Nevěra je prý normální

Anonymní
29.7.21 23:46

Nevěra je prý normální

Ahoj všichni, předem můžu s klidným svědomím říct, že jsem svému muži nikdy nevěrná nebyla. Tuhle diskuzi zakládám po rozhovoru s mým švagrem, který tvrdí, že nevěra je prý normální a nevěrný je ve vztahu každý, a chlap co nikdy ​ženské nezahnul není chlap, ale podpantoflák a ženská co nebyla nevěrná tak je naivní. Jako to mě fakt dostalo, já jsem nikdy manželovi nevěrná nebyla a on mě taky ne. Přijde mi to vůči tomu druhému vyloženě nechutné a bylo by mi ze sebe samotné špatně. Co vy, byli jste někdy nevěrní, nebo jaký máte názor vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7656
29.7.21 23:48

Myslím si že bys neměla poslouchat co švagr zvalla evidentně té buď che ošukat a nabulikovat ti blbosti nebo sám je podvadeny a chce dukát jinde.. lidí nakecaji spoustu debilit

Jinak normální je být věrný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.7.21 23:49

Potřebuje si to nějak odůvodnit a cítit se jako king. Budiž mu to přáno. Já nevěrná bývala v mladém věku, když jsme měla hodně krátké vztahy. Manželovi jsem věrná. On mě taky. Ví, jaké to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
452
29.7.21 23:49

Nemyslím si, že je to normální.
Ale je to běžné a spousta lidí si tím řeší/kompezuje svoje problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
29.7.21 23:52
@Anonymní píše:
Ahoj všichni, předem můžu s klidným svědomím říct, že jsem svému muži nikdy nevěrná nebyla. Tuhle diskuzi zakládám po rozhovoru s mým švagrem, který tvrdí, že nevěra je prý normální a nevěrný je ve vztahu každý, a chlap co nikdy ​ženské nezahnul není chlap, ale podpantoflák a ženská co nebyla nevěrná tak je naivní. Jako to mě fakt dostalo, já jsem nikdy manželovi nevěrná nebyla a on mě taky ne. Přijde mi to vůči tomu druhému vyloženě nechutné a bylo by mi ze sebe samotné špatně. Co vy, byli jste někdy nevěrní, nebo jaký máte názor vy?

Švagr je tupan. Také znám jednu takovou expertku, která si svojí promiskuitu omlouvá tím, že ti, kteří jsou nevěrní jsou v pořádku a my všichni ostatní jsme hloupí, naivní apod :)
Nevěra je otázka volby. Jde o to, jestli si vážíte sebe, svých morálních hodnot a zároveň partnera, který vedle vás v noci usíná. Já osobně bych ze sebe blila, kdybych se k nevěře snížila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 23:54
@ludmilaadamkova píše:
Myslím si že bys neměla poslouchat co švagr zvalla evidentně té buď che ošukat a nabulikovat ti blbosti nebo sám je podvadeny a chce dukát jinde.. lidí nakecaji spoustu debilitJinak normální je být věrný

No dobře, nechtěla jsem to sem psát, ale v minulosti to už na mě zkoušel. Jasně jsem mu řekla, že ne. A dnes mi vykládal tohle. Využívá hodně toho, že jsme o 15 let mladší a prý jsem ještě mladá a hloupá.

• Citovat
  • Nahlásit
708
29.7.21 23:55

Měl jsem to stejně jako ty zakladatelko.
Myslel jsem si, že nikdy.
Už so to nemyslím.

Zároveň si ale nemyslím, že je to úplně normální.
Je to poměrně časté.
Co není normální vyprávět ségře své ženy takovéto věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7656
29.7.21 23:56
@Anonymní píše:
No dobře, nechtěla jsem to sem psát, ale v minulosti to už na mě zkoušel. Jasně jsem mu řekla, že ne. A dnes mi vykládal tohle. Využívá hodně toho, že jsme o 15 let mladší a prý jsem ještě mladá a hloupá.

No tak vidíš proč ti to rika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.7.21 23:57
@pouzitychlap píše:
Měl jsem to stejně jako ty zakladatelko.
Myslel jsem si, že nikdy.
Už so to nemyslím.Zároveň si ale nemyslím, že je to úplně normální.
Je to poměrně časté.
Co není normální vyprávět ségře své ženy takovéto věci.

No ona ho ségra zná a je už na to zvyklá, i když nechápu jak si může na tohle zvyknout 8o

• Citovat
  • Nahlásit
17
29.7.21 23:57

Myslím si, že jen lehkomyslní lidi si můžou myslet, že je to normální. Běžný možná, ale normální určitě ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.21 00:01

Dle takových statistik kolem, mi to opravdu přijde jako "normální "věc.. i já se do této skupiny řadím.

Ale rozhodně si o věrných lidech nemyslím nic ve stylu, že jsou naivní nebo něco horšího.

Je to každého volba jak žije. Vím, že to není ten nejlepší způsob života, ale prozatím mi to takto vyhovuje.

• Citovat
  • Nahlásit
22459
30.7.21 00:04

Je to vcelku běžný, takže tvrdit, že to normální není, jaksi nejde. Stejně tak je normální, že si dva jsou věrní. Ať si to každej dělá jak sám chce a uzná za vhodný. Jen taková rada do života. Nikdy bych nehodnotila věrnost mýho manžela a nedávala za něj ruku do ohně, protože nikdy prostě nevíš. A svou věrnost budu hodnotit až na smrtelný posteli. Život umí překvapit a člověk nikdy neví, co bude zítra… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.7.21 00:09
@Janli píše:
Je to vcelku běžný, takže tvrdit, že to normální není, jaksi nejde. Stejně tak je normální, že si dva jsou věrní. Ať si to každej dělá jak sám chce a uzná za vhodný. Jen taková rada do života. Nikdy bych nehodnotila věrnost mýho manžela a nedávala za něj ruku do ohně, protože nikdy prostě nevíš. A svou věrnost budu hodnotit až na smrtelný posteli. Život umí překvapit a člověk nikdy neví, co bude zítra… 8)

S tím naprosto souhlasím.. dědeček se vždy chvástal tím, jak neveru neuznává, nikdy by to za svůj život neudělal.. nakonec když onemocněl se přiznal, že nevěrny byl a má nemanželské dítě, které 40 let tajil.
Takže nikdy neříkejte nikdy. Babička celou dobu žila v domnění, že si byli věrní.

• Citovat
  • Nahlásit
1051
30.7.21 00:20
@Anonymní píše:
chlap co nikdy ​ženské nezahnul není chlap, ale podpantoflák

A švagr je namachrovanej blbeček, ne? Já bych jeho kecy pouštěla jedním uchem dovnitř, druhým ven.

Jako nevěra je asi častější než si připouštíme, ale tenhle týpek chtěl evidentně hlavně provokovat. Kašli na něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
491
30.7.21 04:52

Mě by zajímalo, jak si tu některé můžete být tak jisté, že vám manžel nezahnul? To jste s ním od seznámení 24/7 a máte přehled o každičkém jeho kroku? 8o

Asi nejste moc zkušené. Neříkám, že podvést partnerku musí každý muž, to v žádném případě, ale i slušný, vzorný otec od rodiny, do kterého by to nikdo v okolí neřekl, je v určitých ohledech jen “chlap” a je řízen svými pudy, a když se mu naskytne příležitost, nemusí odolat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat