Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@tasa píše:
Já mám pocit, že nejčastěji ze všeho prohazuju, třídím a organizuju-věci denní potřeby, hračky…+ nejnutnější v kuchyni-myčka, dřez, stůl. nejvíc mě štve, že de facto celý!! uklizený byt nemám nikde -než uklidím do konce, začátek bytu už je zase v háji a to máme byt běžné velikosti.
Omlouvám se, že vstupuju do ryze ženských kruhů. Nicméně, když čtu ty příspěvky, tak závidím vašim partnerům. Já nejsem žádnej úklidovej šílenec, ale jsem zoufalej z kuchyně, kde jsou na zemi mastné skvrny, u sporáku olejem pocákané obložení, linka upatlaná… Možná to přeháním… moje partnerka to neřeší a tak každý večer alespoň tu kuchyň uklidím, abych nebyl ráno ještě zoufalejší. Jsem rád, že jsou stále ženy, které mají rády uklizený a voňavý domov. Na takové partnerky jsem v podstatě neměl nikdy štěstí.