popisovat komercni televizi jak to bylo a jeste k tomu neuronit ani slzu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
6.8.13 22:14

Tak já si teda taky myslím, že v tom může mít prsty onen tatík. Hned, jak řekli, co bylo příčinou umrtí, tak první co mě napadlo bylo, že jim právě on nalil něco do pití. Působí na mě dost nedůvěryhodně a sama jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
6.8.13 22:14

@jessikka
egyptske policii bych taky az tak nemusela verit. ale jeho vlastni vyjadreni jsou dost podivne :nevim:

jako nikdo nemuze rict, jake chovani je v danne situaci nejlepsi, ale on pusobi fakt zvlastne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38179
6.8.13 22:15

@zikado
Napřed jsem si myslel že to otec nebyl určitě, pak když vystoupil s prohlášním ředitel nemocnice, tak jsem si zase myslel že to udělal, ale teď si myslím, že ne, že to byl někdo jinej.
Ještě bych pochopil, že se někdo chce zbavit manželky, ale zavraždit dítě, to nikdy nepochopím a taky mi není jasné, proč by je vraždil na dovolené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049

Myslím, že to neudělal. proč by je vraždil v Egyptě? jakože zaplatí super dovču a třetí den je tam otráví? to by mohl udělat i doma…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1096

Já myslím, že to udělal on.Moc mi na něm nesedí to jeho chování po té nehodě. Furt se zabývá jen sám sebou, navíc se zaprodal Nově, ani to nevypadá, že truchlí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2528
6.8.13 22:16

@jessikka Jo tak tohle jsem si taky myslela, ale po tom dnešním výstupu v televizi už si nejsem tak jistá i když každý projevuje smutek nějak jinak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562

Taky myslim, ze to byl ten otec..ale pokud ne, tak je to chudak..uvidime, na co prijdou..ja spis nechapu, ze sel druhy den normalne na snidani.to bych asi fakt nedala a to jsem velkej jedlik:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562

Taky myslim, ze to byl ten otec..ale pokud ne, tak je to chudak..uvidime, na co prijdou..ja spis nechapu, ze sel druhy den normalne na snidani.to bych asi fakt nedala a to jsem velkej jedlik:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2049
6.8.13 22:17

A k jeho chování- vždyt ztratil celou rodinu, musí být v šoku. Nikdo neví, jak se v takové situaci může zachovat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5517
6.8.13 22:17

Dneska jsem viděla, jak mluvil pro tv nova… on to tam vyprávěl bez jakýchkoliv emocí… na to, že přišel před týdnem o rodinu 8o Taky si myslím, že to udělal otec :poblion:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1645
6.8.13 22:18

Tvrdil, ze měly průjmy..a neměly…nevšiml si, ze leží na zemi..až ve čtyři ráno..všechno divný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama