Nina a neurony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

smetapav
Nováček 4 příspěvky 29.03.18 09:31
Nina a neurony

Ahojky, prosím, nevíte někdo, jestli se někde dá sehnat (stáhnout) pořad Nina a neurony. Je to moc pěkný pořad, ale bohužel ho většinou nestíháme…Nebo jestli to někdo natáčíte, dalo by se to nějak poslat? Moc děkuju :)

Reklama

Reakce:

Russet
Kelišová 7327 příspěvků 29.03.18 09:45
@smetapav píše:
Ahojky, prosím, nevíte někdo, jestli se někde dá sehnat (stáhnout) pořad Nina a neurony. Je to moc pěkný pořad, ale bohužel ho většinou nestíháme…Nebo jestli to někdo natáčíte, dalo by se to nějak poslat? Moc děkuju :)

Zkus you tube, tam je vše ;-) Synovi se taky líbí, ale naštěstí to nevyžaduje denně.

smetapav
Nováček 4 příspěvky 29.03.18 10:05
@Russet píše:
Zkus you tube, tam je vše ;-) Synovi se taky líbí, ale naštěstí to nevyžaduje denně.

Díky moc, ale tam už jsem se dívala. V češtině tam nic není. :,(

veria
Generální žvanilka 22660 příspěvků 29.03.18 10:20

Taky jsem hledala. V češtině to normálně na netu není. Jedine snad na nějakém stahovacim serveru.

jessikka
Extra třída :D 10472 příspěvků 29.03.18 10:29

Taky nevím kde, ale musím říct, že pořad je super.
Jinak, zkus to hledat jako Nina a neuronI.

Petrajtjv
Kecalka 142 příspěvků 29.03.18 12:07

Zkus ulozto.cz

smetapav
Nováček 4 příspěvky 29.03.18 15:02
@Petrajtjv píše:
Zkus ulozto.cz

Díky, ale tam také nic není. Škoda, že to nemá nikdo nahrané.????

ahojson
Povídálka 24 příspěvků 31.03.18 13:10

No, my vše stahujeme na Uložto, jsou tam taky audio knihy, a zdarma když zadáš nějaký kód (jen to opises ) :palec:

smetapav
Nováček 4 příspěvky 31.03.18 21:11
@ahojson píše:
No, my vše stahujeme na Uložto, jsou tam taky audio knihy, a zdarma když zadáš nějaký kód (jen to opises ) :palec:

Tam to vážně není.. :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Články z Expres.cz

Štiková terčem kritiky kvůli reality show: Dostává výhrůžné zprávy i urážky

Myslela si, že jí reality show Štiky přinese slávu, zatím ale sklízí kritiku.... číst dále >

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

VIDEO: Dívka má hlavu větší než fotbalový míč, čeká na operaci

Na zásadní operaci čeká v Pákistánu holčička, která má několik měsíců po... číst dále >

Reklama