Nic jsem v životě nedokázala

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Silvia.Minarik
Povídálka 28 příspěvků 29.05.19 11:48
Nic jsem v živote nedokázala

Holky mám pocit že jsem v živote nic nedokázala. Je mi 28, mám jen střední školu s maturitou. Mám přítele, budeme se v září brát. Nedávno byl sraz ze střední školy, spolužačky studované, některé mají rodiny, dobrou práci. Jenom já se tam cítila jako nula a hodně holek mi to dalo najevo :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Martha03
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 29.05.19 11:52

A co bys chtěla dokázat? Co je podle tebe „to“ co ti chybí. Každý žije život podle svého. Jestli máš tendence se srovnávat s ostatními, tak zapracuj na svém sebevědomí… Já mám taky maturitu, dítě jsem si pořídila na prahu 32 a ve stejnou dobu jsem se vdala. Práce jsem měla normální, žádnou ředitelkou zeměkoule jsem být nechtěla. Jsem dobrý člověk a to mi stačí. Pokud by s tím snad měl někdo problém, může mi s vyskokem políbit zádel.

Katka372
Kecalka 158 příspěvků 29.05.19 11:52

Mám to stejně :-) 29 let, střední s maturitou. Ani nepracuju v tom, co jsem vystudovala. Když mám zrovna krušnou chvíli, cítím se jako ty, vidím, kolik titulů mají ostatní, co vše dokázali. Ale když si to sama v sobě přeberu, mám co jsem chtěla. Do školy se mi nikdy nechtělo a ani nechce. Nebo možná chtělo, ale nemám na to vůli a žiju si celkem skromný rodinný život. Ale na druhou stranu jsem tak spokojená. Jde jen o to srovnání s ostatními.

Sasanka jarní
Kecalka 441 příspěvků 29.05.19 11:53

A co to bylo za káčy prosím tě? Co děláš za práci? Spokojená? Máš přítele, budete se brát. Nevidím na tvém zivotě nic nevydařeného.

Silvia.Minarik
Povídálka 28 příspěvků 29.05.19 11:56

Moje spolužačky jsou karieristky. Jsou studované, mají kariéru a to je to co já nemám. Proto se dívají přes prsty na někoho jako jsem já. Dost to bolelo. Jejich manželé jsou také manažeri nebo právnici, lékař…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.05.19 11:56

Mám vystudované 3 VŠ, rodinu a reknu vam to takhle. Štěstí není o titulech. Hledte na to, abyste byla hlavne stastna.

Malina7
Závislačka 2846 příspěvků 29.05.19 11:57

Život není o tom kolik máš škol. Žiješ naprosto normálně, jako spousta lidí. Pokud Ti některé pipiny dávaly sežrat, že jsi něco méně, věř že karma je zdarma a už bych takovou společnost nevyhledávala. Tyhle paničky, co si hrají na něco víc, většinou tímto kompenzují slušné jejich psycho a nespokojenost v životě.. Nad takovými lidmi se můžeš jenom zasmát.. :mrgreen: jsou to chudáci.

Silvia.Minarik
Povídálka 28 příspěvků 29.05.19 11:58

Já jsem se svým životem spokojené, jsem šťastná, mám muže kterého si budu brát. Tedy.. byla jsem šťastná a spokojená až do doby než jsem potkala spolužačky. Nechápou co jsem od maturity dělala, že nic neumím, že jsem k ničemu :,(

lucije28
Ukecaná baba ;) 1700 příspěvků 29.05.19 11:59

@Silvia.Minarik - všichni nemůžou být inženýři, doktoři, právníci, vlastnit haciendy a drahá auta. Já bych se na ostatní vykašlala. Žij si svůj život, budeš se vdávat, žij tím, co jsi. Třeba Ti záviděly, že nejsi na ocet :kytka:.
Záleží, zda ty jsi vnitřně spokojená… :srdce: Očividně přítel je s Tebou spokojený a to nej - rodina :srdce: :srdce: :srdce:

09Veronika09
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 29.05.19 11:59

Tak pokud jsi šťastná tak co bys komu měla dokazovat…žij tak, abys ty byla spokojená ty, nemusíš přece nikomu nic dokazovat, o titulech to není. Jiné by to bylo, pokud ty sama bys chtěla třeba něco vystudovat a to klidně ještě můžeš. Mě je 32 a vzdělávám se stále, protože mě to tak nějak naplňuje a svým způsobem je to pro mne únik z domácnosti. Ale určitě bych to nedělala kvůli někomu jinému. Já se třeba hodně liším od ostatních, ale žiju si tak nějak svůj spokojený život :-)

Tichošlápek
Extra třída :D 14666 příspěvků 29.05.19 11:59

@Silvia.Minarik a co je ti po nich? :lol: ony zase budou nuly ve srovnání s někým jiným

ančapepča
Ukecaná baba ;) 1084 příspěvků 29.05.19 12:01

VŠ je príma, ale není to všechno. Já třeba VŠ nemám a nevadí mi to, nejsem studijní typ :) Máš přítele, čeká tě svatba a pak určitě příjdou na řadu děti. Až přivedeš na svět miminko tak sama uvidíš co jsi dokázala. Teď máš jen depku z toho srazu. Vyprdni se na spolužačky (asi to budou pěkný krůty) a užívej si přípravy veselky :kytka: Jestli tě trápí práce tak zkus pohledat novou

Martha03
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 29.05.19 12:01
@Silvia.Minarik píše:
Já jsem se svým životem spokojené, jsem šťastná, mám muže kterého si budu brát. Tedy.. byla jsem šťastná a spokojená až do doby než jsem potkala spolužačky. Nechápou co jsem od maturity dělala, že nic neumím, že jsem k ničemu :,(

Lidi s tebou jednají tak jak ty je sama necháš. Kdyby jsi je hned zprazila, tak máš klid. Je to ale o sebevědomí a o tom na kolik potřebuješ pochvalu a uznání druhých, aby svůj život považovala za spokojený. Což bude mít původ v tvé povaze, výchově. Nepotřebuješ přece, aby ti druzí říkali jak máš žít, abys byla šťastná. To musíš vědět hlavně ty, jak se cítíš.

Ornwen
Kelišová 5237 příspěvků 29.05.19 12:04

A? Si se svym zivotem spokojena? Ty, ne co rika okoli. Proc bys mela delat skoly, kdyz nechces? Abys vypadala lip pred lidma, i kdyz bys z toho byla na nervy. K cemu.
Kdyz tady budes chvili cist diskuze, zjistis, ze bez prijmu 50t a vic jsi uplna socka, nedej boze jestli bydlis v najmu. :cert:

Janasas
Kelišová 5552 příspěvků 29.05.19 12:05

Jen, aby to tak bylo, jak říkaly.. já byla jednou na školním srazu, aono to tak všechno neni růžové, jak tam některé prezentují. Určitě nepřijdou a nebudou říkat, svoje starosti a problémy, jenom to nej..
Netrap se.. třeba si víc šťastnejší jak ony

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama