Reklama

Velký žalud

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sameček
Povídálka 15 příspěvků 11.01.17 18:04
Velký žalud

Zdravíčko ve spolek, mám trochu problém, který mě provází už několikátým vztahem a ne jeden byl kvůli němu ukončen.. :roll: Myslím si, že mám průměrně veliký penis, ale co slýchám, tak trochu tlustý.. více objemný.. a co hůř, velmi mi nabotná žalud… většinou slýchám " to je ale hřib"!! ale později se dostaví problém, kvůli kterému jsem se odhodll sem napsat. Tento „hřib“ je asi pro oko lákavý, ale při vstupu do partnerky začíná problém a podaří se to až na několikátý pokus, v lepším případě bez větších bolestí. Mám pocit, že když už se do partnerky dostanu, bolí jí (je) to a nechtějí sex opakovat… doma také maximálně 2× týdně.. i když dělám vše pro rozpalení partnerky, delší předehru, orálek - který mám moc rád..atd… parterka je očividně na vstup připravena, stejně nastane problém.. :roll:(zkoušeli jsem i lubrikant, ale též bez úspěchu) Už nevím jak dál, já sex miluji, potřebuji ho minimálně jednou denně a 2× do týdne mi prostě nestačí… :roll: Ale parterku vícekrát nepřemluvím, protože jí to bolí.. :roll: Máte někdo podobnou zkušenost a mohli by jste mi dát nějakou radu? Děkuji ;)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 11.01.17 18:09

To by mě fakt zajímalo, jak takovej gigant vypadá.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28547 příspěvků 11.01.17 18:12

Fotku sem!

chipsa
Extra třída :D 13140 příspěvků 11.01.17 18:12

Máš rozměry?

Lucajz
Zasloužilá kecalka 946 příspěvků 11.01.17 18:12

Mě taky! :potlesk: :palec: :think:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 18:14

Ne a taky mě jako první napadlo, že to chci vidět :D A to nemyslím nijak špatně. Jen si nedovedu představit tak velký žalud, aby to bylo nepříjemné :think: má partnerka nějaké hračky? jakm oc velký rozdíl je mezi tebou a hračkama?

berry4
Nadpozemská drbna 28328 příspěvků 11.01.17 18:15

Mě by stačil obvod kolem… :andel:
Každopádně asi přejít na už nějakou rodičku, ty, co čtu, mají pak většinou opačný problém :think:

Sameček
Povídálka 15 příspěvků 11.01.17 18:16

Mě zase nepřijde jako gigant… :nevim: v klidném stavu je malý, normální, ale při ztopoření si myslím, že mi praskne…nevím jestli to je normální :nevim:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 11.01.17 18:16
@Saatine píše:
Ne a taky mě jako první napadlo, že to chci vidět :D A to nemyslím nijak špatně. Jen si nedovedu představit tak velký žalud, aby to bylo nepříjemné :think: má partnerka nějaké hračky? jakm oc velký rozdíl je mezi tebou a hračkama?

Jako vláček, autíčko…? :mrgreen:

Sameček
Povídálka 15 příspěvků 11.01.17 18:19

Délka je 16 - 16,5cm… asi normál… žalud má při stopoření po obvodu 14 - 14,5 cm… nevím jestli nemám zkusit vyhledat lékaře, jestli je takový naběhnutí normální.. :nevim:

chipsa
Extra třída :D 13140 příspěvků 11.01.17 18:20
@Sameček píše:
Mě zase nepřijde jako gigant… :nevim: v klidném stavu je malý, normální, ale při ztopoření si myslím, že mi praskne…nevím jestli to je normální :nevim:

A není to tím, že jaksi si užíváš s mladými jezinkami, které je mají ještě úzké?

Sameček
Povídálka 15 příspěvků 11.01.17 18:21
@Saatine píše:

partnerka hračky moc nepoužívá… :roll:

Sameček
Povídálka 15 příspěvků 11.01.17 18:22

@chipsa to s nemyslím, věk je různý… :nevim:

Saatine 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 18:23
@Nowuka2 píše:
Jako vláček, autíčko…? :mrgreen:

Každá si tam strká něco jiného, ale čistit bych to nechtěla :DD

Sameček
Povídálka 15 příspěvků 11.01.17 18:24

Každopádně svou partnerku měnit nechci, proto žádám radu… Samozdřejmě v tomto případě musím přemýšlet o milenkách, protože je to neúnosné, ale třeba někdo poradí i něco jiného.. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Reklama