Reklama

Nevím, jak mu můžu pomoci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikolik
Povídálka 22 příspěvků 12.01.17 01:08
Nevím jak mu můžu pomoci

Nemám ani tušení na koho se obrátit nebo k jakému tématu toto téma připichnout. Tak snad mi tady poradíte. Nevim ci s takovym problemem mate vubec nektera zkusenost.Tak nebudu zacházet do detailu.Muj přitel má docházet na PMS (probacni a mediační službu) a nechodí tam. :,(.Nevím ani jak ho přinutit aby tam zašel, protoze ví že by na nněho jakby spadla klec. Nechci ho ani nijak nutit, protože vím jak daleko to zaslo a taky mám strach ze ho nějaký ten Pátek neuvidím. DO toho jsem otěhotněla. Bojim se že zůstanu sama. Nemate nektera zkusenost jak tuto věc řešit? Zajít tam a poprosit je o oodpuštění asi nefunguje.Na koho se obrátit a nebát se. Dekuji za každou radu. A nezlobte se jestli to sem třeba nepatří. :roll:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 12.01.17 02:08

V první řadě TY nemůžeš nic. Je to jenom o něm.

Za druhé. Jak spadla klec? NAOPAK! Spoluprací s probační a mediační službou se může vyhnout vězení a spolupráce s ní je taky nezbytná pro předběžné propuštění z vězení. Takže tím že tam nechce jít si naopak situaci VELMI zhoršuje a tu klec na sebe háže sám.

Upřímně, bojíš se že budeš bez něho. On nechce spolupracovat s organizací která ho může od vězení uchránit… Tak se buď probere a půjde tam, nebo ho tam dotáhneš a nebo si prostě půjde sednout.

Na koho se obrátit? Na tu probační a mediační, oni jsou vám schopni pomoci. Právě proto tam musí jít! Nevím o co přesně u vás jde. Ale obecně, pokud probační doloží u soudku že chlap spolupracuje, pro soud je to velké plus a naopak, pokud se vyjádří že se daný člověk ani nedostavil a neprojevil žádnou snahu, je to pro soudce jasné. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 05:28

Ahoj,
mému muži se taky " zadařilo" než jsme se poznali. byl v podmínce a této služby využíval. velice zodpovědně docházel na domluvené návštěvy a jsem si jistá, že ho ani nenapadlo tam nechodit.
vůbec nechápu. jak si může někdo dovolit tam nechodít. naprosto souhlasím s názorem výše. je to blázen a bohužel nezodpovědný. vím že manželovi tyto schůzky byly příjemné, vždy si popovídali s kurátorem, atd.

že jsi těhotná gratuluji a právě z tohoto důvodu by se měl přítel vzpamatovat. můj chlap je pro mě nejlepší na světě, nikdy by nikdo, kdo ho zná nepoznal, že měl dřív nějaký tak velký problém.
Ale stalo se a především chlap by se k tomu měl nějak postavit.
každopádně, on musí chtít. pokud nechce, neudělás s tím nic.
budu ráda když napíšeš jak jsi to vyřešila.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 06:34

Muj chlap jde akorat v pondeli. Pujde poprve a urcite tam pujde, protoze vi co by se stalo kdyby tam nesel… je podminecne propusten dostal se do vezeni svym stylem zivota a lehkovaznosti… tak vi kam se uz nikdy nechce dostat… jestli ten tvuj jeste nebyl zavrenej tak asi nevi co ho ceka, kdyby vedel urcite by sel… a jestli byl a presto nechodi je blazen. Kolikrat tam nebyl? Kdyz muj sedel i jsme byli v rozvodovem rizeni, vlastne nez ho zavreli uz jsme spolu nezili lital v drogach a alkoholu… tam dost prozrel a zatim (tuk tuk) je moc hodnej a snazi se. Fakt to tam je tezky…anonymne protoze citlive tema a na jednu stranu se stydim, kam to ten muj tenkrat nechal az zajit…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 07:14

@Nikolik ja anonym z 6:34.. jak sem pochopila asi nesedel… prave ta probacni a mediacni mu ma pomoct aby se tam nedostal, asi k tomu nema daleko… ja bych teda na nej zatlacila, at je zodpovednej a chova se jako chlap… snad ti chce byt oporou, jeste kdyz cekate miminko

Markéta80
Hvězda diskuse 39330 příspěvků 12.01.17 07:40

@Nikolik z jakého důvodu tam nechodí? No uškodí mu to, bude vidět jaký má přístup :?

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 12.01.17 08:10
@Markéta80 píše:
@Nikolik z jakého důvodu tam nechodí? No uškodí mu to, bude vidět jaký má přístup :?

Napada me jedina vec. Ze je to nezodpovedny chlap, ktery si navic porizuje dite :zed:
@Nikolik Jedine co asi muzes udelat, je premluvit ho. Drzim palce :kytka:

blabla123 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 08:16

Myslím, že ho nedonutíš, je to jeho zodpovědnost…

Markéta80
Hvězda diskuse 39330 příspěvků 12.01.17 08:16

@cecetka to určitě, neřeší a pak budou brečet jak je to možné asi udělal nějaký průser a pokud tam má chodit tak se na to nemůže vykašlat, nebo může ale pak at se nediví :?

páájaa2
Kecalka 411 příspěvků 12.01.17 08:28

Podle mě by jsi se neměla bát, že zůstaneš sama, ale bát, že zůstaneš s ním.
Tohle je od něj tak strašně nezodpovědné a jestli tak bude přistupovat ke všemu v životě, co mu není příjemné, tak potěš koště. :think:

SlecnaSally
Kelišová 6312 příspěvků 12.01.17 08:43
@páájaa2 píše:
Tohle je od něj tak strašně nezodpovědné a jestli tak bude přistupovat ke všemu v životě, co mu není příjemné, tak potěš koště. :think:

souhlas :roll:

Pitrskapp
Nováček 5 příspěvků 12.01.17 08:55

Tchán způsobil autonehodu - přívalový déšť, smyk a bylo. Šlo o vážnejší zranění a také mu hrozilo i vězení, ač v tom alkohol nebyl. Právě probační služba mu tehdy moc pomohla. Bere se to jako snaha řešit situaci a naopak to může velmi pomoci, ale pokud on sám nechce, tak ty s tím nic nenaděláš :(

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 12.01.17 09:31

Podřezává si pod. sebou větev svym jednáním a tebe tahne ke dnu taky. Misto aby byl rad, že nejde rovnou natvrdo sedět, tak se do krimu hrne.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 09:45

Myslím, že lepší bude nechat ho padnout na ústa. Když je tak nezodpovědný, že tam nejde ani kvůli své rodině, tak ho těžko donutí někdo jiný.
Jestli je svéprávný, tak musí nést odpovědnost za svoje rozhodnutí. Je to smutné, ale je to tak.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 9974 příspěvků 12.01.17 10:02
@páájaa2 píše:
Tohle je od něj tak strašně nezodpovědné a jestli tak bude přistupovat ke všemu v životě, co mu není příjemné, tak potěš koště. :think:

Přesně tak. Pokud nepostačí mu to vysvětlit logicky, tak to není chlap, se kterým by se mohlo počítat do života.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama